Şimdi Ara

3DCool Evrensel Araç Tutacağı video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
6
Favori
7.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İncelemeyi izledikten sonra öğlen siparişimi vermiştim. Kargoya verilmiş bile. Yarın gelir herhalde. Bakalım iPad ile nasıl bir performans alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanımhaber sayesinde iyi reklam yaptı bu alet

http://www.bitenekadar.com/gripgo-universal-telefon-navigasyon-tutucu-36970-firsat-urun?catid=1-5-42-1

buradaki ile aynımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

donanımhaber sayesinde iyi reklam yaptı bu alet

http://www.bitenekadar.com/gripgo-universal-telefon-navigasyon-tutucu-36970-firsat-urun?catid=1-5-42-1

buradaki ile aynımı

Ne zamandır foruma girmiyordum bir girdim hayallerimin ürününü yapmışlar hemen Mesut bey'in verdiği linkten geçtim siparişi. (Bu vesile ile teşekkür edeyim)

Açıkçası bundan başka linkte paylaşmış arkadaşlar ama hepsi farklı marka (görünüş aynı) dolayısı ile benim bazı tereddütlerim oldu

1. Ürün neden bu kadar damping ile satılsın ki? Belki bir eksiği vs si vardır? Zaten 19.90 a standart araç kitini bile alamayız telefoncudan vs.. Yani 18.90 yazsa işkillenmeyeceğim ama bu da fazla ucuz..
    2. Diğer sitelerdeki fiyata genelde kargo dahil değil. Kargo yu ekleyince zaten minumum 5-6 TL daha vermek gerekiyor, fiyat da bu durumda 15 ila 19 lira oluyor yaklaşık. Yani 3-4 TL için riske değer mi? Ben girmedim açıkçası.
    3. Ben öğleden sonra saat 15.30 gibi sipariş verdim, bugün kargoya verilmiş :) Bazen 3-4 gün beklediğim oluyor bu tip ürün satan firmalardadan... bu bile bir artıdır.

ayrıca DH gibi bir site ürünü inceleyip ana sayfaya koydu ise gözü kapalı almak lazım bence... Neyse gelsin bakalım bir test edelim size de bilgi veririm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HardCry

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

donanımhaber sayesinde iyi reklam yaptı bu alet

buradaki ile aynımı

Ne zamandır foruma girmiyordum bir girdim hayallerimin ürününü yapmışlar hemen Mesut bey'in verdiği linkten geçtim siparişi. (Bu vesile ile teşekkür edeyim)

Açıkçası bundan başka linkte paylaşmış arkadaşlar ama hepsi farklı marka (görünüş aynı) dolayısı ile benim bazı tereddütlerim oldu

1. Ürün neden bu kadar damping ile satılsın ki? Belki bir eksiği vs si vardır? Zaten 19.90 a standart araç kitini bile alamayız telefoncudan vs.. Yani 18.90 yazsa işkillenmeyeceğim ama bu da fazla ucuz..
    2. Diğer sitelerdeki fiyata genelde kargo dahil değil. Kargo yu ekleyince zaten minumum 5-6 TL daha vermek gerekiyor, fiyat da bu durumda 15 ila 19 lira oluyor yaklaşık. Yani 3-4 TL için riske değer mi? Ben girmedim açıkçası.
    3. Ben öğleden sonra saat 15.30 gibi sipariş verdim, bugün kargoya verilmiş :) Bazen 3-4 gün beklediğim oluyor bu tip ürün satan firmalardadan... bu bile bir artıdır.

ayrıca DH gibi bir site ürünü inceleyip ana sayfaya koydu ise gözü kapalı almak lazım bence... Neyse gelsin bakalım bir test edelim size de bilgi veririm :)

ucuzluktan ziyade kaliteye takıldım ben

gripgo hakkında bazı kötü yorumlar var tutmuyor vs.

yoksa siparişi bende çoktan geçtim

• Benim telefonda kılıf var ve arka yüzeyi tırtıklı. Bu nedenle iyi yapışmayacağını düşünüyorum. Yapışsa bile çok sağlam tutamayıp bir süre sonra tutacaktan düşebilir.

• Yarın gelsin Evo3D ile deniyeceğim onunda arkası tırtıklı ve kamera çıkıntısı var düz de değil , üstelik kamera camı çok büyük ordan kaptımı mazallah kalır tutacakta sonra al başına bela

