Şimdi Ara

3G 2.2 TURBO SİM İLE KULLANAN YOKMUU ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2.2 turbosim kullanan varmı ,sorunsuz bir şekilde ,varsa turbosimi kaç liraya aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meroboy -- 25 Aralık 2008; 14:51:02 >

• turbosim alma simdilik 2.2 de bildigim kadarı ile turbosim bloke oldu, ayrıca duydugum kadarı ile sarjı biraz daha fazla kullandırıyormus, ayrıca yılbasından sonra yeni bir yazılımla birlikte unlock gelecek...

bence beklemelisin...

quote:

Orjinalden alıntı: meroboy

Arkadaşlar 2.2 turbosim kullanan varmı ,sorunsuz bir şekilde ,varsa turbosimi kaç liraya aldı

yarın ödeme yapıcam 150 lira lütfen beni bilgilendirin ucuz kartlar çalışmıyormuş,o yüzden elinde 30 40 liraya turbo2.2 kullanan varmı ??
  • doşuna 150 ytl verme derim. biraz daha sabret yılbaşı arefesinde (yani bu olay bu pazarda olabilir haftaya salı akşamı da) devteam 3g turbosimsiz kullanmak için quickwpn çıkaracağını duyurdu.
  • Telefoncu kesinlikle Çıkmıycak diyor, en az 5 6 ay ,biz hergün ugrasıyoruz vs vs... dedi 40 liraya gg da var ya deliricem ikilemde kaldım anlıyorsunuzdur...

Haber bekliyor telefoncuda yarın ,ama çıkmazsa kötü olucak yazılımsal olarak
  • telefoncu da kimmiş. o sana turbosim satmak için öyle diyodur.
    http://blog.iphone-dev.org/ bu adresten bakabilirsin. yılbaşı arefesinde 3g turbosimsiz olarak kırılmış olacak.
  • ama ben 2.2 ye güncelledim basebandim şu an en son cıkan ,onlarda kırılıcakmı dostum
  • maalesef çeşke yapmasaydın :) firmware 2.1 olanlar için çıkacak bu güncelleme üzüldüm senin adına. biraz daha beklemen gerekecek.
  • quote:

ama ben 2.2 ye güncelledim basebandim şu an en son cıkan ,onlarda kırılıcakmı dostum

Bence kesinlikle bekleyin yılbaşından sonra 2.2 için de unlock çıkacaktır
  • quote:

Arkadaşlar 2.2 turbosim kullanan varmı ,sorunsuz bir şekilde ,varsa turbosimi kaç liraya aldı

yarın ödeme yapıcam 150 lira lütfen beni bilgilendirin ucuz kartlar çalışmıyormuş,o yüzden elinde 30 40 liraya turbo2.2 kullanan varmı ??

2.2 turbosim var 30 ytl.
  • 30 ytl olanlar sorunsuz çalışıyormu ,baseband yukseldigi ıcın sorun cıkabiliyormuş arkadaşlar
  • arkardaşlar bende yurtdışı 3g 16gb siyah var.
    version 2.1 di ve üzerinde de universal marka turbo sim vardı onu direk 2.2 çıkınca yükselttim hiçbir sorun yok herkezin yazdığı hikaye bence.
    yok şarjı sömürüomuş yok bilmem ne.
    abi içinde 144 adet ağır oyun ve program var canına okuorum onunla beraber yatıorum asphalt4 oynuorum 3 gün gidio banamısın demio:)
    ha bu arada tesadüf dienler olabilir.bi voda shopta çalışıorum yanlış anlamayın millete para ile bu işleri yapıorum hepside aynı şeyleri sölüo 1 günün altında kullanan yok abicim.
    saygılar foruma katkısı olan herkeze selamlar.foruma devam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabedimm

arkardaşlar bende yurtdışı 3g 16gb siyah var.
    version 2.1 di ve üzerinde de universal marka turbo sim vardı onu direk 2.2 çıkınca yükselttim hiçbir sorun yok herkezin yazdığı hikaye bence.
    abi içinde 144 adet ağır oyun ve program var canına okuorum onunla beraber yatıorum asphalt4 oynuorum 3 gün gidio banamısın demio:)
    ha bu arada tesadüf dienler olabilir.bi voda shopta çalışıorum yanlış anlamayın millete para ile bu işleri yapıorum hepside aynı şeyleri sölüo 1 günün altında kullanan yok abicim.

