Şimdi Ara

|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.06.2021 (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.922
Cevap
191
Favori
287.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 369$ + 124$ kargo ücreti oldu maalesef.
  • Gearbest Türkiye grubundan birileri size yardımcı olabilir belki, DH Forumda Ana konusu vardı Gearbest' in.
  • yusuforhan kullanıcısına yanıt
    Ben yazdım ama belli bir fiyatın üstünde kargo almıyoruz dedi. Kargoyla beraber gelen fiyatın altına banggood zaten veriyor. Yani şu an indirim falan yok ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 23 Mart 2018; 16:16:1 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Ben 3d printer ile bir kırlangıç kuşu modeli yaptırmak istiyorum.internetten biraz araştırdığımda ücretsiz olarak model sunan siteler gördüm fakat tam olarak hakim olamadım. Elimde ne yazıcı var ne de bir bilgi. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette tespit ettiğiniz modelin adresini bana gönderin yardımcı olayım size.
  • Sorun şu bir model tespit edemedim, kanatları açık bir kuş (tercihen kırlangıç) modeli istiyorum

• Bana hypercube yapmamda yardim edecek birileri olur mu ?

Elimde prusa i3 klonu bir yazici var ve tum parcalari calisiyor ben ne alacagimi bilemedim ?

• arkadaşlar merhaba bende hypercube yapımına başladım ancak plastik parçaları baskı almam gerekiyor uygun bir yer bulamadım.
    aranızda yazıcısı olup filaments karşılığında baskı yapacak var mı ?
  • ErdemErem E kullanıcısına yanıt
    Yazıcı yapınca anlarsınız ki filament baskıdaki en ucuz maliyet kalemi, verilen emek paha biçilemez öyle bas düğmeye yazdır diye birşey yok, o nedenle biraz daha düşük fiyattan yardımcı olunması istenilenilebilir yapar arkadaşlar ama filament karşılığı kimse yapmaz haklı olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Tabiki ücret karşılığı basabilecek varsa bana ulaşabilirse sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu arada bende hybercube'e niyetleniyorum siz bir başlayın bakalım bende yavaş yavaş başlayacağım.

• Aliminyum şase bitti, malzemelerde tamam. Ancak plastik parçaları hala temin edemedim. Burada ücret karşılığı baskı yapacak varsa hallederiz diye umuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Selamlar, yardımcı olabilirim Hypercube plastik baskıları için. Özelden yazabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/BgUsqqAlp-I/?taken-by=yusuforhan
    Yapmışken Hypercube Evolution (Double Z) modelini yapın, geniş baskı hacmi ve ilk hypercube da ki problemler halledilmiş hali.

https://www.thingiverse.com/thing:2254103
  • Düzgün basılabilir bir kırlangıç bulamadım ben. Aşağıda bir link paylaşıyorum oradaki sitelerden araştırma yapabilirsiniz.

https://www.hongkiat.com/blog/download-free-stl-3d-models/
    Özgür bey meli3d'yi yapsaydı en iyisi o olacaktı en azından takıldığımız yeri danışırdık.

• Yazıcı için hangi kartları kullanıyorsunuz şu an? Arduino ve Ramps değil de bunun 2 sinin birleştirildiği kartlar vardı onlar ne durumda kullanan varmı?

İnşallah Meli3D de yakın zamanda duyurulur tam olarak Özgür Bey tarafından.

MKS Gen L

MKS 1.4

Bunlar güzel kartlar. Bir de Kfb2.0 diye bir kart var oda kompakt ve güzel bir kart. Hepsi de arduino ve ramps birleşimi sayılır.
    Sizin kullandığınız varmı bunlardan?

• Arkadaşlar, resimdeki modeli print için hazırlayacağım, kafa el ve ayakları parçalara ayıracağım fakat ağzın açık olmasıyla ilgili kafama takılanlar oldu, kafa bu şekilde tek parça halinde basılabilir mi yoksa ağzı çıkarıp ayrıca mı basmak lazım ?

|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.06.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 28 Mart 2018; 21:53:59 >
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.