Şimdi Ara

3D Mark Sonucu niye düşük :((::::::: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sdram frequency yeri bende değişik demek ki.o sd ram frequency ile oynaman lazım işte ama yani normalde 333mhz yapabilmen lazım onu.benim bıos seninkinden farklı anlaşılan onun için bu kadar yardımcı olabileceğim en fazla...
  • ya alah alah bu benchmark programlarını kurmak sinir bozucu kardesim, hadi ram olayını gectik simdide 3dmark01se yi kurdum,tabi yine sinirim bozuldu :) ilk denememde 5250 çıktı. sonra riva tuner ı açtım benimkide 250 ye 333 iöiş overclock ettim 280 e 365 denedim bu seferde 5613 kusur çıktı.Siteye gore 5992 olmalıymış?? Ben napıyım sizce biraz daha yukleniyim mi overclock a. Daytona kullanan var mı? kaca kadar sağlıklı bi overclock yapabilirim. Kutusunda guya 350ye 400de calıstıgını soyluyor ve mx440se de değil, daha iyi olması gerekmez mi?
  • o kart 330/470de normal çalışır...
  • athlon 2100 + leadtech nforce2 + pc2100 256mb ram (x2) leadtech gforce2 mx (210 mhz işlemci 209 mhz ram) ben 5200 kusur puan alıyorum sevınmelımıyım :)
  • seninki gf2 ultra sanırım...onu da belirtirsen daha iyi yorum yaparız...
  • sadece core ram hızları deil bazı ozelliklerde dusurulmus se lerde

normalmx440
    1.1 Billion Texels/Sec.
    34 Million
    6.4GB/Sec.
    64MB

mx440se
    1 Billion Texels/Sec.
    31 Million
    5.3GB/Sec.
    64MB
  • conqueror_tr
    winfastta öle bişi yok
  • can,winfastinkide öle yani bant genişliği conqueror_tr nin dediği gibi.ama demekki ramleri çok kaliteli ve senin ulaştın gibi 400 mhz lere çıkabiliyo efektif olarak.
  • hımm ben geçen gün sitesinde öle bişey görmedim bakrım bir ara ama sanmıyorum eminmisin trulli
  • ben daha dün baktım siteye.iki fraklı versiyonu var;mx440se-t bide mx440se-t/ddr.seninki ddr lı olması gerek.zaten kutuların resimleri falanda var bakarsın.burda konuşulunca böle hararetli bakma gereği duydum.
  • kardeşler mx440se nin gerçek hızını öğrenmek için donanimhaber.com daki haberler kısmınada bakabilirsiniz burda uyarılar bile var mx440se yi mx440 la karıştırmayın diye uyarı bile var...girin bakın.ama hiç şüpe yokki mx420 lerden performanslı ama nvidia eski ürünlerin yenilerini çıkartırken hep kalite düşürüyor.bence mx440 se mx440 tan daha kaliteli olması lazımken bunlar tam tersi kalitesini ve hızını düşürüyor böyle iş olurmu...
  • sadece frekaslarını düşürmüşler mx440ların o kadar.başka hiçbirşey bulamadım şimdiye kadar çünkü kart mx440 gibi o/c olabiliyor.

bu arada SE ne demek onu bi bulmak lazım.second edition mı?o zaman ben artık bi oyunun SE'si çıkarsa şüpheyle bakacağım walla...
  • haklısın second edition oyunlara şüpheyle baktıracaklar valla
    hem winfast dışındaki karlar mesela senin kar kartı bence sadece frenlemişler dün bir tane tornado mx440/se denedim manyak oc oluyo limite geliyor ve görüntü bir gram bozmuyor buda demekki kart daha gidecek ama kartın önünü kapatmışlar buda ne stretijisi anlayamadım pazarlama desen değil bilmem ne desen değil
    şimdi 2. el bi winfaste 70 dolar vermektense sıfır tornado almak daha mantıklı çünkü bizim mxler ölüyor fazla para bağlamaya değmez boşver en iyisini yapmışın
  • Beyler Asus GF4 MX440'ım var. 6732 puan aldım P4 2.2Ghz 256DDR 266Mhz ile. 315/490 çalıştırdım. Core hızını 350 yapsam bişey olur mu? Yani işlemcinin yanması falan gibi bir durum olabilir mi? Biliyorum Core hızının fazla bir etkisi yok ama yidene denemekte fayda var diye düşünüyorum. Saygılar... 3DMark puanım da burda;http://service.futuremark.com/compare?2k1=4831046
  • eheh benim tornado asus mx440ı tokatlamış meğersem ben boşuna üzülmüşüm :))
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.