Şimdi Ara

3GS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kuzenimde İphone 3GS var kendi telefonumu verip üstüne birazda para verip onu almak istiyorum. Ama aklıma takılan bazı sorunlar var.
    1-Çok oyun falan oynarım yani RAM'ı yeterli olur mu telefon kasar mı oyun oynarken ?
    2-Çok fazla mesajlaşırım bu konuda sorun yaşayacağımı sanmıyorum
    3-İnternette çok takılıyorum video falan açarım donma kasma vs. şeylerle karşılaşır mııyım ?
    Bu beklentilerimi karşılar mı telefon ?
    edit:Daha önce hiç İphone kullanmadım sadece onun elinde kullandım işte biraaz.Oyüzden iOS ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum.
    Yardımlarınızı bekliyorum

• Yeni oyunlarda kasma oluyor tabi gta3, max payne vb. yine de oynanıyo ama çok grafik gerektirmeyen angry birds, doodle jump gibi oyunları rahat oynarsın. 3gsden hala destek çekilmedi. Sanırım vice city bile 3gsye destekli olarak çıktı. İndirmedim, denemedim kasar mı bilmem ama destekliyo diye hatırlıyorum. İnternette pek sıkıntı yaşamıyorum, tabi ki çok hızlı değil ama işini görür. Youtubedan video izlemede bir sıkıntı yok. Arada takılıp kapanmalar oluyor ama eski bir cihaz için doğal şeyler bunlar. Abartı bir sıkıntı yok 3gsde. Sadece siri yok, retina ekran falan yok. Bence alacaksan iphone 4 al, hem ekranı daha iyi hem de daha yeni bir cihaz. ios sistemine de alışacağı düşünüyorum. 3gsde jailbreak yapma bence, jailbreak telefonu yavaşlatan bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgberk

Yeni oyunlarda kasma oluyor tabi gta3, max payne vb. yine de oynanıyo ama çok grafik gerektirmeyen angry birds, doodle jump gibi oyunları rahat oynarsın. 3gsden hala destek çekilmedi. Sanırım vice city bile 3gsye destekli olarak çıktı. İndirmedim, denemedim kasar mı bilmem ama destekliyo diye hatırlıyorum. İnternette pek sıkıntı yaşamıyorum, tabi ki çok hızlı değil ama işini görür. Youtubedan video izlemede bir sıkıntı yok. Arada takılıp kapanmalar oluyor ama eski bir cihaz için doğal şeyler bunlar. Abartı bir sıkıntı yok 3gsde. Sadece siri yok, retina ekran falan yok. Bence alacaksan iphone 4 al, hem ekranı daha iyi hem de daha yeni bir cihaz. ios sistemine de alışacağı düşünüyorum. 3gsde jailbreak yapma bence, jailbreak telefonu yavaşlatan bir şey.

Durumum o kadar yok ki benim.Ya öyle çok fazla ağır oyun oynamam yani dersler falan var.Genel olarak bu telefonu önerir misiniz ?
    Sorun yaşatacak kadar çok kasma ve takılma oluyor mu ? Facebook birde donanımhabere giriyorum sadece nadirren youtube ye sorun yaşamam heralde yani öyle umuyorum ben.
    Ara geçişler falan nasıl multitasking'te hiç sorun olmuyor diyorlar ?

• 1-Evet
    2-Sıkıntı Olmaz
    3-Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: YvonneStrahovski.9

1-Evet
    2-Sıkıntı Olmaz
    3-Hayır

1-de çok mu kasar nasıl olur yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeeFoo

quote:

1-Evet
    2-Sıkıntı Olmaz
    3-Hayır

Hocam duruma göre değişir. Ama kısaca söylemek gerekirse 2 boyutlu oyunlarda hiçbir sıkıntı yok. Bazı 3D oyunlarda ise sıkıntı var. Mesela hayvan gibi grafikleri olan Infinity Blade oyununu kasmadan zevkle oynatabiliyoken, GTA 3 de baya kasıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MeeFoo

quote:

1-Evet
    2-Sıkıntı Olmaz
    3-Hayır

Hocam duruma göre değişir. Ama kısaca söylemek gerekirse 2 boyutlu oyunlarda hiçbir sıkıntı yok. Bazı 3D oyunlarda ise sıkıntı var. Mesela hayvan gibi grafikleri olan Infinity Blade oyununu kasmadan zevkle oynatabiliyoken, GTA 3 de baya kasıyor.

3D oynamam ya ne gerek var o kadarına da o zman sorun olmaz benim için çok oyun oynarım ama ağır oyunlar oynamam o kadar.
    Teşekkür ederim yorumlar için

• konu başlığınız forum kurallarına aykırı.
    ayrıca forumda 3gs ana konuları mevcut. lütfen onları kullanın:
    örnek:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=23342915

konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.