Şimdi Ara

3ds max sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monitör dahil maksimum 3500TL olmak üzere 3ds max için böyle bir sistem kurmayı düşünüyorum ekran kartı olarak çıkınca gtx 960 eklemeyi planlıyorum bunu daha düşük veya daha yüksek model almam çok önemli mi?
    ram sizce ne seçmeliyim yüksek mhz alıp anakartı değiştirmelimiyim?
    anakart için düşünceleriniz nedir aynı fiyatlara önerebileceğiniz başka bir model var mı?
    tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

3ds max sistem tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_k -- 9 Ekim 2014; 14:01:34 >

• burak74 kullanıcısına yanıt
    bu bellek peki direk bu anakartla 2400mhz hızında mı çalışıyor? anakart overclock olmadan kaç mhz hızda çalışıyor baktım ama göremedim, overclock yapmak konusunda düşünceniz nedir bilgisayara zararı olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

bu bellek peki direk bu anakartla 2400mhz hızında mı çalışıyor? anakart overclock olmadan kaç mhz hızda çalışıyor baktım ama göremedim, overclock yapmak konusunda düşünceniz nedir bilgisayara zararı olur mu

PC MATE, 3000MHz'e kadar bellekleri destekliyor. 2400MHz'lik bellek kullanımı için, BIOS'da ufak bir XMP ayarından sonra sorunsuz çalışır. Abartılı olmadığı sürece OC'nin çok büyük zararı olmaz.
  • burak74 kullanıcısına yanıt
    yorumlarınız için teşekkürler, bir de ekran kartını gtx 760 almaktansa 960ı beklemek istiyorum ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

yorumlarınız için teşekkürler, bir de ekran kartını gtx 760 almaktansa 960ı beklemek istiyorum ne dersiniz

Doğru karar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.