Şimdi Ara

3D MARK 06 gerçeği bakın görün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3dmark06 programını kurdum ve keysiz testi başlattım ve test bittikten sonra keyi girdim ve aşağıdaki puanı aldım

daha sonra keyli bir test yaptım hiçbir ayarla oynamadan ve aşağıda ki sonucu aldı

gördüğünüz gibi arkadaşlar bazı arkadaşlar puanını öğrenirken yüksek geliyor aynı sistem bulunanlar keyli yaptıklarında bendede aynı laptop var neden düşük alıyorum benim laptopta sıkıntımı var gibi düşüncelere giriyor evet arkadaşlar kimsenin bilgisayarında bir problem yok sadece 3d06 nın bir olayı bu buda nasıl oluyor bende anlamış değilim

• way be keyin bu kadar yararlı bişi oldugunu bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdegel06 -- 30 Eylül 2009; 10:51:21 >
  • çok ilginizi çekmedi galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

çok ilginizi çekmedi galiba

bende demoyu indirip test yapmıştım. demoda neredeyse 400 puan daha fazla almıştı alet. bende sevinmiştim. ama tabi herkes keyli haliyle test yaptığı sürece sorunsuz bir şekilde karşılaştırmalarımızı yapmaya devam edebiliriz.
  • ilginç bir tesbit.Sanırım artık test sonucu koyanların keyli mi keysiz mi olduğunu sormamız gerekecek
  • Bir üçüncü testi yapın isterseniz bakalım sonuç ne olacak? Bunun key ile alakası yok, yapılan testler o an sistemin ısısından tutun, çalışma süresine kadar farklılık gösterebilir. O yüzden profesyonel inceleme yapan yerler genelde ekran kartı benchmark sıralamarını daha stabil olsun diye aynı testi ortalama beş kez yapıp daha sonra çıkan rakamların ortalamasını alıp yayınlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkiller004

Bir üçüncü testi yapın isterseniz bakalım sonuç ne olacak? Bunun key ile alakası yok, yapılan testler o an sistemin ısısından tutun, çalışma süresine kadar farklılık gösterebilir. O yüzden profesyonel inceleme yapan yerler genelde ekran kartı benchmark sıralamarını daha stabil olsun diye aynı testi ortalama beş kez yapıp daha sonra çıkan rakamların ortalamasını alıp yayınlıyor

hocam denedim yine aynı düşük puan aldı sıcaklıkla tabi alakası var ama 400-500 puan gibi bir fark çıkarmaz bu fark
  • yaşar arkadasın dedigi gibi keyle alakası var ısınması yok gereksiz programların kapatılması 40 puan filan oynatır en fazla sürümle ilgisi var anladıgım kadarıyla çünkü keyi girmeden önce basic edition yazıyo düşük sürüm bu sürümde tahminim grafiklerin fazla detaylı olmadıgıdır aktived(yanlış yazmış olabilirim) edition var ondada farklı puan alırısınız ve en sonuncusu ve internette bizim buldugumuz key olan prof. edition var tabi test siteleri hangi sürümle yapıyor bi fikrim yok
    quote:

Bir üçüncü testi yapın isterseniz bakalım sonuç ne olacak? Bunun key ile alakası yok, yapılan testler o an sistemin ısısından tutun, çalışma süresine kadar farklılık gösterebilir. O yüzden profesyonel inceleme yapan yerler genelde ekran kartı benchmark sıralamarını daha stabil olsun diye aynı testi ortalama beş kez yapıp daha sonra çıkan rakamların ortalamasını alıp yayınlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

quote:

hocam denedim yine aynı düşük puan aldı sıcaklıkla tabi alakası var ama 400-500 puan gibi bir fark çıkarmaz bu fark

Katılıyorum sırf sıcaklık yüzünden 400 puan farketmez gibi geliyo Ki denemiştim bi ara bende zaten soğutucu var havada soğuktu camı açtım ceryan yapıyodu soğutucuda çalışıyodu normal ortamdan(cam kapalı oda sıcak) daha düşük almıştı..

Aynısı banada oldu key girdim test yaptım puan 500 küsur azaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnieWalker -- 10 Ekim 2009; 19:52:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.