Şimdi Ara

3G ve GPS li olan tablet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşim için hem arabada navigasyon ve yoğunluk haritasını görmek için kullanılacak bir tablet arıyorum.

Araçta da kullanılacağı için 8" tercihim. 7" de olabilir ama büyük istemiyorum.

Evde de tablet olarak kullanılacağı için kaliteli ve hızlı bir cihaz olsa iyi olur diyorum.

Kaliteli olduğunu düşündüğüm samsung note 8.0 n5105 öncelikli düşündüğüm. İkinci seçenekte samsung note 8.0 n5110 (3G yok ama cep telefonundan interneti hallederim diye düşünüyorum. yolda yoğunluk haritası vs bakarız diye).

n5105 1000 tl civarı n5110 800 tl civarı şu anda. Sizce 200 tl fark vermeye değermi.

Bir arkadaş PİPO M7 pro 8.9 inç önerdi ama hem Türkiye'de düzgün bir satıcısı yok garanti sorunu yaşarım, hemde 3G den dolayı imei kayıt sorunu yaşarım diyorum. Yurtdışı Çin işi sitelerden getirtince 250 USD civarı fiyatı var.

Son olarakta benzer işleri görecek başka bir öneriniz varsa değerlendireyim.

• yorum ve yardım bekliyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

yorum ve yardım bekliyorum arkadaşlar.

Tomato t2 diye bir modelde var ama ortalama 300 dolar civarı yurtdışı bir cihaz ve yine imei olayını aşman gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 9 Şubat 2014; 0:41:17 >
  • samsung n5110 800 tl hakkını verirmi ne dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

yorum ve yardım bekliyorum arkadaşlar.

Tomato t2 diye bir modelde var ama ortalama 300 dolar civarı yurtdışı bir cihaz ve yine imei olayını aşman gerekecek

yanıt için teşekkürler ama yurtdışıalırsam pipo m7 olur sanırım.
  • Huawei mediapad youth.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.