Şimdi Ara

3D Iso Bluray Filmi Mkv' ye çevirme Mümkün müdür?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar indirmiş olduğum bir kaç tane 3D Bluray film mevcut. Uzantısı iso ve Herhangi bir player' ım yok. Iso dosyasının içinde en yüksek boyutlu olan filmin kendisi, sonraki en yüksek boyutlu olan sanırsam filmin 3D özelliğini tamamlayacak olan dosyası.
    Bilindiği üzere bazı m2ts dosyalarını bazı tvler oynatabiliyor. Benim tv'im de oynatabiliyor tabi ki fakat hem Filmin kendisini hemde 3D dosyası aynı anda oynatılmıyor tabi.

Asıl merak ettiğim şudur; Filmin ve 3D dosyasını üst üste getirip mkv olarak çıkartmak mümkün müdür? Direk olarak bir flash belleğe atıp oynatmak istiyorum.
    Konunun üstadlarından yardım rica olunur.
    İyi geceler, hayırlı cumalar :)

• Saf bluray 3d içerinde iki farklı dosya var, 1.cisi 2d ve diğeri 3dye çeviren video.Malesef saf bu iki video dosyasını mkv olarak çıkartamazsınız encode yaparak half yada sbs olarak mkv şeklinde izleyebilirsiniz.
    ama şöyle 3d video playerı pcye kurarsın sanal diski mount edersin hdmi tvbağlantısı yapıp bu şekilde izleyebilirsin, yada 3d player ve 3ds disk ile taklılı tvde izleyebilirsin.

Arcsoft.TotalMedia.Theatre.Platinum.v5.0.1.87- bu yazılılmı kurarsan pc aracılığıyla sorunsuz oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayhan

Saf bluray 3d içerinde iki farklı dosya var, 1.cisi 2d ve diğeri 3dye çeviren video.Malesef saf bu iki video dosyasını mkv olarak çıkartamazsınız encode yaparak half yada sbs olarak mkv şeklinde izleyebilirsiniz.
    ama şöyle 3d video playerı pcye kurarsın sanal diski mount edersin hdmi tvbağlantısı yapıp bu şekilde izleyebilirsin, yada 3d player ve 3ds disk ile taklılı tvde izleyebilirsin.

Arcsoft.TotalMedia.Theatre.Platinum.v5.0.1.87- bu yazılılmı kurarsan pc aracılığıyla sorunsuz oynatır.

Bilgisayar maalesef masaüstü ve eski modellerden. Hdmi' n 2 nesil önceki dedesinden :)
    Saf olarak çıkaramadık dosyaları peki birini alta birini üste getirerek full sbs yapabilir miyiz?
    Cyberlink ile daha önceden mount edip oynatmaya çalıştım. Ekran kartımda 3d özellik olmadığından dolayı görüntü sadece biraz morlaştı ve 3dlik herhangi bir görüntü olmadı.
    Tv ye görüntü aktarayım dedim hata verdi.

Bu durumda sanırsam en makul olanı ucuzundan bir media player almak olacaktır?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea99
    full sbs yapabilir miyiz?

full sbs'de ham görüntü kullanılmıyor oda half sbs gibi encode edilerek elde ediliyor, tek fark çözünürlük iki katına çıkıyor.
  • Kesinlikle hdmi ile bağlayıp pc aracılığıyla izleyin, encode ile hem zaman hemde kalite kaybı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayhan -- 3 Haziran 2015; 10:02:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayhan

Kesinlikle hdmi ile bağlayıp pc aracılığıyla izleyin, encode ile hem zaman hemde kalite kaybı olacaktır.

merhabalar konuma bakarmısınız

3d ıso ları full-sbs yada fulloverunder yapmak amacım ..7

https://forum.donanimhaber.com/3d-full-over-under-2160p-3d-iso-kalitesi-detaylar-icerde--122919209#122921597

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.