Şimdi Ara

3gs ios 4.1 jailbreak yapıldı.Yakında Dosyalar gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sakarboy (4 mesaj) Ömer Tuğrul (3 mesaj) selcuky1 (3 mesaj) pazarciklim (3 mesaj) xmxm07 (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> 3gs ios 4.1 jailbreak yapıldı.Yakında Dosyalar gelecek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1049 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar 3gs 4.1 jb yapıldı.Kısa bir süre sonra jb dosyaları ve yapım yolları nete verilecek.Haberiniz olsun.Aşağıda videosu var.Hadi hayırlısı :D

http://www.youtube.com/watch?v=EPV0dSG1v4Y&feature=player_embedded

Kaynak:http://www.spiritjb.org/2010/09/jailbreak-iphone-3gs-on-ios-41-by.html

|
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj
    jail break yapinca unlock mu oluyor telefon yoksa uygulamalari netten indirip kurmayami yariyor
    |
    |
  • Yarbay
    3722 Mesaj
    ben 4.2 yi de veriym . 3gs için yapılabilir.

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.2-iphone-with-pwnagetool-how-to-guide/

jb unlock ayrı.jb o dediğini yapıyor.ama jb olmamış bir iphonea unlockda yapamıyorsun eğer kilitliyse.
    |
    |
  • Binbaşı
    1049 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sevgili areyouready kısaca, jb telefona crackli programları indirmek için yapılan işlem, unlock ise her türlü simkartı kullanabilmen için yapılan işlem.Genelde jb den sonra unlock da çıkarıyorlar.Biraz beklemek lazım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    414 Mesaj
    3g için ne zaman çıkacak acaba ?
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Selamlar,

yurtdisindan gelen bir iphone 16gb makinam var.
    bugun itunes yukledim bilgisayarima ve muzik yukleyeyim dedim.
    yeni firmware oldugunu soyledi eski firmware 3 yenisi 4
    guncelleme yaptim fakat guncellemeden sonra itunes actigimda telefonun sim kartinin desteklenmedigi uyarisi aldim servis yada aktivasyon kartini takmami istiyor. boyle bir kartim yok. su an telefonla aramada yapamiyorum.

telefonumdaki bu problemi giderebilecek arkadasa ucretini odeyebilirim. uzak baglanti ile bu problemi giderebilecek varsa lutfen acil ulasabilir.
    8mbit baglanti hizim var dosya download v.s. gerekicekse.

saygilar
    |
    |
  • Binbaşı
    1727 Mesaj
    @xmxm07

Sanirim telefon kilitli satiliyordu onlardan almissiniz telefonu ipod olarak bile kullanamiyorsaniz ya aldiiniz ulkenin sim karti gerekiyor yada evrensel bi aktif etme karti gerekiyor. Muhtemelen 4.1 e update yaptiinizdan dolayi basebandinizde update olmustur bu yuzden telefonu unlock cikana kadar ipod olarak kullanabilceksiniz :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    eski versiyona geri ceviremezmiyiz?
    evrensel aktiflestirme kartini nasil bulabilirim bilginiz varmidir?
    tesekkur ederim yanit icin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1727 Mesaj
    shsh kaydiniz varsa geri donebilirsiniz ama bootloader yukseldigi icin unlock yapamiyabilirsiniz

|
    |
  • Binbaşı
    1842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

ben 4.2 yi de veriym . 3gs için yapılabilir.

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.2-iphone-with-pwnagetool-how-to-guide/

jb unlock ayrı.jb o dediğini yapıyor.ama jb olmamış bir iphonea unlockda yapamıyorsun eğer kilitliyse.

bende bi eklenti yapayım bu linteki Jailbreak sadee eskii bootrom a sahip 3gs ler için geçerlidir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Arkadaşlar 3gs 4.1 jb yapıldı.Kısa bir süre sonra jb dosyaları ve yapım yolları nete verilecek.Haberiniz olsun.Aşağıda videosu var.Hadi hayırlısı :D

http://www.youtube.com/watch?v=EPV0dSG1v4Y&feature=player_embedded

Kaynak:http://www.spiritjb.org/2010/09/jailbreak-iphone-3gs-on-ios-41-by.html

3gs için 4.1 Jailbreak olması sanırım çoğu kullanıı için önemsiz. zaten 3gs kullanıcılarının çoğu 4.01 Jailbreak ile sıkıntılarını gidermiş durumda.
    tabi bazı hatalı yüklemeden kaynaklı 4.1 update ler hariç.

verdiğiniz linkteki 4.1 Jailbreak muhtemelen bi üst mesajda söylediğim gibi eski bootrom a sahip 3gs ler için olma ihtimali yüksek.

asıl önemli olan Fabrikasyon 4.02 ve 4.1 gelen Iphone4 ler için olan Jailbreak. iphone4 - 4.02 ve 4.1 madurları sanırım daha çok.. c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 16 Eylül 2010; 17:05:41 >
    |
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Takao

shsh kaydiniz varsa geri donebilirsiniz ama bootloader yukseldigi icin unlock yapamiyabilirsiniz

shsh kaydinin ne oldugunu bilmiyorum bile :(
    isin asli ben web yazilimcisiyim. bir arkadasima ait telefon. istanbuldan alinmis ve kaydi yapilmis. simdi benim yaptigim islem yuzunden bozuldugu icin cok mahcup duruma dustum.
    yukarida videoda anlatilan islemleri uygulayarak cozum elde edilemezmi?
    icindeki verileri silerek duzeltebilirmiyiz? tamamen fabrika ayarlarina getirmek mumkunmudur?
    arastirma yaptim universal sim activator karti 25 tl civarinda. bu kartla problemi cozebilirmiyim?
    |
    |
  • Binbaşı
    1049 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sevgili sakarboy iphone 4 içinde 4.1 jailbreak çok yakında çıkacak diyor aynı sitede.İşlemci üzerinde bir açık bulmuşlar.i4 ler için artık bu açığı kullanacaklarmış.Tahminen 1-2 güne çıkar.Çünki bu sayfada yayınlandıktan sonra en geç 2 gün içinde çıkarıyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    2399 Mesaj
    3g de de yapilmistir heralde

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ya arkadaslar hep soyluyorsunuz shsh kaydi olanlar geri donusum yapabilirler diyor bunu nasil yapabiliriz acaba soyle bir aciklayan olursa sevinirim saygilar
    |
    |
  • Yarbay
    2223 Mesaj
    Sabırsızlıkla bekliyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    2223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pazarciklim

ya arkadaslar hep soyluyorsunuz shsh kaydi olanlar geri donusum yapabilirler diyor bunu nasil yapabiliriz acaba soyle bir aciklayan olursa sevinirim saygilar

shift+ update yapıyorsun itunes da karşına gelen ekrandan yüklemek istediğin ipsw dosyasını yüklüyorsun hepsi bu
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

quote:

shift+ update yapıyorsun itunes da karşına gelen ekrandan yüklemek istediğin ipsw dosyasını yüklüyorsun hepsi bu

malesef shift - uptade ile olmadi eski surum 4.0.1 di shsh kaydida vardi su an 4.1 dediginiz gibi uygaladim ama olmadi sanirim su baseband yükseldigi icin olmuyor beklemekten baska care yok
    |
    |

• Binbaşı
    1842 Mesaj
    quote:

detaylı anlatmak çok uzun sürer ama burası size yardımcı olur herhalde..

http://www.iphonetr.org/shsh-yedekleme/
    |
    |
    tamamda shsh kaydim 4.0.2 ydi ama suan 4.1 yuklu tekarar 4.0.2 ye donersem jb yapabilirmiyim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.