Şimdi Ara

3Ds Max Dersleri Çok Geniş Video Arşivimi Paylaşıyorum.. Kendi Upload'ım (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
22
Favori
62.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayna ve duşakabin camları üzerinde biraz daha calısabilirsin
    quote:

Orijinalden alıntı: ckt

çok faydalı bir konu olmuş..

bende ilk vray çalışmamı yaptım sayenizde... buyrun; yorumlarınızı bekliyorum.

3Ds Max Dersleri Çok Geniş Video Arşivimi Paylaşıyorum.. Kendi Upload'ım

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

Bence gayet hoş olmuş
    ayna ve duşakabin camları üzerinde biraz daha calısabilirsin
    quote:

Orijinalden alıntı: ckt

çok faydalı bir konu olmuş..

bende ilk vray çalışmamı yaptım sayenizde... buyrun; yorumlarınızı bekliyorum.

cevabınız için teşekkür ederim ayna üzerinde çok uğraştım ama istediğim gibi sonuç alamadım biraz yardımcı olabilirmisiniz ayarlarını tam olarak nasıl yapayım mesela?

• @ckt
    Diffuse rengini siyah,Reflect rengini beyaz yaparsan ayna etkisini yakalarsın ufak tefek denemelerle istedigin sonuca ulaşabilirsin
  • paylaşım için sağol hevesli olanalr için ideal vidyolar
  • @ckt

aynanın karşısına obje koy dolap gibi mesela hiç dolap olmadan olmaz yada en azından fayanslarıda göster karşı duvarda aynadan yansısın klozetide geberit tarzı yaparsan daha modern bi görünüş olur. o küçük havalndırma penceresinide siyah yerine beyaz ve menfezli yap bence benim gördüğüm eksikler bunlar

buda benim bi zamanlar yaptığım bi banyo modellemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 19 Mayıs 2011; 18:09:33 >
  • Konu aşağılara düşmüş
  • arkadaşlar merhaba acil yardımlarınıza ihtiyacım var

vraysun ile ne kadar uğraşsamda aşağıda aldığım renderde sorunlarla karşılaştım, koyu gölgeler ve gerçekci olmayan ışık parlaklığı ne yapmam lazım basit bir dille anlatırsanız sevinirim

• @ckt
    Eğer tam anlamıyla vraysun kullanmayı bilmiyorsan ısıklandırmalarında bunu kullanma cok güclü bir ışıktır ayarları biraz zordur sana tavsiyem standart ısıkları kullanmandır mesela target spot kullanabilirsin
    ilk mesajımın en altında ışıklandırma dersi var işine yarayabilir
  • vray sun işini tamamen çözdüm yeni projemin resimlerini bir kaç güne eklerim
  • teşekkürler
  • Yeni Dersler Eklenmiştir Arkadaşlar...
    Kolay Gelsin...
  • Paylaştığın için sağol hocam. Yeni aklıma geldi bakmak, yer imlerine kaydedip bırakmışım öyle...
  • çok teşekkürler paylşım için en yakın zamanda tüm dersleri indirip.. izliyecem+ vray render ayarlarını gösteridğiniz bir vidyo var mı??.
  • İlk mesajımın en sonunda vray'ı anlatan bir ders bulunmakta o yetmedi derseniz daha detaylı derside paylasabilirim ama ordaki derste anlatılanlar zaten yeni baslayan yada orta derece modelleme yapan birisi icin yeterlidir...
    Kolay Gelsin...

Edit: İmla

quote:

Orijinalden alıntı: LayKin-x

çok teşekkürler paylşım için en yakın zamanda tüm dersleri indirip.. izliyecem+ vray render ayarlarını gösteridğiniz bir vidyo var mı??.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 15 Haziran 2011; 13:49:51 >
  • Up
  • teşekkürler çok güzel paylaşım olmuş
  • Hocam konu çok feci olmuş. 3DS Max'e başlıyorum.
  • Bulaştımı bırakması zordur
    quote:

Orijinalden alıntı: Kağan*

Hocam konu çok feci olmuş. 3DS Max'e başlıyorum.
  • teşekkürler
  • videolar ve imzandaki kaplamalar icin sagol
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.