Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3Dmark ve Pcmark ile ilgili sorun,soru,ve cevaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> 3Dmark ve Pcmark ile ilgili sorun,soru,ve cevaplar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    343 Mesaj
    arkadaşlar 3dmarktaki sorun duyduğuma göre herkesin özel serialli olması gerekiyormuş.aksi taktirde puanını gönderemiyormuşsun.bu özel serialleri nereden bulucaz?paralımı?
    diğer sorunda pcmark04 ile ilgili.bu programdaki sorunda puanlarımızı göremiyoruz.bu sorun herkeste varmı?nasıl halledebiliriz?başka bir yerdenmi indirmemiz gerek?

cevapları,soruları ve sorunları bekliyorum![ban][clvr][cop][deal]

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Keyi parayla alıyorsunuz ama key girmeden de skorları internette paylaşmak mümkün.

PcMark04 ile bench alıp skorları görebilmek için yüklü olması gereken programlar var bunları kendisi de söylüyor, onları yükleyin. (Pcmark2004 ile sadece 1 kere muhattap olma fırsatım oldu bu bilgi eksik olabilir )
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    serialli nereden alıyoruz ve ne kadar?pcmark04 için gerekli programlar hangileri?
    |
    |
  • Yarbay
    2203 Mesaj
    harbi yaw neden göremiyoz 2004 de puğanları bende birkaç test denedim ama sadece stabilite için
    güzel kasıyo işlemciyi
    |
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    www.futuremark.com sayfasından 3dmark ve ve pcmark yazılımlarını download edebilirsin ordan register'de yapabilirsin.
    |
    |
  • Yarbay
    7309 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by deli_13</i>
    <br />serialli nereden alıyoruz ve ne kadar?pcmark04 için gerekli programlar hangileri?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> dostum ben verim 10 tane serial kaldı elimde son fiyat 10milyon tanesi [^]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    biraz indirim yapamazmısın?[:I]
    |
    |
  • Yarbay
    7309 Mesaj
    dostum bu zeytin peynir değilki pazardan alasın?[bandt][^]
    |
    |
  • Emekli Admin
    12148 Mesaj
    [^]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    haklısın ama bizde öğrenciyiz be abi.bütçe kısıtlı[dntw].
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,192
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.