Şimdi Ara

3x1 GB DDR2 OCZ Reaper PC8500 1066 MHz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tanesini 18.07.2008 tarihinde vatan bilgisayardan kit halinde almıştım, 5 yıl garantili (18.07.2013 tarihinde bitecek, kalan süre 2 yıl) fatura, garanti belgesi ve kutusu mevcut,

diğer 2 tanesini buradan forumdan bir arkadaştan almıştım, bir süre kullandıktan sonra bir tanesi problem yarattı şu an o ram i bilgisayarıma takınca bilgisayar açılmıyor, bilmiyorum bozuk mu sağlam mı başka bir problem mi var hiç araştırmadım. ben bunu yaptırırım, garantide değiştiririm sorun olmaz diyorsanız onu da vericem. haliyle faturası ya da garantisi yok, nereden aldığını bilmiyorum.

ramler yeşil pcb'li, bakır rengi boruları var. hiç overclock yapılmadı.

sonuç olarak toplamda 3 gb (3x1) ocz reaper ram mevcut.
    tıkır tıkır çalışıyor hiç bir problemleri yok, 8 gb kingston hyperx aldığım için mecburen bunlar fazlalık olarak duruyor.

2x1 garantili kutulu faturalı olan kit için 70 TL, hepsi için pazarlıksız 90 lira istiyorum.
    istanbul zeytinburnunda oturuyorum, yakın bir yerlerde elden teslim edebilirim.

http://www.ocztechnology.com/ocz-ddr2-pc2-8500-reaper-hpc-crossfire-certified-edition-eol.html

teşekkürler.

şehir dışından alıcılar için

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-garantili-2x1-gb-ocz-reaper-pc8500-ddr2-kit-1066-mhz-62478644/detay/

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihcr -- 23 Ekim 2011; 23:48:13 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• takip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugatti_veyron -- 23 Ekim 2011; 23:20:20 >
  • takip...
  • arkadaşlar ramler dr.baris nickli arkadaşa satıldı fakat;

1 tane sağlam (30 tl) 1 tane de bozuk var, yani tam olarak bozuk mu / yapılır mı / garantisi var mı yok mu / servisi nerede bilmiyorum.
    geçen sene burada birisinden almıştım, çalışıyordu ama şimdi bilgisayara taktığımda açılmıyor, herhangi bir uyarı sesi de vermiyor.
    kutu içeriği garantisi faturası vs. malesef yok.
    ben onun servisini bulurum değiştiririm / yaptırırım diyorsanız eğer diğer 1 taneyi alana onu da hediye ederim.

teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.