Şimdi Ara

3G - 3GS Bütün Parçaları ( Batarya,Kapak,Ekran,Anakart vs )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Uşak
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 3G - 3GS Bütün Parçaları ( Batarya,Kapak,Ekran,Anakart vs )
    Arkadaşlar iphone 3g telefonumun kapağını değiştirmek istedim fakat beceremedim o yüzden parça parça satmaya karar verdim. Telefonu parça parça satmak istememin sebebi telefonun titreşime alma tuşu,titreşim motoru ve ses azaltma tuşunun çalışmamasıdır. Bunların yerine yenisi alınmıştır ancak telefona takmadığım için onlarda satılıktır.)

1 Adet 3G 8 GB Anakart ( Kayıtlı,TR Çıkışlı ) 160 TL
    1 Adet LCD Ekran (Telefonun içindeki bozulmuştu bende Apple Servisinden 100 Tl Karşılığında Yenisini Taktırmıştım ) 65 TL
    1 Adet Home Tuşu+ Flex 10 TL
    2 Adet Buzzer ( 1 Adet 3G Telefonun kendi Orjinal Buzzer, 1 Adet Orjinale Yakın 3GS Buzzer ) Orjinali 30 TL, Diğeri 25 TL
    1 Adet Beyaz 32 GB Çiziksiz-Tertemiz Arka Kapak 60 TL
    1 Adet Adet Titreşim Motoru 5 TL
    2 Adet Batarya (1 i Orjinal 1'i Orjinale yakın yan sanayi ) Orjinali 30 TL , Yan Sanayi 25 TL
    1 Adet Kulaklık Girişinin İçinde Olduğu Flex Kablosu (Açma Kapama Tuşu ve Ses Artırma Azaltma Tuşlarının Flex Kablosu) 35 TL
    2 Adet Metal Çerçeve Tanesi 20 TL

Resimleri İsteyen Olursa Eklerim

Not 1 : Benim Gözüme Çarpan Parçalar bunlar sizin eksik dediğiniz parçalar varsa onlarıda kontrol edip eklerim.
    Not 2 : Parçaların Piyasasını Bilmiyorum gördüğüm en ucuz fiyatlardan daha ucuz tutmaya çalıştım zaten zararına satıyorum ama yinede bu parçanın fiyatı çok diyorsanız lütfen belirtiniz ona göre araştırılıp indirim yapılacaktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Uşak Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 3gs anakartı yokmu hocam
  • maalesef hocam telefonum 3g olduğu için 3g'nin anakartı mevcut.. anakart ve metal çerveçe için birisiyle anlaştık ama haber bekliyorum şuan.
  • 3gs orjinal arka kapak mevcut mudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Sürme

3gs orjinal arka kapak mevcut mudur

telefonumun orjinal arka kapağı çizilmiş ve çatlamıştı bende orjinale yakın kaliteli bir 3gs arka kapağı aldım ama kullanmak nasip olmadı. Orjinal değil ama tertemiz beyaz arka kapak mevcut düşünürseniz pm
  • 1 Adet 3G 8 GB Anakart
    1 Adet Metal Çerçeve

@darK_Ness kullanıcı adlı kardeşimize SATILMIŞTIR.

Kalan parçalar ile satışa devam

Not : İlana ilgili ürünler satıldı yazdım ama görünmüyor nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ö+y=m -- 16 Şubat 2012; 23:23:34 >
  • 1 Adet Beyaz 32 GB Çiziksiz-Tertemiz Arka Kapak

@Emirhan Sürme kullanıcı adlı kardeşimize SATILMIŞTIR

kalan parçalar ile satışa devam
  • @sheis Çok teşekkür ederim dostum, gerçekten çok keyifli bir alışverişti
  • 3g metal çerçeve 3gs e uyumlu mudur acaba bilginiz var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.