Şimdi Ara

3G(SİM KART GİRİŞİ) OLAN, VE GPS OLAN 7' ÇİN MALI TABLET VARMI. YARDIM LÜTFEN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 7", GPS VE 3G YANİ DAHİLİ SİM KART GİRİŞİ OLAN EN AZ 840*480 OLAN ÇİN MALI Bİ TABLETE İHTİYACIM VAR. SAMSUNG FALAN MARKALARDA VAR AMA ONLARDA PAHALI. BÜTÇE EN FAZLA 350-BİLEMEDİN 400TL .

REEDPAD VAR 3GSİ VAR GPS YOK, DARK TABLET VAR GPS VAR 3G YOK. İKİİSİ Bİ ARADA OLAN VARSA BİLDİĞİNİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNRİM.

• ???????????????????????
  • Bugün nette gezinirken denk geldi. 120 $ a M005 - MTK6573 bu marka ve modelde. Özelliklerini ben pek beğenmedim ama belki fikir verir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün nette gezinirken denk geldi. 120 $ a M005 - MTK6573 bu marka ve modelde. Özelliklerini ben pek beğenmedim ama belki fikir verir.

tşkrlr fakat bunlar çok eski model. işletim sistemleri 2.3 yükseltilemiyorda. ben yeni modeller arasında bu özelikklere sahip bi tablet bulmaya çalışıyorum.
  • up up up
  • offf offf yokmudur arkadaşlarr?
  • Artes G712 bir inceleyin. Ben de böyle bir tablet arıyorum ama tek çekirdek işlemcisi beni düşündürüyor. İnceleme vidyosu da bulamadım.
    http://www.artescorp.com/urun/tablet-g712.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 30 Ocak 2013; 23:10:51 >
  • evet işlemcisi yetersiz bencede. fiyatıda az değil. açıkçası. sanırım bulamıcam böyle bişe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redcheek99

evet işlemcisi yetersiz bencede. fiyatıda az değil. açıkçası. sanırım bulamıcam böyle bişe.

Bence biraz daha para biriktirip bilinen sorunsuz marka alın, bende nerde ise 2 aydı araştırıyorum ama 3 gün önce samsung Tab2 7.0 aldım.
    İlk 250-350 tl aralıgında gittim geldim ama bire bir incelemelerimde ucuz çinlilerin çok kötü olduğunu bizzat gördüm.
    Bu araştırmalarım sırasındada biraz daha bütçeyi yükselterek bir ksımını peşin verdim 10 taksite media markt fiyat - rekabet sisteminden uygun fiyata aldım.
  • quote:

Bence biraz daha para biriktirip bilinen sorunsuz marka alın, bende nerde ise 2 aydı araştırıyorum ama 3 gün önce samsung Tab2 7.0 aldım.
    İlk 250-350 tl aralıgında gittim geldim ama bire bir incelemelerimde ucuz çinlilerin çok kötü olduğunu bizzat gördüm.
    Bu araştırmalarım sırasındada biraz daha bütçeyi yükselterek bir ksımını peşin verdim 10 taksite media markt fiyat - rekabet sisteminden uygun fiyata aldım.

ya bu seferde dediğiniz gibi samsung tab2 gibi modellere yükselince 300 -400 daha verlim galaxsy note var neredeyse tablet onumu alsam gibi ikileme düşüyor insan.
    o yüzden az parayla aynı işi görücek bişe arıyorum. çünkü tab2 de olsa , galaxsy note da olsa yada çin işi tablet hepsinin kullanım süresi 1 yıl daha sonra eskiyor, güncelleme dışı kalıyor. o yüzden az parayla aynı işi görücek bişe bulmak için konuyu açtım. yardım eden arkadaşlara tşkkrler.
  • Aynen ben de asus tf300'e çıkmayı düşündüm. Sonra 200 daha ver tf700 al gorilla glass 2 ve 1920x1200 çözünürlük filan. Sonra almışken 150 daha ver dock ile al hem 3g hem gps de gelsin dedim derken kendimi 1250 liralarda buldum. Sonra ne yapıyorum ben deyip vazgeçtim. Çünkü yakında tegra 4'lü, 600-800 serisi qualcom işlemcili, 2 gb ramli modeller çıkacak. Ama onlar da daha pahalı olacaklar. Kafam allak pullak oldu. ipod ile bikaç ay daha idare etmeye çalışacağım. Kendimi cep tableti gibi düşün diyerek kandırmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 2 Şubat 2013; 17:52:05 >
  • quote:

Aynen ben de asus tf300'e çıkmayı düşündüm. Sonra 200 daha ver tf700 al gorilla glass 2 ve 1920x1200 çözünürlük filan. Sonra almışken 150 daha ver dock ile al hem 3g hem gps de gelsin dedim derken kendimi 1250 liralarda buldum. Sonra ne yapıyorum ben deyip vazgeçtim. Çünkü yakında tegra 4'lü, 600-800 serisi qualcom işlemcili, 2 gb ramli modeller çıkacak. Ama onlar da daha pahalı olacaklar. Kafam allak pullak oldu. ipod ile bikaç ay daha idare etmeye çalışacağım. Kendimi cep tableti gibi düşün diyerek kandırmaya çalışıyorum.

sorma valla ben artık cidi ciddi note 2 düşünüyorum. 250 lik tablet alıyım diye çıktığım yolda kendimi note bakarken buluyorum artık. yok demekki böyle uyguna bi tablet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.