Şimdi Ara

3Ds Max Dersleri Çok Geniş Video Arşivimi Paylaşıyorum.. Kendi Upload'ım (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
22
Favori
62.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni DERS'ler EKLENMİŞTİR....
    İlk mesajın altında bugünün tarihinden itibaren eklenenler YENİDİR
    Vaktim oldukça ve bir aksilik cıkmadıkca yeni yaptıgım arşivimi paylaşıcam
    yeni ekleyecegim derslerin bir coğu İNAN ARSLAN abimize aittir kendisine teşekür ederiz 3ds max ögrenmemize yardımcı oldugu icin
  • up
  • Güzel arşiv, katkıda bulunanların emeğine sağlık..
  • Arkadaşlar Yeni Dersler Ekledim...
    Kolay Gelsin...
  • tşkler çok güzel videolar
  • Rica Ederim Kolay Gelsin...
    quote:

Orijinalden alıntı: benoniki

tşkler çok güzel videolar
  • Çok yararlı olmuş eve gidince indireyim başlayacağım ben de altyapım var ama bir türlü girişemedim. Çok hırslıyım bu konuda animasyon çizim işine girmek istiyorum. Az biraz kendim öğreneyim internetten sonra ciddi bir kursa yazılacağım.

İzmirde yaşıyorum eğer önerileriniz var ile cinema 4d ,maya ,ZBrush ,3dsmax bildiğiniz deneyimli güzel bir kurs varsa lütfen pm ile ya da buraya yazarak bana da yardım edin

Ya da öneriniz varsa kursa gerek yok internetten de öğrenebilirsiniz diye Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reneli -- 7 Mayıs 2011; 16:51:11 >
  • izmirde varmı bilmiyorum ama bilge adamın grafik kursları cok iyidir arkadaslarımın bir cogu sertifikalarını ordan aldılar ve ciddi paralar kazanıyolar bu işten ama bilge adamın kurs ücretleri biraz tuzludur
    altyapını haırlayıp bir kursa gidersen anlaman kavraman cok daha kolay olur
    3ds max, cinema 4d öğrenicem para kazanmak istiyorum diyorsan mutlaka saglam bir egitim alman şart ya kursa gidiceksin yada özel ders alıcaksın saglam birilerinden
    Kolay Gelsin...

quote:

Orijinalden alıntı: midgardxxx

Çok yararlı olmuş eve gidince indireyim başlayacağım ben de altyapım var ama bir türlü girişemedim. Çok hırslıyım bu konuda animasyon çizim işine girmek istiyorum. Az biraz kendim öğreneyim internetten sonra ciddi bir kursa yazılacağım.

İzmirde yaşıyorum eğer önerileriniz var ile cinema 4d ,maya ,ZBrush ,3dsmax bildiğiniz deneyimli güzel bir kurs varsa lütfen pm ile ya da buraya yazarak bana da yardım edin

Ya da öneriniz varsa kursa gerek yok internetten de öğrenebilirsiniz diye Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 7 Mayıs 2011; 17:39:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

izmirde varmı bilmiyorum ama bilge adamın grafik kursları cok iyidir arkadaslarımın bir cogu sertifikalarını ordan aldılar ve ciddi paralar kazanıyolar bu işten ama bilge adamın kurs ücretleri biraz tuzludur
    3ds max, cinema 4d öğrenicem para kazanmak istiyorum diyorsan mutlaka saglam bir egitim alman şart ya kursa gidiceksin yada özel ders alıcaksın saglam birilerinden
    Kolay Gelsin...

quote:

Çok yararlı olmuş eve gidince indireyim başlayacağım ben de altyapım var ama bir türlü girişemedim. Çok hırslıyım bu konuda animasyon çizim işine girmek istiyorum. Az biraz kendim öğreneyim internetten sonra ciddi bir kursa yazılacağım.

Tuzlu derken ne kadar tuzlu 1000 lira var mıdır acaba ?

