Şimdi Ara

3G ve 3Gs iPhone ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.501
Cevap
9
Favori
472.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .Mac zaten bitmişti bence iPhone üzerinde yeni bir yapılandırma düşüncesi Apple adına ekonomik yönden de daha mantıklı....

Ayrıca OS X tam gaz gidiyor artık Leopard'dan sonra daha ne olsun ki?

Apple Computers değil artık, Apple.inc...

..bu mantıkla bakılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

.Mac zaten bitmişti bence iPhone üzerinde yeni bir yapılandırma düşüncesi Apple adına ekonomik yönden de daha mantıklı....

Ayrıca OS X tam gaz gidiyor artık Leopard'dan sonra daha ne olsun ki?

Apple Computers değil artık, Apple.inc...

..bu mantıkla bakılmalı

İşte bu değişimin sonuçları zaten Mac Os'i,Macleri arka plana atılmasını sağlayan...Gerçi her iki tarafta kendi çapında haklı..Eski Mac OS kalitesi artık yok...Sürekli açıklar bulunması bunun en büyük örneği..Doğal olarak yıllardır Mac kullanan insanlar bu durumdan rahatsız oluyor...Ancak Steve'in gözünden bakınca olaya onunda haklı olduğunu düşünüyor insan...70lerde kurduğun şirketinden 90larda ayrılıyorsun 97de batmak üzereyken tekrar başa geçiyorsun şirkete yeniden can veriyorsun sonuçta şirketin kötü günleri tekrar yaşamaması için paranın geldiği yere doğru ne olursa olsun gidiyorsun..Kazanıyorsun şirketin büyüyor..Doğal olarakta sana kazandıran ürünlere verdiğin önemi arttırıyorsun diğer ürünler gözden düşüyor...

• yeni bir iphone kullanıcısı olarak aklıma takılan bir şey var. bir yeni nesil iphone birde iphone 2 var dime. iphone 2 dediğimiz yeni bir versiyon ve 1.1.4 den 2 ye mi çıkartacak iphoneları
  • quote:

Orjinalden alıntı: pupilla79

banane yaaa ben iphonemi alalı 1 ay oldu nerden çıktı bu artık teknolojinin son harikası diyemeyecem telefonuma...

şimdi tek umudum...
    yeni iphonenin çokta geliştirilmiş olmaması..(şöle bi kaç dandik özelik yeterli olur)
    kırılması imkansız şekilde yapılması.....
    yeni nesilin birçok hata ile birlikte gelmesi.....

kıskançlık ...

Valla sabretseydin arkadasim : )

• Aynen oyle shady. Malesef duygusal değil, ekonomik düşünmek lazım. Ayrıca açıklar tiger'da da vardı, ancak bu kadar çok goz onunda değildi Apple ve OS X.
    Bir de şu var; ne olursa olsun, iPhone da mini bir macintosh. İçinde Mac Os var

iPhone 2 yok...

iPhone versiyon 2.0 ya da iPhone Take 2 (bkz:Apple Tv)

Bir de yeni iPhone var, Yani donanımsal olarak. Oun adı iPhone 2 falan değil, 'iPhone''
    elinizdekiler ise eski iPhone, iPhone 1 gibi bi olay yok yani
  • yani sdk sı yayınlanan 2.0 versiyon, eski iphone kullanıcıları için saol
  • iphonun satılacağı yerler
     3G ve 3Gs iPhone ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 1 Haziran 2008; 18:50:57 >
  • birkaç resim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 1 Haziran 2008; 22:21:22 >
  • Siyah resimin kilif oldugu dogrulandi arkadaslar
  • Ben bu Iphone'u öyle çok seviyorumki...
    Bana hiç bir şey lazım değil..
    Mevcut Iphone'umla çok mutluyum.
    Hatta bir tane de yiğenime alıyorum şimdi
  • resimlerden anladığım kadarıyla öndede bir kamera var ama şu alat tarafta kutuya aldığı 2 şeyi çözemedim fikri lan var mı ? ilk resimde
  • Bence herşey bir beklenti meselesi. Bana son derece yeterli geliyor. İpod kullananlar diyormu neden radyo yok vs.. bana yeterli eskisi bile. Yanisini alırmıyım bilemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soqo

Bence herşey bir beklenti meselesi. Bana son derece yeterli geliyor. İpod kullananlar diyormu neden radyo yok vs.. bana yeterli eskisi bile. Yanisini alırmıyım bilemiyorum.

Yok zaten Radyosunun olması gibi bir durum yok...Yani ben Apple'ı tanıdıysam koymaz...
  • Sim kart takilan yeri degisecek mi merak ediyorum
  • şu siyah arka kapak resmi daha önce vardı zaten yeni iphone ile alakası yok
  • ben yazin amerikaya gidecegim ve oradan yeni nesil iphone almayi dusunuyorum. acaba bu yeni nesiller de eskileri gibi kirilabilir mi??? bir de sanirim bu yeni nesillerde pil degisimi mumkun olacak. son olarak merak ettigim sey acaba bu yeni nesil iphone'da gps olacak mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

ben yazin amerikaya gidecegim ve oradan yeni nesil iphone almayi dusunuyorum. acaba bu yeni nesiller de eskileri gibi kirilabilir mi??? bir de sanirim bu yeni nesillerde pil degisimi mumkun olacak. son olarak merak ettigim sey acaba bu yeni nesil iphone'da gps olacak mi???

Eğer pil değişimini mümkün kılarlarsa en büyük yenilik o olur Ama şu son eklenen yeni kasanın fotoğraflarına bakınca pil değişimi mümkün olmaz gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 1 Haziran 2008; 22:51:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

Orjinalden alıntı: switel

ben yazin amerikaya gidecegim ve oradan yeni nesil iphone almayi dusunuyorum. acaba bu yeni nesiller de eskileri gibi kirilabilir mi??? bir de sanirim bu yeni nesillerde pil degisimi mumkun olacak. son olarak merak ettigim sey acaba bu yeni nesil iphone'da gps olacak mi???

Eğer pil değişimini mümkün kılarlarsa en büyük yenilik o olur Ama şu son eklenen yeni kasanın fotoğraflarına bakınca pil değişimi mümkün olmaz gibi gözüküyor.

Pil değişimini kullanıcıya hiçbir zaman bırakmaz Apple...Hayaldir o hayal olarakta kalacaktır...

• Bu kapakların satışına başlandığı haberi geldi. gariptirki telefon yok ama kapaklar satışa çıktı:)

Linkler:

http://66.102.9.104/translate_c?hl=en&sl=nl&tl=en&u=http://www.iphoneclub.nl/6735/iphone-3g-cases-van-xskn-nu-al-te-koop/

http://www.xskn.com/?m=Products&sid=282&cid=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasabi -- 1 Haziran 2008; 23:03:08 >

• Bende Ağustos ortası gibi bu telefondan almak istiyorum.. Fiyatı şuankilere nazaran ne kadar farklı olur ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.