Şimdi Ara

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
90.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dedecim verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.bide tam teslim olacağımız yeri yazarsan sevinirim.
  • Slm tertipler bende trabzondan geliyorum, filoloji mezunuyum yarın görüşürüz .

Dede bize tavsiyelerin nelerdir, ne getirelim, örneğin ilçaları rahat içeri alıyorlar mı?

Eşortman, terlik, spor ayakkabı getirelim mi ?
  • eşorfman getirin verdikleri olmayabiliyor, spor ayakkabı getirin ama kaliteli olmasın :D terlik veriyorlar ama siz yinede bir çift alın yanınıza.. biz daha önce göktürk tarafıda bi birliğe teslim olmuştuk ordan otobüsle getirildik sizde büyük ihtimalle öyle olursunuz... çorap alırken adi alıcam diye ayağınızı boyayan çorap almayın tuvaletler temiz değil birde orda ayağınızı yıkarsınız.. şanslısınız tatbikat bitti yardırma fazla yok...
    ağrı kesici alın yanınıza bavullarınızı ararlar ama siz derine koyun...172 kişiyle didik didik uğraşmazlar..

burası nato birliği yabancı askerlerin olduğu bir yer (güney kışla) acemilikten sonra bu tarafa gelenler rahat edebilirler tabii bunları 172 kişiyle paylaşmayın :) en rahatınız benim yerime gelecek olanınız onuda ben seçicem ;)

hepinizin içi rahat olsun yarından itibaren askerliğiniz bitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soldierulan

eşorfman getirin verdikleri olmayabiliyor, spor ayakkabı getirin ama kaliteli olmasın :D terlik veriyorlar ama siz yinede bir çift alın yanınıza.. biz daha önce göktürk tarafıda bi birliğe teslim olmuştuk ordan otobüsle getirildik sizde büyük ihtimalle öyle olursunuz... çorap alırken adi alıcam diye ayağınızı boyayan çorap almayın tuvaletler temiz değil birde orda ayağınızı yıkarsınız.. şanslısınız tatbikat bitti yardırma fazla yok...
    ağrı kesici alın yanınıza bavullarınızı ararlar ama siz derine koyun...172 kişiyle didik didik uğraşmazlar..

burası nato birliği yabancı askerlerin olduğu bir yer (güney kışla) acemilikten sonra bu tarafa gelenler rahat edebilirler tabii bunları 172 kişiyle paylaşmayın :) en rahatınız benim yerime gelecek olanınız onuda ben seçicem ;)

hepinizin içi rahat olsun yarından itibaren askerliğiniz bitti...

Bilgiler için sana müteşekkiriz dede.Verdiğin bilgiler işimizi kolaylaştıracak.Yarın seni buluruz merak etme.

• Beyler gideceğimiz yerin fotoğrafları;http://www.hrf.tu.nato.int/albums/04_02_05_barracks/index.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: alec

Beyler gideceğimiz yerin fotoğrafları;http://www.hrf.tu.nato.int/albums/04_02_05_barracks/index.htm

Fotoğraflar için teşekkürler tertip.Bayağı güzel bir yermiş.
  • quote:

Slm tertipler bende trabzondan geliyorum, filoloji mezunuyum yarın görüşürüz .

Dede bize tavsiyelerin nelerdir, ne getirelim, örneğin ilçaları rahat içeri alıyorlar mı?

Eşortman, terlik, spor ayakkabı getirelim mi ?

oo meslektaşız tertip hangi bölüm?
  • Gideceğimiz yer burası galiba tertipler.

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA
  • Bende Ayazağaya düştüm arkadaşlar.
    İsmim Kaan Sandıkoğlu İzmirliyim.
    Diğer arkadaşların yazdığı gibi bende Uluslarası İlişkiler bölümünü bitirdim.
    Yabancı komutanlar falan diyince gözüm korktu biraz
    Birde niye Otobüs biletlerini atmayın deniliyor merak ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo13 -- 11 Aralık 2009; 17:03:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harpseal

Gideceğimiz yer burası galiba tertipler.

ben de orasıdır diye düşünüyorum
  • İTÜ Ayazağa kampüsünün hemen arkasında kalıyor. Otobüs durağı olarak da Kolordu şeklinde geçer durak ismi. Mecidiyeköy'den Metro ile ulaşım alternatifi de mevcut. İTÜ Ayazağa Kampüs durağında indikten sonra Levent istikametinde yürürseniz solunuzda kalıyor birliğiniz.

Çok şanslı bir dağıtım olmuş sizin için, hayırlı tezkereler dilerim.
  • iyi akşamlar arkadaşlar sayılı saatler kaldı varmı heycan
  • quote:

Beyler gideceğimiz yerin fotoğrafları;http://www.hrf.tu.nato.int/albums/04_02_05_barracks/index.htm

evet bu resim doğru birliğimizin içinde bir yer ama bu resimdeki yere 100 mt yaklaşmayın askerliğiniz uzayabilir :P
  • beyler bende 6 sında aranıza katılacagım acemiliği burdurda yaptım ve cok rahat gecti umarım ayzağada da aynı şekilde olur bu arada bende dil cıkıslıyım burdurda dil sınavına girmiştim ama sonuçlar acıklanmamıştı acaba sınavla alakalı olarak mı ayazağaya düştüm bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veledim10k

quote:

Orijinalden alıntı: harpseal

Gideceğimiz yer burası galiba tertipler.

ben de orasıdır diye düşünüyorum

Olgi, Amm(Ani müdahale mangası) çavuşu.Helal olsun ben Olgi çavuş oldun.:).

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo13

Bende Ayazağaya düştüm arkadaşlar.
    İsmim Kaan Sandıkoğlu İzmirliyim.
    Diğer arkadaşların yazdığı gibi bende Uluslarası İlişkiler bölümünü bitirdim.
    Yabancı komutanlar falan diyince gözüm korktu biraz
    Birde niye Otobüs biletlerini atmayın deniliyor merak ettim?

Aramızdaki en şanslı arkadaş sensin Kaan.Her gün yıldızlar geçidi var sizin görev aldığınız yerde.He bir de gecenin 1'inde garaj nöbeti.:)
  • Arkadaşlar bende buraya düştüm acemi birliğimi ankara mamakta mebs okulunda tamamladım 28 gün olarak ingilizcem çok iyi olduğu için buraya gönderildim yanlız birşey belirtmek istiyorum kısa dönem ler bize çok çektirdi acemi birliğinde karşıma çıkmayın burda :D
  • kardesler ben suan orda askerim 1989/2 devre karargah destek olarak geliyorsanız ayazağaya geliyorsunuz eğer muhabereciyseniz muhabere alayına gidersiniz askerlik cok rahattır ayazğada toplam 8 bölük var ben sahra hizmet bölüğündeyim simdiden hayırlı olsun (şafak 143)
  • arkadaşlar ben acemilğimi levazım ve maliye okulunda küçükyalıda yaptım usta birliğim ayazağ benim gideceğim yer olarak karargah des. gr.komutanlığı sahra hizmet bölüğü yazıyor yani nasıldır burası rahatmnıdır değilmidir ben levazımcı olarak geliyorum beni aydınlatabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritacı3214

arkadaşlar ben acemilğimi levazım ve maliye okulunda küçükyalıda yaptım usta birliğim ayazağ benim gideceğim yer olarak karargah des. gr.komutanlığı sahra hizmet bölüğü yazıyor yani nasıldır burası rahatmnıdır değilmidir ben levazımcı olarak geliyorum beni aydınlatabilirseniz sevinirim

hoş geldin kardeşim bizim bölüğe geliyorsun hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.