Şimdi Ara

3D SON PROVA TYT için güzel diyen tipler gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kolay bir türkçe, bol klasik geometri, 20 soru fen için sayfalarca fen sorusu ve çoğu anlaşılmayan hard sosyal...

şimdi adam eleyici tipler damlar ooooo wonderfulll... ne harika deneme derler. aaa bu arada 165 dakika da sınav ucu ucuna yetişiyorsa tadından da yenmez böyle tipler için

AYT sini çözmeyeceğim muhtemelen. sınavda nasıl sorulmaz denemesi.

• Aynen düşündüğüm gibi yine kendinde damgalama hakkı olduğunu düşünen "petruccist" denen biri geldi.

VE BUYURDU " gene 50 net yapamayan biri bir şeyler yazmış" falan
    böyle tiplere de uyuz olurum
    örneğin bu tarz kişilere ülkenin ilk 10.000 e giren gençleri "mühendislik yerine niye tıp fakültesi yazıyor ülkenin geleceğine yazık değilmi " desen HEMEN ÇIKAR BÖYLE birisi " yine TIP fakültesi kazanamayan biri yazı yazmış der" paaaat DAMGALAMA. bir önce sor neden diye. ama sen zaten herşeyi biliyorsun değilmi??

1. ÖNCELİKLE SINAVDA 50 değil 104 yaptım.
    2. Keşke neyini beğenmedin o zaman diye sorsaydın
    senin için laf sokmak bilgi almaktan daha önemlidir gerçi ama ben yine de yazayım

1. Türkçeden hayatımda ilk defa 40/40 yaptım. Türkçesi kolaydı demeyeyim mi?
    2. Matematik te TYT geometri soruları iki yıldır yeni nesil geliyor. bu sene ne olacakta tekrar eskiye dönecekler. Zaten klasik geometrileri AYT de sormuyorlar mı?. Geometri sorularının güzelliğini tartışmıyoruz burada sınava uygun değil. o nedenle BEĞENMEDİM bir sakıncası yoktur sanırım fikrimi söylememin.
    3. Sosyal sorularını okumadığın belli. Belki sana çok kolay da gelmiş olabilir ama o kadar ağır tarih coğrafya bilgi soruları sorulmuyor 2 yıldır. Felsefe sorularına girmiyorum bile.
    4. Fen sorularına gelince: ben uzun zamandır TYT FEN de 1 sayfa soru görmemiştim. bu sınavda gördüm. evet harika sorular AYNEN ÖSYM tarzı. eşit ağırlıkçılar ful yapsın diye 1 sayfa fen sormuşlar.

yaa birilerine laf sokmak birilerini damgalamak ne bileyim, çocukluğunuza falan inmek gerekiyor sanırım. Allah şifa versin.
  • aytsine guzel dediler zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 4 5 almistim 2 ay once. Denemenin guzelligini gorunce son ay cozerim diyip 4 tanesini birakmistim. Iyi ki yapmisim. Piyasada o kadar cok bos deneme var ki bazen insan sasiriyor. Ulan osymnin sordugu sorular belli gidip 2019 tyt yi aynen sor ona da raziyim ama kalkip 1960 yilinda sorulan sorular soruluyor denemelerde.

• Elit karmanin cogu denemesinde var bu tip sorular. Hic memnun degilim ama cogu kaynagi da aylar oncesinde tukettigim icin secenek yok onumde. Galiba 3 4 5'in orijinal sorularina yogunlasicam deneme cozmek yerine.yok abi 3 4 5 seviyesinde bir deneme yok piyasada

• Yapamayınca ağlamayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin alicam onu pazartesi gunu

• Aynen düşündüğüm gibi yine kendinde damgalama hakkı olduğunu düşünen "petruccist" denen biri geldi.

VE BUYURDU " gene 50 net yapamayan biri bir şeyler yazmış" falan
    böyle tiplere de uyuz olurum
    örneğin bu tarz kişilere ülkenin ilk 10.000 e giren gençleri "mühendislik yerine niye tıp fakültesi yazıyor ülkenin geleceğine yazık değilmi " desen HEMEN ÇIKAR BÖYLE birisi " yine TIP fakültesi kazanamayan biri yazı yazmış der" paaaat DAMGALAMA. bir önce sor neden diye. ama sen zaten herşeyi biliyorsun değilmi??

1. ÖNCELİKLE SINAVDA 50 değil 104 yaptım.
    2. Keşke neyini beğenmedin o zaman diye sorsaydın
    senin için laf sokmak bilgi almaktan daha önemlidir gerçi ama ben yine de yazayım

1. Türkçeden hayatımda ilk defa 40/40 yaptım. Türkçesi kolaydı demeyeyim mi?
    2. Matematik te TYT geometri soruları iki yıldır yeni nesil geliyor. bu sene ne olacakta tekrar eskiye dönecekler. Zaten klasik geometrileri AYT de sormuyorlar mı?. Geometri sorularının güzelliğini tartışmıyoruz burada sınava uygun değil. o nedenle BEĞENMEDİM bir sakıncası yoktur sanırım fikrimi söylememin.
    3. Sosyal sorularını okumadığın belli. Belki sana çok kolay da gelmiş olabilir ama o kadar ağır tarih coğrafya bilgi soruları sorulmuyor 2 yıldır. Felsefe sorularına girmiyorum bile.
    4. Fen sorularına gelince: ben uzun zamandır TYT FEN de 1 sayfa soru görmemiştim. bu sınavda gördüm. evet harika sorular AYNEN ÖSYM tarzı. eşit ağırlıkçılar ful yapsın diye 1 sayfa fen sormuşlar.

yaa birilerine laf sokmak birilerini damgalamak ne bileyim, çocukluğunuza falan inmek gerekiyor sanırım. Allah şifa versin.

• Yav hocam allah aşkına geosunun neyi klasik ya. Düşünmeden mi açıyorsunuz böyle başlıkları(türkçesi kolaydı ona bi şey demiyorum)

• Aynen elit karma matematiği öyle ve tekrar ediyor hep ama diğer kısımları çok iyi

• Akşam akşam iyi güldüm sağ ol kardeşim
    Sınavı baya iyi analiz etmişsin. Böyle deneme analizlerini bekliyoruz ösym sınavda nasıl sorar sen daha iyi biliyorsun biz pek anlayamıyoruz da sen söyle bize hangi denemeler iyi biz onları çözelim

• Forumdaki deneme ve yayın şovenizmi harika

• fenerbahçe. F kullanıcısına yanıt
    Hocam bu eleman hep böyle boşuna moralini bozma engelle gitsin.

• Yine boş adam gelmiş.

• Ufff ne laf be

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.