kardeş sen itunesten mi yükseltin direk eğer custom değilse seninkisi biraz işkembeden sallamak oluyor ikincisi normalde 3 gün şarzın dayanması için turbosimsiz olması şart ha turbosimsizde olsa filmiş internetmiş girmezsen bir tek tlf mesaj dayanır biraz ufak atta .....

• 2.2 icin ebay`de cok degisik turbo sim`Ler var. 3 tane siparis verdim. 10 gune kadar eLimde oLur heraLde. Elime uLastiginda sizinLe de payLasirim.
  • arkadslar benım iphone un turbosim parçalandı..unlock olur mu 1.4 version iphone 3g benmım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cowcow

arkadslar benım iphone un turbosim parçalandı..unlock olur mu 1.4 version iphone 3g benmım..

Sanirim telefonunuzun tam modelini yanlis biliyorsunuz, 1.4versiyonlu 3G hic olmadi maalesef. Buyuk ihtimal 2G'dir sizinki. Baseband'iniz versiyon 2.2'nin baseband'i degilse kolaylikla unlock yapilacaktir bu geceden itibaren.
  • Bunu çok fazla beklemiş biri olarak diyebilirim ki artık turbosimler 1 ytl. Satsınlar bakalım alan çıkıyor mu? Yaşasın dev team.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdek -- 3 Ocak 2009; 19:39:19 >
  • hocam seninki muhtemelen çakma iphone dur.
    abim hollandada kulanıyo telefonu geçen bize geldi turbosim falan yok 1 gün flan gidiyo şarjı diyodu. ben turbosimle kulanıyorum biraz dazla konuşan biri olarak söylüyorum şarj akşama zor yetişiyo.
    arkadan akü bağlasan 3 gün gitmez diye düşünüyorum. bence senin durumda bi yanlışlık var.... yalan söylüyosun demiyorum yanlış anlama.
    kolay gelsin.

quote:

Orjinalden alıntı: mabedimm

arkardaşlar bende yurtdışı 3g 16gb siyah var.
    version 2.1 di ve üzerinde de universal marka turbo sim vardı onu direk 2.2 çıkınca yükselttim hiçbir sorun yok herkezinn yazdığı hikaye bence.

• This is from Dev-Team Blog by dreadnutz...
    Please try out this :
    1. Download and install BossPrefs and Yellowsn0w via Cydia
    2. Disable all Functions with BossPrefs (don´t worry if you can´t disable EDGE)
    3. Reboot ypur Phone with BossPrefs (not in the normally way - important !)
    4. Wait 1.30 min when you see the Lockscreen
    5. Take out your Sim and insert it.
    6. Wait a moment
    7. Go on Settings and Turn on the fly mode
    8. Turn off Fly Mode
    ----------------------------------------------------------------------------
    1 bossprefs ve yellowsn0w u cydia üzerinden indirin
    2 bossprefs üzerinden bütün fonksiyonları disable edin
    3 bossprefs üzerinden cihazınızı reboot edin (normal yolla değil bossprefs i kullanmanız gerekiyor)
    4 1,5 dakika bekleyin (burası çok önemli eğer az beklerseniz bi işe yaramıyor)
    5 simkartı çıkartın-tekrar takın
    6 1 dakika bekleyin
    7 ayarlardan fly moda geçin - fly modu kapatın
    işlem tamamdır.
    cihazınız internete girmeyecektir. bossprefs ile edge i enable edin.
    selamlar
    Alper

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.