Şimdi Ara

3D Tasarım (TAVSİYE)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Arkadaşlar sizlerden öneriler tavsiyeler almak için bu konuyu açıyorum. Profesyonel anlamda olmasa da 3ds Max programında çizimler yapıyorum. 3D yazıcı da kullanmışlığım var. Fakat render alma konusunda pek bilgim yok, aslında hiç bilgim yok diyebilirim. Okulum bitti ve kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum fakat render bilgim olmadığı için proje bazlı çalışmalara giremiyorum. Çizim konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Stok sitelerine resim koymayı düşündüm onda da önüme render sorunu çıktı. Benim sizden istediğim şey bunu bir iş haline getirebilir miyim ya da ya da şuan ne yapmalıyım. Kendimi evde geliştirmektense düşük bir ücretle bir şirkete girip orada bilen insanların yanında daha iyi gelişeceğimi düşünüyorum. Sizce bu bilgiyle bir iş bulabilir miyim. Ya da kimse tecrübesiz birini çalıştırmak ister mi ? Bu işte bir gelecek var mı? Aşağıda birkaç tane proje ödevlerim için yaptığım çizimleri attım. Cevaplarınızı bekliyorum. Vakit ayırıp okuyan herkese de teşekkür ederim.. :)

3D Tasarım (TAVSİYE)3D Tasarım (TAVSİYE)
    3D Tasarım (TAVSİYE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa.bngl -- 12 Haziran 2018; 1:54:20 >

• şirkete girmek yararlı olabilir ama portfolyana bir kaç iş koyman lazım çünkü çoğu portfolya istiyor.Ama sadece gerçekten iyileri koy boş dolu olmasın portfolyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.