Şimdi Ara

3GB RAM'li LG G2, AnTuTu performans testinde uçtu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unflattering (3 mesaj) AnkaraYolcusu (3 mesaj) 1OOOOOO (2 mesaj) Brknbs97 (2 mesaj) kbrtyl (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (7 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> 3GB RAM'li LG G2, AnTuTu performans testinde uçtu.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

LG'nin 7 Ağustos'ta resmen tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi LG G2'nin AnTuTu test puanı göründü ve puana bakılırsa, G2'nin performansı bir hayli iyi. Öyle ki neredeyse 30 bin puana gelmiş.

Şu ara beklenen iki Android telefon bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, Motorola'nın Moto X'i, ki o büyük ihtimalle bugün kendini resmen gösterecek. Motorola, diğer firmalardan farklı olarak, önce telefonu basın mensuplarına göstereceğini, ardından da kullanıcılara bilgiler vereceğini bildirmişti. Beklenen bir diğer telefon da LG'nin uzun süredir Optimus G2 olarak beklenen, ama "G2" olarak adınını kesinleştiği telefonu. Bu telefonda firma, Snapdragon 800 serisinin de gücünü arkasına alıyor ve görüldüğü üzere Android 4.2.2 işletim sistemli telefon, 29.909 puan elde etmiş

LG G2'nin 4 çekirdekli 2.3GHz Snapdragon 800 serisi işlemci ve 3GB RAM'i kombine eden ilk akıllı telefon olması bekleniyor. 1080P görüntü sunan 5.2 inçlik ekranı ve 13MP kamerası da kullanıcıları heyecanlandıracağa benziyor. Telefonun net çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Daha önce yaptığımız haberimizde, LG'nin dünyanın ilk 3GB RAM'li akıllı telefonunu yapabileceğinden ve bunun öncesinde, yine "ilk" olarak nitelendirebileceğimiz başka çalışmalarının olduğunu da biliniyor.

Kaynak

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    beklemedeyim. umarım bu sefer sevkiyatlar yüzünden bekleyenleri mağdur etmezler...
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bilinçli kullanıcı alırken bakıyor 13mp kamera çamur gibi at çöpe, kulaklıkla müzik dinle 30 liralık mp3 çalar al daha iyi gibi
    kağıt üstünde bilinçsiz ayıptır söylemesi cahil kullanıcı samsung alıcıları gibi atlıyor direk
    antutu ekibinin ortaya koyduğu araştırmada da samsung benchmark testlerinde daha çok puan alması için cihaza ayrı ayarlanmış dosya sistemleri tutuyor ama adamlar reklamla satıyor
    amoled ekran n4de kullandıgım ips+ ekrandan sonra çamur geliyor zaten s4ün ekranıda tam bir fiyasko ful parlaklığı benim kısık halim
    mesela samsung ips+ ekranlarının reklamını iyi yapsa tutmaz mı? tutar
    ama güven vermiyo şimdilik
    |
    |
    i7 2600k / evga gtx 980 acx 2.0 / g.skill tridentx 16 gb 2400 mhz ram / 2 X samsung evo 860 250gb ssd/ THERMALTAKE TOUGHPOWER 80PLUS GOLD 750W / 2 X seagate 500gb hdd / thermaltake jing cpu cooler / coolermaster haf 912 / pioneer dvd-rwgalaxy s1 / galaxy nexus / nexus 4 / galaxy s6/ google pixel 3xl
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Ne zaman gelir acaba?
    |
    |

|
    |

|
    |
    Tu maşallah
    |
    |
    İsterse 7ghz olsun 16gb ram olsun. Mal mal sorunlar var hala androidde.
    kaç tane ismi var bu telefonun çözemdim

o zaman d802 2 gb olan model oluyor d803 3 gb olan oluyor 320l 2gb 340l 3 gb

ayrıca 8 ağustosta optimus vu 3 de tanıtılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 1 Ağustos 2013; 20:46:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Brknbs97

Markalar sapıttı alayı telefon çıkarıyor aceleyle :D

insanlarda maymun iştahlılık olduğu sürece çok model çıkarıp para cukkalayacaklar firmalar.3GB ram yapmış telefona.Güzel başarı ama kim 3GB ram'e ihtiyaç duyarki telefonda şu anda.

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

Orijinalden alıntı: Brknbs97

Markalar sapıttı alayı telefon çıkarıyor aceleyle :D

insanlarda maymun iştahlılık olduğu sürece çok model çıkarıp para cukkalayacaklar firmalar.3GB ram yapmış telefona.Güzel başarı ama kim 3GB ram'e ihtiyaç duyarki telefonda şu anda.

Aynen öyle. Adamın elinde 'GB Ramli telefon var. Adam 3GB Ram'i görüyor. "Aaa bu benim telefondan üstün" diyip gidip onu alacak. Halbuki elindeki telefon fazlasıyla yeterli telefon.
    |
    |
    |
    S3 te işlemciyi 800mhz ye indirdim bütün fazlalık gördüğüm uygulamaları da sildim boş ram 430 dan aşağı inmiyor ve fazla ısınmada olmuyor ne bir donma ne bir kasma hayretler içerisinde kullanıyorum. Oyun falan da oynuyorum valla süper. Ama bundan önce işlemciyi 1.8 ghz de bile kullandım daha berbattı performans olarak. Bu nasıl iştir anlamadım ama durum böyle çokta memnunum. Bunu buraya yazmamın sebebi telefonu gereksiz yere meşgul eden o kadar boş uygulamalar entegre ediyorlar ki. Telefonların çalışma sistemi bozuluyor. Ben istemediklerimi sildim kurtuldum. Hem performansta hem de şarj konusunda inanılmaz fark etti. Bilsem bunu çok önceden yapardım.

daha berbattı derken ? 0.8 ghz de berbattı 1.8 de daha mı berbat ? ben bu telefonu almayı düşünüyorum yakın zamanda çok kasıyor mu acaba ?
    |
    |
    unflattering kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Trbznlu61

daha berbattı derken ? 0.8 ghz de berbattı 1.8 de daha mı berbat ? ben bu telefonu almayı düşünüyorum yakın zamanda çok kasıyor mu acaba ?

gereksiz uygulamaları silince 0.8 mhz cpu hızında bile çok akıcı çalışıyor. Uygulamaları silmeden önce ise 1.8 ghz cpu da bile berbat bir performansı vardı

Cok ısınır bence

|
    |

hocam yakın zamanda almayı düşünüyorum da gereksiz uygulamalar derken mesela bir kaç tane örnek verip tahmini kaç tane olduğunu söyler misiniz çok makbule geçer
    |
    |
    unflattering kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Trbznlu61

hocam yakın zamanda almayı düşünüyorum da gereksiz uygulamalar derken mesela bir kaç tane örnek verip tahmini kaç tane olduğunu söyler misiniz çok makbule geçer

Ya mesela hoşuma gitmeyen samsung uygulamaları birkaç tane söyleyim music hub, video hub, ssuggest, grup games, bunun gibi 60 a yakın app sildim telefondan. şuan telefon o kadar sakin ve stabil çalışıyor ki. Hangi uygulamaları kaldırabileceğinizi google a yazarak bulabilirsiniz.

Reklamlar
SEO
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.