Şimdi Ara

3D Animasyon İçin Program Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aklımdaki bir sunum tekniği konusunda sizin fikirlerinizi ve önerilerinizi almak istiyorum.. Başlıktan anlayacağınız gibi bu üç boyutlu animasyon tabanlı bir sunum tekniği. Sunumu ne için ve nerede kullanacağımı soracak olursanız youtube da kullanmayı planlıyorum. Biraz daha detay vereyim bi oda düşünün kafama göre dizayn edip her video için ufak farklı materyaller kullanarak seslendirme ve inceden müzik eşliğinde herhangi bir olaya değinmek istiyorum. Dedektif odası gibi karışık notlar fotoğraf kareleri ve malzemeler olacak veya basit bi sınıfta bi teknolojinin işleyişini anlatabilirim. Bütün bu mekanları da 3DS Max veya benzeri bir program ile çizeceğim. Zaten bir grafiker olarak çizimden yana sıkıntı olacağını sanmıyorum ancak performans ve render süreleri konusunda soru işaretleri var kafamda. Ortalama 5 dakikalık bir video için ne kadar vakit harcamam gerekir bunu da bilmiyorum. Ek olarak sunumda nesneler pek hareket etmeyecek hatta belki hiç hareket etmeyecek ancak kamera yaklaşacak uzaklaşacak ve kamera yönlendirmeleri ile odada ufak çaplı bir gezinti yapılacak. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.