Şimdi Ara

3D TYT MATEMATİK DENEMELERİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar sınava seneye gireceğim inşallah.Ama şu anda 3d tyt mat denemelerinde 7.denemedeyim.Sizce seviye olarak nasıl bir deneme ve eğer geçen sene çözenler olduysa ortalama kaç net yaptılar?Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • zor geri kalanları bekletmeni öneririm ben de erken almıştım 5 e kadar çözüp bıraktım sene sonuna bırakcam

• Şuan için çok erken onlari cozmen icin en zor tyt mat denemelerinden birisi kalanlarini cozmeni tavsiye etmem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bunda 30 neti görmüştüm sınavda 16 :D

• cok erken geri kalanları dursun 3dye bu sene gözümüz gibi bakmamız lazım gerekirse silip tekrar çözmek iktiza eder

• bunda bile 33-36 yapıyodum galiba, sınavda 30 yaptım :/

• kaç bin geldi hocam

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

tyt 2bin ayt 19 bin

https://forum.donanimhaber.com/gunluk-yks21--148764855

• soruları çok güzel ama çıtır çerez konulardan zorlamak yerine problemlerden ve geometriden daha da zorlasalardı keşke. gerçek sınavda öyle oldu çünkü. en düşük 27 falan yaptım, en yüksek 33-34 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 14 Ağustos 2021; 17:37:37 >
  • Hocam peki ilk bin içün bu denemelerden kaç yapmak lazım

sınava yakın 35+ (tabii sınav yine buna yakın zorlukta gelirse ve çalışan hakkını alırsa)

• Bence sınava en yakın deneme ben öyle hissettim tabi ki bu sınavla kiyaslanacak piyasada deneme yok ama içlerinden en iyisi bu bunda 28-32 arası yapıyordum sınavda 26 geldi

• bunda 30 üstü geliyordu.sınav 25-6 idi herhalde.ama seviyesi çok iyi çok şey katar.biraz daha sonra çöz bunu.en azından msüden sonra iyi gibi.

• hocam msüye çok var ya

bunları şimdi çözmek hiç mantıklı değil daha maraton tam başlamadı.msüden biraz önce de olabilir.hızlı geçiyor zaten

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.