Şimdi Ara

4.0 Geldi mi acaba? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batu

Serverlar kapandı, güncelleme başladı ama saat kaçta bitecek kesin bir şey yok. 5pm CEST diyorlar saate ama muhtemelen uzar...

Bu arada 5pm CEST Tr saatine çevirebilecek var mı? Benim kafa basmıyor bu enlem boylam işlerine

Legıondan bır arkadasla konustum dun o 17:30 dedı bu sekılde bılgılendırme gıtmıs ona ama bunların yerel saate gore mı bılemıyorum..
  • Her zaman olduğu gibi gece saat 10-11 bulur hatta 1-2 desemde yeridir yani
  • Yarın sabah oynarız....^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

quote:

Serverlar kapandı, güncelleme başladı ama saat kaçta bitecek kesin bir şey yok. 5pm CEST diyorlar saate ama muhtemelen uzar...

Bu arada 5pm CEST Tr saatine çevirebilecek var mı? Benim kafa basmıyor bu enlem boylam işlerine

Legıondan bır arkadasla konustum dun o 17:30 dedı bu sekılde bılgılendırme gıtmıs ona ama bunların yerel saate gore mı bılemıyorum..

kimden gitmiş bilgilendirme

• bılmıyorum gameforge mu atmış artık maıl gitmiş serverın kapanacagı saat ve acılacagı saat
  • quote:

1 saat fark var 6 da açılması gerek ama tabiki geceyi kapatılar onlar tam Guild Wars oynama zamanı :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler az önce streamde gördüm de muse classında 3 lvl de 30 cd li aeo sleep acılıyor şaka mı bu ?
  • bu kerkenez yıne update yapmaya basladı...
  • toplam kaç tane update geldi.. bilgisi olan varmı _?
  • dun bır kez update yaptık yaklasık 5 GB'lık.. Sımdı denedım oyuna gırmeyi ama update edıyor tekrar ama bu kez daha hızlı.
    Part part mı gelıo anlamadım ınsallah daha fazla yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

dun bır kez update yaptık yaklasık 5 GB'lık.. Sımdı denedım oyuna gırmeyi ama update edıyor tekrar ama bu kez daha hızlı.
    Part part mı gelıo anlamadım ınsallah daha fazla yoktur.

Dün yaptiği update nin pc yüklemesini yapıyor. Dikkat edersen DLsi yokdur.Bende dosya indirmedi.
  • dogrudur yuklemesı bıttı giris ekranı buttonlar falan cok guzel olmus server henuz aktif degıl.. İnanılmaz heyecan yaptım..
  • bende şuan girdim her şey değişmiş saat 18.00 de açılacak diye bir duyum aldım acaba doğru mu_?
  • aion live stream da türkçe serverın eylülün sonunda gelceğini duydum yarım ingilizcemle inş doğru değildir ya 25 eylül gibi işittim
  • Doğru duymuşsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kidd

Doğru duymuşsun :)

anuhart da devam o zaman bekleyemem o kadar
  • Türklere gene üvey evlat muamelesi yapılmış.bolca türk bulunmasina rağmen,
    doğru düzgün ispanyol oynayan olmamasına rağmen hemen server getirdiler.türkler ise 1ay bekleyecek.yeni patch gelmiş getir serverı oynasın insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Türklere gene üvey evlat muamelesi yapılmış.bolca türk bulunmasina rağmen,
    doğru düzgün ispanyol oynayan olmamasına rağmen hemen server getirdiler.türkler ise 1ay bekleyecek.yeni patch gelmiş getir serverı oynasın insanlar

+1 haklısın valla hocam
  • Evet bizi bek takan yok yinede tr serverın geleceğini resmiyete kavuşturmaları güzel bir gelişme.

Şonuçta bu Aion diğer uyduruk türkçe olan mmo oyunlarına pek benzemez.

Ortamı iyimi, kötümü olur bilemeyiz ama sonuçta bebelere uygun bir oyun değil!!..
  • yok arkadas bunlar bu işi beceremeyecekler bugun....Şu saat oldu daha acılmadı.. artık yarın mı olur ertesı gun mu olur...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.