Şimdi Ara

3D PC Setup YARDIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsung marka 3d pc monitörü ve nvidia ekran kartı aldım driverları güzelce kurduğumu sanıyorum hatta nvidia nın sitesinden indirip tekrar kurdum kurulu olan yazılımları tektek yazıyorum ;
    Nvidia 3d vision controller driver 285.62 , Nvidia 3d vision 285.62 , Nvidia graphics driver 285.62 , Nvidia physx system software 9.11.0621 , Nvidia sterescopic 3d driver.
    Bu softwareleri kurdum fakat monitörden sadece 2d yi 3d yaparak kaide değer bir 3d görüntü alıyorum diğer seçenekler görüntüyü birleştirmiyor yatay , dikey ve değişik bir biçimde görünüyor.Bilgisayarın özelliklerini komple belirteyim ;
    Asus P8P67 LE , intel 2600K , CA 8GB 2000Mhz , MSI GTX 560TI Hawk , Samsung 27'' SA950 3D .
    Birkaç yerde nvidianın sitesinden 3d tv play software ini indirip çok güzel sonuçlar alan arkadaşları okudum fakat ben tv kullanmıyorum vede monitörümle beraber gelen 3d gözlüğü kullanıyorum nerde hata yapıyorum bulamadım arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonzaii -- 15 Ocak 2012; 11:37:33 >

• up
  • sorunu hallettim burdan aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyım belki yardımı dokunur hdmi kablosunu değişip yerine dvi kablosu takınca problem kalmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.