Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3G KAPSAMA ALANI

az önce çektim koydum

YER:

İSTANBUL/MERTER

ne oldu başar çelik
    mustafa tebrikler. cornetto kapaklarından da en az 5 kontör çıkıyo :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: basarcelik

kendine gel arakdasım sözlerine dikkat et 3g manyagı yaparım seni !

hadi hodri meydan
  • Ben 3G ye geçince acil aramalar yazıyor ...

Mustafa o görüntüyü nasıl alıyorsunuz ya..Cam gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Ben 3G ye geçince acil aramalar yazıyor ...

screenshot programı var telefon için tek tuşla alabiliyorsun görüntüyü nokia symbian işletim sistemi için özel program yani
  • mustafa_87'ten başar çelik'e sağlam bi kapak olmuş vodafone 3g yazılı resim. ne bu turkcell hayranlığı anlamıyorum. eline sağlık mustafa_87
  • İstanbul Avcılar'dayım ve telefonum 3G destekliyor ancak burada hiç 3G sinyali alamadım ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Ben 3G ye geçince acil aramalar yazıyor ...

screenshot programı var telefon için tek tuşla alabiliyorsun görüntüyü nokia symbian işletim sistemi için özel program yani

SonyEricsson içinse DisplayReader programı var.
    bluetooth lu bilgisayrınıza telefonunuzu eşleştirip com dan girip telefonunuzun ekran resmini alabilirsiniz.

• Bugünb Zeytirnburnundan Otogara kadar her yerde şebnekle araması yaptırarak gittim..

Avea her noktada 3G hizmeti verdi..

Turkcell ve Vodafone ayrı ayrı yerlerde araba ile 2-3 dklık kısımda hizmet veremiyordu
  • Yeni Gelen Sim Kart'ların Üzerinde 3G Yazıyor.

Ambalajlar Bile Değişti ..

Ama Mevcut Kullanılan Kartlar Değişecekmi Bilmiyorum...

Birde Bu Çok Muhterem 3G Ne Zaman Gelecek NE Zaman Başlayacakta Kullanacağız. ?

3G KAPSAMA ALANI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vodafone silver -- 11 Temmuz 2009; 18:24:25 >
  • VODAFONE sim kartları 75 tane mesaj alıyor 64 kb olmasına rağmen diğerlerinden fark olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: vodafone silver

Yeni Gelen Sim Kart'ların Üzerinde 3G Yazıyor.

Ambalajlar Bile Değişti ..

Ama Mevcut Kullanılan Kartlar Değişecekmi Bilmiyorum...

Birde Bu Çok Muhterem 3G Ne Zaman Gelecek NE Zaman Başlayacakta Kullanacağız. ?

3G KAPSAMA ALANI

bu simkartlar normal satılan kartlar mı silver
    yoksa 3 g için gelen simkartlar mı?
    ücretli mi?
    bilgi verir misin biraz?

• Bunlar Geçen Gün Aldığım Yedek Sim Kartlar ...

Ama Çok Güzel Yapılmış..

Yeni Kontörlü Hat Kartlarıda Bu Şekilde Olacakmı Onu Bilmiyorum...

Normal Yedek Sim Kart İStedim Bu Şekilde Geldi Özellikle 3G İStemedim Herhalde Bu Şekilde Yapılıyor Yenileri Artık...

Normal Yedek Sim Karttan Fiyat Farkı Yok..

Vodafone yeni 3G 64K SIM kartlar ile hayatınızda fark yaratmaya hazır. Türkiye’de ilk 3G kart Vodafone’da.

Artık yeni 3G 64K SIM kartlar ile;

SIM kartınız Türkiye’de bir ilk olan 3G SIM kart teknolojisi ile korunur.
    Vodafone Özel Servisler menünüzü kişiselleştirebilirsiniz.
    SIM kartınızda 35 adet SMS ve 250 adet telefon numarası saklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vodafone silver -- 11 Temmuz 2009; 19:26:42 >
  • Bende hala üzerinde Telsim yazan eski bir simkart var. Bunu nasıl yenileyebilirim arkadaşlar?
  • Bende Telsim yazıyor.

Vodafone Sim Kartları sevmedim ben hiç çıktığından beri..

Beyaz üzerine kırmızı Telsim Logosu kalırsa çok memnun olurum
  • quote:

Bende Telsim yazıyor.

Vodafone Sim Kartları sevmedim ben hiç çıktığından beri..

Beyaz üzerine kırmızı Telsim Logosu kalırsa çok memnun olurum

YENİ SİM KARTLARI bile ayarlayamıyorlar nasıl işse hala telsim yazıyor
  • dün telefonunum şebeke seçimini çift moda alıp geri sadece gsm e çevirmeyi unutmuştum. bu gece yarısı da bu unutkanlık bana güzel bir sürpriz yaptı. bu gece yarısından beri telefon TURKCELL 3G yi seçti ve halen şebeke kesilmedi. üstelik de tüm ses aramaları ve mesajlaşmalarına izin veriyor. ancak internet bağlantısı ve video aramalarına izin vermiyor. neyse bu kadar da olsa test etmiş oluyorum. bir kaç arkadaşımla ses görüşmesi yaptım ve gsm e göre ses kalitesinde gerçekten çok daha iyi olduğunu fark ettim.ayrıca evimin her noktasında da full çekiyor...
    eğer video araması ve internet bağlantısı da yapabilirsen buraya tecrübelerimi hemen yazacağım.

ekleme: yer Ankara-Keçiören-Merkez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netcii -- 16 Temmuz 2009; 2:11:18 >
  • Arkadaşlar şimdi benim evde şebeke taraması yapıyorum, Avea ve Turkcell 'de 3G ve 2G ikisi bir arada yazıyor. İşyerinde yapınca hepsinde 2G yazıyor. Ben evimdem notebook ile internete bağlanmak istiyorum 3G açıldığı zaman. Acaba devreye girdiği zaman benim evin orda 3G kullanabileceğim anlamına mı geliyor bu şebeke taramasındaki işaret ? Avea müşteri hizmetlerini aradım sordum onunla ilgisi yok falan dedi ama adam bana biraz bilgisiz geldi.. Var mı bilgisi olan ?
  • 3g yazdığına göre şebeke destekliyor demek yani 3gye bağlanırsın.
    bu arada notebooktan telefon ile mi bağlanacaksın yoksa 3g modem falan mı?
  • Uzunca bir süredir Afyon'da şebeke araması yaptığımda Turkcell 3G bulunabiliyor. Son birkaç gündür Vodafone 3G'de bulunabiliyor. İzmir yolunda Özdilek civarında sadece Vodafone 3G var. Avea müşteri hizmetlerine sordum 30 Temmuzda 3G kapsama alanında Afyon yok. Sanırım bu 3G kapsama alanı konusunda Vodafone 3G tüm Türkiye'de diğerlerinden birkaç adım önde.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.