Şimdi Ara

3ü1 | TAA ve Röportaj adam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Bunlar kim la, yayıncılık anlayışı yerlerde.... konuşmalar faul ilk 5 dakikada videoyu kapattım.. Enise kurban olun siz en azından küfürlü konuşmuyor kendi çizgisi var.. yuh diyorum o kadar. bu program tutmaz

• 2si'de küfür ederek youtube'da yol alan arkadaş yanında ise diksiyonu güzel ve ürettiği içeriklerle izleyenlere bir şeyler katan mesut çevik. Gerçi Mahsun farklı bir şirinliğe sahip ve skeçleri bazen efsane olabiliyor. Ama diğer arkadaş için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

• Ekin'i bir müddet izledim ama çok tekrarlıyor ve bir içerik yok, gelen bir müddet sonra gidiyor kanalından bence..

• Enis gitti mi şimdi? Enis bunlardan çok daha iyiydi onu söyleyeyim de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enisin gittiğine inanan safların varlığını şaşkınlıkla izliyorum. Hakkaten bu ülkede kinaye yapmayacaksın.

• çok iyi bölüm olmuş bu konseptteki en eğlenceli video diyebilirim.

• ataince kullanıcısına yanıt
    Sitemize Misafir konuk gelmiş! misafire böyle söylenir mi kardeş? senin yorumunu görse ayıp olur .

• kafam kazan gibi oldu beeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhh
    hepiniz aynı anda konuşup duruyonuz

• edep iyidir sizleri izleyen yaşlıtakipcilerde var hoş olmamış

• Webtekno eğlenceli ama içerik olarak çok yüzeysel
    Yakın zamanda bir telefon aldım ve aldığım telefonu Erdi Özüağ,Teknoseyir,Volkan Manav ve Shiftdelete incelemelerini izledikten sonra aldım.Yani webteknonun yaptığı incelemeye bakmadım bile çünkü riske ettiğim paranın karşılığını verebilecek bir inceleme yapmazlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.