Şimdi Ara

3gs restore sonucunda sim card hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • heymen96 (10 mesaj) It's My Life (3 mesaj) Ajinton (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> 3gs restore sonucunda sim card hatası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ıyı gunler arkadaslar telefonum iphone 3gs 3.1.3 versiyonu yukluydu jailbreaklı itunesdan update yaparak ios 5.0.1 e yukselttım ancak suan telefonu acmaya calıstıgımda ''only compatible SIM cards from a supported Carrier may be used to activate iphone.Please insert the Sım card that came with your iphone or visit a supported Carrier's store to recieve a replacment SIm card'' hatası verıyo ve o ekranda kalıyo ıphone telefon gecen yıl agustos ayında fransadan geldı foruma sordum kımse bısıy demedı ben de yaptım ancak bu ekranda kaldım ne yapmalıyım lutfen yardım edın

|
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hadı nolur bırınız cevap yazsın lutfen telefon oyle kaldı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hadı bır suru kısı okumus hıc cevap veren yok arkadaslar napmalıyım ios 3.1.3 jailbreaklı telefonu ios 5 e yukselttım ıtunesdan acılınca gecerlı bı sım takın hatası verıyor ne yapmalıyım telefon 2010 agustosunda fransadan geldı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    up
    |
    |
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Bu konularda çok yeniyim, ancak anladığım kadarıyla cihazınız sim kilitli ve versiyon yükselttiğiniz için locked olmuş.

SHSH kaydı diye bir olay var. Bu kaydınız varsa, versiyonu düşürebilirsiniz.

Tavsiyem IOS 4.1 versiyonu bulup itunes ile restore edin. Jailbreakme.com adresinden jb yapın ve unlock programı ile unlock yapın.

Bu söylediklerim tamamen tahminidir, kesin cevap değildir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    shsh kaydım yok en son 3.1.3 de var :D suan jalbreak yapmaya calısıyorum ancak olmuyor
    |
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    Cihaz kilitliyse versiyon yükseltti iseniz ve shsh yoksa geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor aklıma. Daha detaylı bilgisi olan arkadaşlarımız var ise yardımcı olacaklardır eminim..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ios5 tethered jailbreak yapmaya calisiyorum ancak islemi tamamlamiyo telefon oylece kaliyo aciliyo kilitsiz sim istiyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    exploiting with limera1n de kalıyo
    |
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    Yanlış işler yapıyorsunuz ? Cihaz kilitliyse kilitlidir, büyük ihtimal telefonda Unlock vardı siz yükseltince gitti ? SHSH varsa düşürmeniz gerek aksi takdirde açılmaz..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

Yanlış işler yapıyorsunuz ? Cihaz kilitliyse kilitlidir, büyük ihtimal telefonda Unlock vardı siz yükseltince gitti ? SHSH varsa düşürmeniz gerek aksi takdirde açılmaz..

acılması ıcın hıc bı yol yok mu bı de 3.1.3 e donebılır mıyım
    |
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    SHSH yoksa düşüremezsiniz, geveyde çalışmıyor.
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

SHSH yoksa düşüremezsiniz, geveyde çalışmıyor.

3.1.3 kullanıyodum daha once o versiyona dusuremez mıyım onun shsh kaydı vardır heralde
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bı de ios 5 untethered jailbreak cıkınca duzelır mı pekı bı de sıtelerde ios 5 de sim actıvatıon yapılıyo yazıyo ıslemı yapıyorum ancak sonunu getırmıyo
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.