EDİT : Sadece yarısını yani tırtıklı kısmını tuturduğumda başaşağı şekilde tutamıyor ama zaten komple tutturacağım için sıkıntı yok kamera camı sayesinde çok sıkı tutunuyor hiçbir şekilde düşmüyor,telefonu ayırırken cam yerinden çıkarmı çıkmazmı o htc nin camı nasıl yapıştırdığına bağlı artık ilerde görücez.Ben beğendim çok pratik fiyatını hak ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAFİMARANGA -- 11 Haziran 2013; 23:46:44 >
  • Telefonun arkasindaki jelatini söker mi acaba? Ben de masaustunde kullanmayi planliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce elime ulaştı. Sanal pazardan aldım.
    19.90 yazmasına rağmen kayıt olurken 10 tl cüzdana ekledi site, kargo da ücretsiz olunca 9.90a geldi.
    Henüz arabama takmadım ama bayağı iyi birşeye benziyor.
    Telefonu yapıştırdım ters tuttum, salladım falan ona rağmen sağlam tutuyor telefonu.
    Yüzeyi yapışkanımsı görünmesine rağmen cihazın cihazı çıkardıktan sonra cihazın arkasında kalıntı falan bırakmıyor.
    Eklem yerleri aynı fiyattaki araç tutucularından daha sağlam duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

quote:

Orijinalden alıntı: Amore

quote:

Orijinalden alıntı: powerful1 12,90TL ye buradan alabilirsiniz. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-4s-arac-tutucu-telefon-5-3gs-3-arac-ici-86355967
    Bu fiyat üzerine kargoyu da eklemek gerek, kargo ücretini alıcı öder yazıyor.

kargo 3.69
    toplam 16,55 geliyorki en uygun fiyatlı olanı bu

2 yada daha fazla alacaksanız en uygun fiyat burada Üstelik gitti gidiyor yorumlarına bakın 100'lerce satılmış

• sanalpazardan sipariş geçtim ben de ...
  • Video yerine Apple etkinliğinin videosu açılıyor dünden beri izliyemedim.Kontrol edin.

• Sanalpazar da satılan kaliteli sanırım. Akşam bir tane sipariş vereceğim.
    Pratik bir aparat

• uyumlu olduğu telefonlar listesinde samsung note yok
  • urunu data market(gitti gidiyor) ve hepsiburadan aldım. ikisi de cin malı ve kalitesiz. Bosuna zamanınızı ve paranızı harcamayın.

• Bende sanalpazardan sipariş verdim bakalim nasil biseymis 9,95 e geldi cuzdanla. Eger iyi birsey cikarsa cok iyi fiyata gelmis olacak.

• sanalpazardan sipariş ettiğim 3dcool ürün geldi ama normalde küçük vantuzların olması gerekmiyor muydu?
    jel bir malzeme var benimkinde. jel malzeme üründen cıkıyor telefondan cıkmıyor:P
    kalıntı bırakmadan bi şekilde cıkarttım telefonu ama cıkarmak baya bir meşakatli...telefon tutucudan hayatta düşmez ama yüzeye sabitlenen alttaki büyük tek vantuz çok başarılı tutmuyor...onun için de kutudan 3m bantlı sabit bir parça çıktı :)
  • 3DCool araç kitini gittigidiyordan aldım. Dün kargo ile geldi. Hemen benim telefonu üzerine yapıştırdım açıkçası düşer diye korkmuştum ancak düşmek bir yana telefonu üzerinden zor aldım. Bu nedenle kesinlikle düşmeyeceğinin garantisini verebilirim :)

Tabi bu çok sağlam yapışma bazı kullanıcılar için problem olabilir, misal çıkan bir arka kapak vs kullanıyorsanız kapak kesinlikle o yeşil kısımda kalır :)

Açıklamalarda musluk altında yıkayın yazıyor, bende öyle ovalayarak bir güzel yıkadım (10sn kadar) son kuruttum, bu sefer telefonu oradan çıkartmak daha kolay oldu (yapışma noktasında kesinlike bir performans düşüşü olmadı yanlış anlaşılmasın)

Telefonu yeşil kısımdan alırken, yeşil kısmı sol el ile tutup, sağ üst köşeden telefonu ayırarak almaya çalışırsanız gerçekten çok kolay bir şekilde çıkıyor. Eğer telefonu iki yanından tutup kendinize doğru çekerseniz zor çıkıyor. Dolayısı ile işin raconu sağ veya sol üstten ürünü yavaş yavaş ayırmak :)

Bu sabah işe giderken aracımda da kullandım, sarsıntıdan vs kesinlikle etkilenmiyor. Yani bu yeşil kısmın sıkı tutması bu anlamda iyi bir özellik.

Ben ürünü çok beğendim, hatta masaüstümde kullanmak üzere 1 adet daha almayı düşünüyorum. Masada çalışırken telefon nerdeydi vs sıkıntı olmaz, kaybolmaz. Ayrıca tablet kullanımı içinde oldukça ideal olur. Sadece araç kiti gibi düşünmemek lazım kullanışlı bir alet.

• Hepsiburada com dan aldım aldığım günün akşamı 3.5 km yol yaptım gidene kadar 4 kez telefon tutacakdan düştü azdaha kırılacaktı niye tutmuyor diye muslukda tıkadım test ettim aynı az bir sallatıda düşüyor telefonum nexsus 4 önermiyorum
    yada ben dandiğini aldım

• sanırım telefonun arka kapağı pürüssüz olmalı
  • Siparisim dun geldi ama mubarek telefona yapisicinda birakmiyor telefonu geri kurtarmak ölüm. Daha cok sabit cihazlara uygun bnce.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.