Şimdi Ara

3d ile beraber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tyt mat icin 3d cozuyorum su an. saglam ilerlemek icin 3d ile beraber bir kitap daha cozmek istiyorum. elimde endemik(2021), acil(2022) ve bilgi sarmal(2022) var. hangisini 3d ile beraber cozmem daha yararli olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Endemik bence

• diğer ikisini çöpe mi atcan

• Bilgi sarmalın seviyesi daha düşük kalır bence diğer ikisinden birini seç

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • divergentttt kullanıcısına yanıt

acil 2022 sarmalla hemen hemen aynı seviye, hatta bi tık daha kolay olmuş bence. sarmal veya endemik çözeceğim.

• Cidden mi baya şaşırdım şu an.Kime sorsam acil zor ,bs orta zor diyordu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • divergentttt kullanıcısına yanıt

bakın abartmiyorum acilin 2022 basımı 345ten sadece bi tık zor. bs daha iyi bence bu sene.

• acil baya kolay bir yayın haline geldi. eski kalite kalmadı. hele problemler kitabı var ya... ilkokul çocukları için olmuş

• egehan531 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum toplasan tek fasikülde 5-6 tane güzel soru vardır yoktur. Keşke direkt endemik ile başlasaydım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E46D5588D

Katılıyorum toplasan tek fasikülde 5-6 tane güzel soru vardır yoktur. Keşke direkt endemik ile başlasaydım

PKOB fasikülü nasıl hocam?

• Fena değildi bak o

• quote:

Orijinalden alıntı: MyLuckyInteger

Fena değildi bak o

İkinci el almıştım da çöpe gitmesin dedim hocam, eyv LTİ’de falan mı basit kaçıyor bunlar?

• LTİ'yi de çözmüştüm + logaritmasını da(logaritmasının son testleri harbi çok zordu. 2021'e koysan sırıtmazdı.) Fena değil yani bu fasikülleri. Problem fasikülüne falan hiç girişmedim kokusu geliyordu çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: MyLuckyInteger

LTİ'yi de çözmüştüm + logaritmasını da(logaritmasının son testleri harbi çok zordu. 2021'e koysan sırıtmazdı.) Fena değil yani bu fasikülleri. Problem fasikülüne falan hiç girişmedim kokusu geliyordu çünkü

Peki Apotemi LTİ varken Acil LTİ de beraberinde çözülür mü hocam, özellikle beni de değerlendirmene kat Log-Dizi fasikülü boru dersen onu alırım ama.

• Bilmiyorum incelemedim

• Apotemi lti yeter ama maymun iştahlı isen al çöz acili de. Log-Dizi fasikülündeki sadece o son testler fena kasıntı. Onun dışında çok zor değil ama o son testler var yaaa

• Endemik iyidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.