Şimdi Ara

3ay/5000 km garantili ekspertiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bır kespertız fırması 3 ay gatantı verıyor para internetten yarçtarsa 680 tl ıcreti. Pg ısımlı firma reklam olmasın ama bılınen tuv austrıa ve tse sdartları karsılıyor. Yani tabıkı guvenmıyorum yıne ama en azından boyle bşr garanti veriyorlarsa tercıh edilebılır belkı. Zira motor %90 cıkıp 3 gun sonra motoru sanzımanı elıne alanlar ve 15-20 bın tl masraf yapanlar gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali9949 -- 21 Mayıs 2019; 9:31:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pilot garage ama her arabaya verır mı bılemıyorum atıyorum 300 bın kmde araba parasıyla ekspertız yaptırınca 3 ay 5000 garantı verecek mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

pilot garage ama her arabaya verır mı bılemıyorum atıyorum 300 bın kmde araba parasıyla ekspertız yaptırınca 3 ay 5000 garantı verecek mı
    Ben bı onunden gecersem soracam

• Suistimale çok açık. Adamlar kendilerine gelen sıfır araç dahil her arabaya şanzumanda terleme var bundan dolayı araçta sorun çıakbilir garanti veremeyiz gibi birşey uydurup garanti vermeyip 680 inide cebe atabilir hiçte birşey diyemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Suistimale çok açık. Adamlar kendilerine gelen sıfır araç dahil her arabaya şanzumanda terleme var bundan dolayı araçta sorun çıakbilir garanti veremeyiz gibi birşey uydurup garanti vermeyip 680 inide cebe atabilir hiçte birşey diyemezsiniz.
    O zmn normal ucret odenır kanımca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.