Şimdi Ara

3dMark 2001 çalışmıyo??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • '03 '05 çalışıyo fıstık gibi. bilgisayarı formatladım daha dün. 2001 açılıyo gibi yapıyo mouse kum saati oluyo sonra açılmıyo. logosu bile çıkmıyo??? niye olur? Windows Prof. XP ServicePack2 bütün updateler + Norton 2005 fln yüklü..

• Bab unıstal vede tekrar yukle birde diğşik bir cd den yada siteden çek dene...
  • yaptım olmadı.
    değişik siteden çekmeme ne gerek var ki ben bu dosyayı 1-2 senedir kullanıyorum
    bu bilgisayara da başka bilgisayara da yükledim aynı setup dosyasından bu programı...
  • sp2 yüzündendir belki.
  • ben sp2 ıle sorunusz kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ers1n -- 6 Ekim 2004, 15:47:48 >
  • Belki DirectX8.1'de b i sorun vardır.
    C:\WINDOWS\system32 altından dxdiag'ı çalışıtır bi test et bakalım
  • 8.1'mi?!? nerde kaldın sen hoca ya. bilgisayarda 9 kuruluysa 9 vardır 8 ile alakası olmaz.
  • Sp2 ıle dırek olarak dırectx 9.0c gelıo ztn
  • tabiiki 9.0c
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

8.1'mi?!? nerde kaldın sen hoca ya. bilgisayarda 9 kuruluysa 9 vardır 8 ile alakası olmaz.

Ya başıma şöyle bişey gelmişti çünkü. Arkadaşlarla Diablo 2 Exp. oynıyacaktık ama bi türlü çalışmıyodu. Ayrıca DX9 yüklüydü makinada., bizde Dx9 uyumsuzluğundan filan şüphelendik ama daha sonra testleri tapmaya başladığımda Dx9 düzgün çalışmasına rağmen Dx8.1 dosyalarında hata olduğunu söylüyordu. O yüzden kontrol etmekte fayda var.
  • ahah olaya bak ya. bu da milyarda 1 görülen birşey olsa gerek :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

ahah olaya bak ya. bu da milyarda 1 görülen birşey olsa gerek :)

Walla onu bilmem ben söyliyim de
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

'03 '05 çalışıyo fıstık gibi. bilgisayarı formatladım daha dün. 2001 açılıyo gibi yapıyo mouse kum saati oluyo sonra açılmıyo. logosu bile çıkmıyo??? niye olur? Windows Prof. XP ServicePack2 bütün updateler + Norton 2005 fln yüklü..

ukelalık olarak algılamazsan aklıma gelen 2001 in dx 9 için bir patch i vardı onu yükledin mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

'03 '05 çalışıyo fıstık gibi. bilgisayarı formatladım daha dün. 2001 açılıyo gibi yapıyo mouse kum saati oluyo sonra açılmıyo. logosu bile çıkmıyo??? niye olur? Windows Prof. XP ServicePack2 bütün updateler + Norton 2005 fln yüklü..

ukelalık olarak algılamazsan aklıma gelen 2001 in dx 9 için bir patch i vardı onu yükledin mi ?

ukalalık gıbı neden algılayalım
    ama 2001 dırectx 9 bile kullanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ers1n -- 6 Ekim 2004, 16:20:00 >
  • 3dmark 01 i bence burakın boşverin iyi skor için sadece iyi kart yetmez o teste. yüksek fsb çok önemli skor için o bakımdan kartı ölçmek için 3k03 veya 05 e bakın bence.
  • dostum 3dmark01 stabiliteden dolayı böyle oluyor sistem tam stabil olmayabilir bence sistemi default ta bidaha dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL

dostum 3dmark01 stabiliteden dolayı böyle oluyor sistem tam stabil olmayabilir bence sistemi default ta bidaha dene

olabilir
  • build330 değilse sorun yaratabilir. bir de sisteme bir bak hocam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

build330 değilse sorun yaratabilir. bir de sisteme bir bak hocam..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.