Şimdi Ara

3K habercisi mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede jasper var .. Bende o sorunlar henüz makineyi alali 1 ay olduğunda olmuştu ama şu an hiçbir sorunum yok allaha şükür . Benimde 5 6 ay falan oldu .. Tv tuplu ise 50 hzye ayarlayip xboxi acarsan o dama şeklindeki görüntü bozukluklari oluyor haberin olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89
    Bendede jasper var .. Bende o sorunlar henüz makineyi alali 1 ay olduğunda olmuştu ama şu an hiçbir sorunum yok allaha şükür . Benimde 5 6 ay falan oldu .. Tv tuplu ise 50 hzye ayarlayip xboxi acarsan o dama şeklindeki görüntü bozukluklari oluyor haberin olsun :)

50 hertz e bazen getiriyorum fifa falan oynarken gercekten de ondan olablr. Acilirken logo geldikten sonra dashboard a gecerken oluyor. Sendede oyle mi oluyor? Ayrica simdi oynarken dirt 2 yi yarisi restart yaptim. Yaris baslarken dondu gene 1 sn. fln. 2k10 dada bi kac kez bole dondu.
  • yıldırım99 hocam senin rahmetli olan alet jasper mıydı?
  • @yıldırım99; hocam jasper'in mi tamiratı şu an için yokmuş? ben var diye biliyorum?
  • 5 ay cok kısa bir sure tv ayarlariyla ilgili bir hata var yuzde 99...sanmiyorum oyle hemen patlayacagini
  • quote:

Orijinalden alıntı: slybzkrt

quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89
    Bendede jasper var .. Bende o sorunlar henüz makineyi alali 1 ay olduğunda olmuştu ama şu an hiçbir sorunum yok allaha şükür . Benimde 5 6 ay falan oldu .. Tv tuplu ise 50 hzye ayarlayip xboxi acarsan o dama şeklindeki görüntü bozukluklari oluyor haberin olsun :)

50 hertz e bazen getiriyorum fifa falan oynarken gercekten de ondan olablr. Acilirken logo geldikten sonra dashboard a gecerken oluyor. Sendede oyle mi oluyor? Ayrica simdi oynarken dirt 2 yi yarisi restart yaptim. Yaris baslarken dondu gene 1 sn. fln. 2k10 dada bi kac kez bole dondu.

Evet aynen açilişta oluyordu .. Ama oyunlarda çok fazla donma yaşamiyordum ...

• Yildirim hocanin makinesi falcondu. Ve jasperlarin tamiri yok.
    gokhan89 5-6 kez denedm dirt2 de hep ayni yerde donuyor:) ve pal50 de actim soyle bir sey oldu: logo geliyor, icinde dvd yoksa hemen dashboard geliyor. Dvd varsa dashboard a gelmedn onu okumaya calisiyor okumasi gecikirse damali sekiller geliyor.pal 60 ta ise sorun yok. Icerde hdtv de denedm ondada sorun yok.oh!
  • arkadaşlar e74 tamiri de mi yok jasperde?
  • hadi geçmiş olsun diyelim o zaman bendede jasper var konuyu görünce ne oluyoruz dedim
  • Arkadaşlar daha önce yazdığım gibi jasper'ların tamiri konusundaki bilgilerim yeteri kadar güncel değil. En sağlıklı bilgiyi tamir işi yapan kişilerden öğrenebiliriz. Forumda bir çok arkadaş bu yerleri telefon numaraları ile belirtmiş. Şimdiden moralleri bozmayalım. Jasperların tamirinin de yedek parçayla ilgili olduğunu düşünmekteyim. Jasper'lar piyasada daha yeni olduğundan yedek parça temininde sıkıntılar yaşanıyor olabilir. Bu sektörde iyi para var. ilgili arkadaşlar elbet çözümünü bulmuşlar/bulurlar/bulacaklardır.içinizi ferah tutun
  • artık keyifle de oyun oynayamıyoruz yav yok ço oynamayayayım 3 k olur yok bu olur yok şu olur
    neyse, arkadaşım geçmiş olsun bende bi ara tedirgin oldum jasper da mı yalan olacak diye
  • Bak ben 3k ile burun buruna geldm ama hic stres yapmadim. e tabi serin yerde tutmaya ozen gosterdm ama 3k gorur diye arkadslrmla oynarken hic ara vermdm. Yada 30dk.ara fln verip aletn sogumasini beklemdm vs. Yani dmek istedgm soncta bu bir hobi. Zevk almamz gerekr. 3k da tamamen sans isi kasmaya gerek yok bence.
  • arkadaşlar bugün kadıköy atikte elite konsoluma fw attırdım.jasper boardlarda 3k sorunlu arıza geldimi diye sordum.
    aldığım cevap : 600 konsolda 2 adet gelmiş şimdiye kadar.
    selamlar.
  • Atik Eln yaklaşık olarak 1 senede 600 konsol satışı yapmış demek. Bol sıfır demek bu..
    Böyle olursa Jasper'lar da patlasa, Valhallalar'da patlasa tamiri mümkün olur bence
  • jasper saglam diyorumm arkadaslar rahat olun basin gaza gitsinn
  • Ben bile rahatladım
  • arkadaşlar bugün oyun oynarken 2 3 kere oyunun hep aynı yerinde dondu jasper board lu 1 aylık bile olmadı makinem günde 1 2 saat oynuyorum bu takılma cd den mi kaynaklanıyor yoksa acı sona adım mı atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pratica

arkadaşlar bugün oyun oynarken 2 3 kere oyunun hep aynı yerinde dondu jasper board lu 1 aylık bile olmadı makinem günde 1 2 saat oynuyorum bu takılma cd den mi kaynaklanıyor yoksa acı sona adım mı atıyorum

Katılım zamanı: 7 Şubat 2010
  • kısa ve öz olarak 3k mi ama dier oyunların hiçbirinde yapmıyo sadece aynı oyunun hep aynı yerinde yapıyo oyun sahte
  • oyunu bozuktur arkadaşım diğer oyunlarda yapmıyorsa eğer
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.