Şimdi Ara

3D tezgah arası fotoğraf

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, mutfağımızdaki tezgah arasına cam döşemeyi düşünüyorum,arkasına da bir fotoğraf.. Fotoğrafın 3d olması gerekiyor fakat bulamıyorum netten, Matbaa ile konuştum çok yüksek çözünürlükte panoramik fotoğraf olması gerektiğini söyledi. Hak verirsiniz ki çok büyük paralar istiyorlar bunun için, oysa ben kendim yapmayı planlıyorum. Nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz ?
    Örnekler için link ve fotoğraf ekliyorum, iyi günler dilerim.

Google için ;https://www.google.com.tr/search?q=3d+tezgah+aras%C4%B1+foto%C4%9Fraf&biw=1680&bih=945&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=grANVY_7MMvLygPjyYGABA&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=1#tbm=isch&q=3d+tezgah+aras%C4%B1+foto%C4%9Fraf&imgdii=_
     3D tezgah arası fotoğraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut88 -- 21 Mart 2015; 20:02:01 >

• aykut88 kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki linkte çeşitli kategorilerde fotoğraflar var. Ağırlık olarak 10000 - 20000 pixel aralığında
    olanları seçmeye çalışırsınız. Ancak bir sorununuz var. Bunları Vinyl olarak bastırmanız gerekiyor.
    Su'dan etkilenmemeli ve türlü durumlara karşı dayanıklı bir malzeme olmalı.

Aynı yerde 360 derecelik kareler var, incelersiniz.

Eğer yeteneğiniz var, güzel bir manzarayı, uygun bir DSLR fotoğraf makinası ile panoramic olarak
    kendiniz de çekebilirsiniz. Tabii su altı kareleri biraz sıkıntılı konudur.

Bunu 2004'te Amasya Yassıcal'da çekmiştim, 20 mb, 13500 pixel genişliktedir.

3D tezgah arası fotoğraf

3D tezgah arası fotoğraf

fotolar

• Harris32 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim inceleyeceğim, ben de profesyonel fotoğraflar çekerim nikoncuyum fakat, sualtında hiç tecrübem yok ve onlar çok canlı duruyor. Gerçekçi, sanırım 3d işlemden geçen bazı fotolar var, ve bozulmaması için JPEG yerine VEKTOR olan fotoğraflar varmış, büyüyünce bozulmazmış, araştırıyorum ama bakalım nolcak =) Su altı fotosu bulursam çok sevinicem. Tekrar çok teşekkür ederim yardımınız için.
  • Tezgah arası cam; temizlik konusunda mükemmeldir; Yüzey düz ve aralıksız olduğu için cok basit temizlik malzemeleri ile bile kolayca fazlaca kuvvet uygulamadan temizlenir. Tezgah arası cam kaplama nasıl yapılır?.Temperli cam üzerine Uv. digital baskı makinesinde resim basılır.en son arkasına kimyasal dayanıklılığı artırılmış epoksi içerikli boya atılır ve montaja hazur hale getirilir.
    Tezgah arası cam'ın fiyatı ; tek renkli ve digital baskı resim olarak iki farkı şekilde yapılır.

http://www.3dtezgaharasicam.com
    http://www.tezgaharasicam3d.com

(Lütfen fiyat alırken tüm firmalardan hesaplamanın nasıl yapıldığını öğreniniz. Metrekare hesabı her zaman müşteriyi korur.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.