Şimdi Ara

3D SMART TV TAVSİYESİ 46-47'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen gün babamla Gold' a gidip televizyonlara baktık . Yeni bir tv almayı planlıyoruz . Bütçemiz 2000-2500 tl arası .
    Gold da bir kaç televizyon gördük çok ilgimizi çekti bir tanesi LG47LA660S diğeride SHARP LC50LE652V bu iki televizyon arasındayız ama aklımıza takılan bir kaç şey var mesela bizim istediğimiz özellikler 3d olmalı smart tv olmalı full hd çözünürlük olmalı televizyondan internete girmek ordan internetten film izlemek istiyoruz . bu özellikleri yapabilecek rahatça internette dolaşıp video film izleyebileceğimiz takılmayan bir tv lazım . televizyona konsolda takılınca oyunlar takılmamalı . İnternette bu hz ile ilgili her kafadan bir ses çıkıyor bazıları 200 hz yeter bazıları 3d için en az 400 hz edemekte çok bir fark varmı en ideali nedir sizce ?. Birde bu lg modalinde kanalları çok yavaş geçiyor internetten baktık normalmidir ?. yada sizin bize önereceğiniz herhangi bir tv modeli varmıdır ?

• hepsi kanal gecisinde yavas harici kutu kullanmiyorsan
    taktigini izlemek icin samsung yada lg
    smart icin lg ve samsung
    lg nin akilli kumandasi smartta basarili bence internetten film izlerken pek takilma olmuyor
    660 modeli ve alti icin midir bilmiyorum bende 860 var yasamadim bellek dolu uyarisi veriyormus bazi arkadaslarda internetten video yuklenirken bunun basligi var burada
    smart ve internet cok onemliyse samsung ve lg den baskasina bakma bakacaksan harici android media playerlara bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

hepsi kanal gecisinde yavas harici kutu kullanmiyorsan
    taktigini izlemek icin samsung yada lg
    smart icin lg ve samsung
    lg nin akilli kumandasi smartta basarili bence internetten film izlerken pek takilma olmuyor
    660 modeli ve alti icin midir bilmiyorum bende 860 var yasamadim bellek dolu uyarisi veriyormus bazi arkadaslarda internetten video yuklenirken bunun basligi var burada
    smart ve internet cok onemliyse samsung ve lg den baskasina bakma bakacaksan harici android media playerlara bak

Teşekkürler peki bu sharp modeli hakkında bilginiz varmı ? O nasıldır 3dlerde 200 hz sorun olurmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wiseoflex W kullanıcısına yanıt
    sharpi hic incelemedim kullanici yorumlarina bakmali 3d yi orada denemem lazim ama onlarin demolari ozel aldatici oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.