Şimdi Ara

3DCool Evrensel Araç Tutacağı video inceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
6
Favori
7.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 5i yamultmayalım bundan ayırmaya çalışırken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plastik kapaklı telefon kullanıcıları şikayetçi galiba :P
    Aman ha HTC vs. Samsung rekabetine çevirmek için söylemedim :) Bende de One var, muhtemelen çıkarma işlemi sancılı olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Babamın Nexus 4'ü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama sanırım. Düşerse sıkıntı, arka cam parçalanır.

• Tutma gücü çok iyi de ayırırken çile çekiyorsunuz. Ayrıca küçük vakumlardan meydana geldiğini sanmıyorum. Gayet yapışkan bir şey bu.. Farklı bir malzeme

• Droid razr'i buna yapistirdim. Cikartana kadar akla karayi sectim. Arkasi kumas veya cikarilabilen kapakli telefonlarla kullanmayin. Telefonu veya kapagi bozarsiniz. Ben sadece telefonu yikayarak cikarabildim, yoksa mumkun degil cikmiyor

• Burada görünce ve genel yorumlar iyi olunca ben de bu üründen aldım. Gerçekten pratik düşünülmüş. Tek sorunu kesinlikle aşırı yapışıyor olması. Ben Galaxy S3 le kullanıyorum ve telefonu ayırmak diğer arkadaşlarında belirttiği gibi işkence idi. Fotoğraftaki gibi çözdüm şahsen sorunumu ben de.

Yukarıda bir arkadaş daha belirtmiş telefon ayrılmıyor yapışkan kısım arkasındaki plastikten kopacak gibi oluyordu, bunu yapınca kenarlardan yapışmadığı için o sorun da kalmadı. üstelik epeyce de test ettim şu kadar söyliyim S3'ü çok zorlamama rağmen kesinlikle düşürmedi, bu kadar yapışkan alanla bile belki 2-3 kg yükü çekebilecek kadar etkili.

ben üzerinde gelen orijinal plastiği keserek yaptım daha yaratıcı fikirleri olanlar olabilir :)
    3DCool Evrensel Araç Tutacağı video inceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

iphone 5i yamultmayalım bundan ayırmaya çalışırken

Valla olur mu olur

• arkadaşlar ben bu ürünü gopro da kullanmak istiyorum housingi ile sizce nasıl performans alırım ? malum kendi aparatı yüksek fiyatlı :) birde kaliteli olanını sorun yaratmamış olanını kullanan arkadaşlarım aldığınız yerin linkini verirseniz çok memnun olurum :) cevaplarınızı beklemekteyim.. teşekkürler

• bunu gopro ile kullanabilir miyim mesut bey ? ve sağlam tutanını alabiliceğim link verebilir misiniz ?

• jel kıvamında olan yeşil kısım ve cama yapışan bölüm için çok kötü yorumlar var online alışveriş sitelerinde?

sizce denemeye değer mi?
    yoksa söylendiği kadar kötü mü?

• 3DCool ilanlarında ürün yüzeyinin vantuz, diğer ilanlarda ise yapışkan yüzey adıyla tanıtılıyor. Buna dikkat edin derim. Bu piyasada 1 gün içerisinde ürünlerin çakması üretiliyor. Aldığınız ürünler patentli tasarıma benzer çakma ürünler olabilir.
  • Bu incelemeden kısa bir süre sonra almıştım ben bu ürünü. Epeydir yorum yapacağım fırsat olmadı. Telefonu o yeşil jelimsi şey çok fena kavrıyor. Telefonu yapıştığı yerden çıkarmak tam bir dert ve uğraştırıcı. O kadar sıkı kavrıyor ki, telefonun arka kapağı ayrılıyor. Telefonun kapağı tutacakta, kendisi kapaksız halde elinizde kalıyor en sonunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yalniz farkettiniz mi konu ilerledikçe ürünü daha ucuza satan bi yerin linkleri paylaşiliyor Bu gdişle Bedava dağitan bi site falanda bulursak yaşadik..

http://www.pinigo.com/cep-telefonu-ve-navigasyon-arac-tutucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 18 Ocak 2014; 0:27:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yalniz farkettiniz mi konu ilerledikçe ürünü daha ucuza satan bi yerin linkleri paylaşiliyor Bu gdişle Bedava dağitan bi site falanda bulursak yaşadik..

http://www.pinigo.com/cep-telefonu-ve-navigasyon-arac-tutucu

• 3d cool olarak gripgo deilde bu gercek olani nereden temin ederim.

• Ben note3 icin kullandim cama yapisan vantuz note3 u tasimiyor hic memnun kalmadim

• Bu ürünü nerde temin ede bilirim hmn almam lazım 3d cool

• Mesut bey bu ürün hala üretimde mi biliyor musunuz ? Bu incelemeyi yayınladığınız gün bir adet almıştım faturası bile duruyor. Şimdi bir tane daha lazım oldu fakat bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

Mesut bey bu ürün hala üretimde mi biliyor musunuz ? Bu incelemeyi yayınladığınız gün bir adet almıştım faturası bile duruyor. Şimdi bir tane daha lazım oldu fakat bulamadım.
    Ürün tarih oldu Mesut bu incelemeyi bile unutmuştur
  • İncelemek lazım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.