Şimdi Ara

4.000 - 5.000 arası şahin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence şahin yerine doğan al eski kasa bile olsa onu al. eğer yakıt da önemli diyorsan şunu alhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-acil-satilik-seat-ibiza-70596939/detay

her ne alırsan al modeli ve markası ne olsursa olsun ilk başta motoru ikinci olarakta kaportası en temizini bulmaya çalış. ve hemen atlama. lastikleri de yeni olsun aldığın arabanın. çürüme olmasın. akülerinin altındaki saca bak çürümediyse baya güzel demektir. tabi değiştirmediyse o sacı. aklına yatan bişey bulursun merak etme.
  • Kuş serisi olacaksa eski kasasına bakmanızı öneririm. Yeni kasalarında çürüğü, taksi çıkması gibi masraflıları denk gelir. 5000TL üzerine çıkarsanız yeni kasalara da bakılabilir. Yakıt önemliyse Lada, Renault 9 gibi alternatiflere de bakılabilir.
  • vega çok mantıklı bir seçim.
  • seat iyi gerçekten dikkatimi çekti

ee bütçe kısıtlı olunca dikkatli olmak gerekiyor :)
    söylediklerinizi araştırıyorum
  • internette olmayipta sokak mahalle aralarinda satilik olan bicok arac var disarda gezerken dikkatli bak arastir cevreyide.

gecen sene basinda bizde 8bin butce ile netten arac bakiyorduk istedigimiz gibi denk gelmiyordu
    o gun babamla carsiya gittik marketten ciktik hemen onumuzde dogan vardi 97 model 6.500e anlastik eve arabayla donmustuk

sans eseri denk geldi sanaiye bile gitmedik uzun yillar taksici idi babam arabayi bi kere calistirdi hemen el skistik sahibi ile

sende cik gez elbet bulursun her malin bir alicisi vardir
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

1987-1988 arası Eski kasa Doğan tavsiye ederim o fiyata.

Oldukça temizleri var.Ömürlük binersiniz...

Abi sana ne kadar özeniyorum bir bilsen... (Gerçekten)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zakazuka -- 2 Mart 2013; 23:48:09 >
  • her türlü tavsiyeyi ciddiyetle araştırıyorum az kaldı
  • baba az yakan al aaazz ulan bu yakın bizi sömürüyor. yav git uno al ibiza al fiesta al hyundai i10 al peugeot 107 al. yakıtı az yakan cebinizi yakmaazzz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zakazuka

quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

1987-1988 arası Eski kasa Doğan tavsiye ederim o fiyata.

Oldukça temizleri var.Ömürlük binersiniz...

Abi sana ne kadar özeniyorum bir bilsen... (Gerçekten)

eyvallah,darısı sana ;)
  • Ladaları bende tavsıye ederim
  • ladalar önden çekiştir ve 92 şahin parasına 2000 model alınabilicek bi araçtır yok efendim afrikada tofaş varmış bilmem ne rusyadaki lada sayısı tofaşların 3 katı vardır herhalde:) toplamda dünyada lada tabiki daha çok sayıda olan bi araçtır kaza testine girmiştir eğer ladaya 'teneke' diyebiliyorsanız siznde mercedes 500 sel filan olmalı ve tofaşa karton demeniz gerekir ben doğanları severim aslında ama istenen fiyatlar uçuk ben 95 tofaş parasına klimalı hidrolik direksiyonlu bi sürü donanımlı 2005 model araç aldım yahu siz daha neyin peşindesiniz??? tofaşın 2 avantajını söylüyorum: 1.park ederken büyük camlardan dolayı görüş daha açık 2. bizim memleketin tofaşçı olması:) 9.500 e bi doğan alın benim aracımdan üstün olsun ben size hediye edeyim hala tofaşı savunuyorsunuz yaa pes sizeee
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.