Şimdi Ara

3D işinde ekmek var dediler...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 yılında bir abiye gidip "yav biz niye oyun yapmiyoruz" dedim. kagidi kalemi koydu önüme al çizmeye başla dedi. Elektronik mezunu adamim cizmekle ne işim olur demedim başladım karalamaya . dizi izlemedim cizdim bos muhabbet yapmadım youtube videolari izledim en önemlisi insanlarla munakaşa etmedim pratik yaptim ve sonuclar aşşağıdaki gibi çalışmalardır. Bir sonraki aşama için hazirlaniyorum haber izlemiyorum artik kendi oyunuma sıra geldi sanırım...
    Bu calismanin 3d halini indirebilirsiniz.

3D işinde ekmek var dediler...3D işinde ekmek var dediler...3D işinde ekmek var dediler...3D işinde ekmek var dediler...

• elinize emeğinize sağlık. umarım daha büyük projelere imza atarsınız ileride.

saygılar.
  • SolidWorks Eğitmeni kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Nerden çizdiniz hocam bunları? Program olarak oyun için ne kullanılıyor ben sketchup ile 3ds max temel oarak biliyorum ve ikisinden birinde ilerlemeyi düşünüyorum önceliğim mimari fakat oyun sektöründe de kullanılıyor mu bu programlar merak ediyorum.
  • elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş
  • buroigil B kullanıcısına yanıt
    Bütün işlemleri tek bir programda hallettim Blender 3d ile. yalniz çok piyasada pek rabet görmüyor bu program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramis78

elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş
    Teşekkür ederim.
  • Bende hobi amaçlı birşeyler yapayım diyorum .3ds max uygunmu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.