• 1000 lira olsa ben hemen giderim hatta iki kere giderim
    3ds max kursları orda tam emin degilim ama 6-8 bin lira arasında yanında ek bir iki program daha ögretiyorlar

quote:

quote:

izmirde varmı bilmiyorum ama bilge adamın grafik kursları cok iyidir arkadaslarımın bir cogu sertifikalarını ordan aldılar ve ciddi paralar kazanıyolar bu işten ama bilge adamın kurs ücretleri biraz tuzludur
    Kolay Gelsin...

quote:

• quote:

1000 lira olsa ben hemen giderim hatta iki kere giderim
    3ds max kursları orda tam emin degilim ama 6-8 bin lira arasında yanında ek bir iki program daha ögretiyorlar

quote:

quote:

Kolay Gelsin...

quote:

O zaman uzmanı olmadan çıkartmıyorlardır heralde ? Eğer uzmanı yapıyorlarsa iş bulunabilir ayda 1000 lirayla başlasan 8000 lirayı 1 yılda amorti edersin. Bence denemeye değer bir konuşayım vakit bulunca.

• quote:

O zaman uzmanı olmadan çıkartmıyorlardır heralde ? Eğer uzmanı yapıyorlarsa iş bulunabilir ayda 1000 lirayla başlasan 8000 lirayı 1 yılda amorti edersin. Bence denemeye değer bir konuşayım vakit bulunca.

Uzman olupta 1000 tl ye tenezzül edeceksen öğrenme sen bence

Bu arada paylaşımlar için çok teşekkür ederim. Programı iyi bilen arkadaşların bile indirip faydalanması lazım.
  • teşekkürler Emeginize sağlık :)
  • Rica ederim arkadaşlar Kolay gelsin...
  • inan beyin dersleri ile yeni başlayanların bişey öğreneceğini sanmıyorum bu tamamen kendi görüşümdür. yanlış anlaşılma olmasın, ama dersleri sallamasyon genelde orantı falan yok kafasına göre yapıyor belki iyisini yapıyor ama yeni başlıyanlar zorlanırlar nacizane düşüncemdir kolay gelsin herkeze
  • Tabi herkezin görüşü düşüncesi farklıdır ben inan abinin dersleri ile cok yol kat ettim yukardaki derslerin hepsi inan abiye ait degildir sadece sondaki bir kac tanesi onun dersidir

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

inan beyin dersleri ile yeni başlayanların bişey öğreneceğini sanmıyorum bu tamamen kendi görüşümdür. yanlış anlaşılma olmasın, ama dersleri sallamasyon genelde orantı falan yok kafasına göre yapıyor belki iyisini yapıyor ama yeni başlıyanlar zorlanırlar nacizane düşüncemdir kolay gelsin herkeze
  • teşekkür ederim biliyorum bende sadece inannın dersleri için demiştim. inan beyin derlerinden bir kaçını izledim ve güldüm açıkçası
    quote:

Tabi herkezin görüşü düşüncesi farklıdır ben inan abinin dersleri ile cok yol kat ettim yukardaki derslerin hepsi inan abiye ait degildir sadece sondaki bir kac tanesi onun dersidir

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

inan beyin dersleri ile yeni başlayanların bişey öğreneceğini sanmıyorum bu tamamen kendi görüşümdür. yanlış anlaşılma olmasın, ama dersleri sallamasyon genelde orantı falan yok kafasına göre yapıyor belki iyisini yapıyor ama yeni başlıyanlar zorlanırlar nacizane düşüncemdir kolay gelsin herkeze

• gerçekten faydalı bir paylaşım, teşekkür ederiz
  • Yeni Dersler (ışıklandırma + vray+ hdri) eklenmiştir arkadaşlar ilk mesajın en altındadır
    Kolay Gelsin...
  • çok faydalı bir konu olmuş..

bende ilk vray çalışmamı yaptım sayenizde... buyrun; yorumlarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.