Şimdi Ara

39'UNCU MKNZ. P. TUG. K.LIĞI İSKENDERUN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
262
Cevap
1
Favori
112.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Eskişehirden Bakımcı olarak düştüm.
    Ulaşım nasıl yapmayı düşünüyosunuz Ankaradan olanlar? Uçakla gitmeyi düşünen var mı?
  • İstanbuldan direk uçak yok. Ben herhalde uçak+otobüs uğraşmam. Ulusoy akşam 20:15 gibi binsem sabaha karşı ordayım herhalde.
  • beyler ben de ankaralı'yım fakat istanbul'dan teslim olacağım. iskenderuna uçak yok adanaya aldım bileti şimdiden, oradan bişekilde geçicez artık...
  • galiba ankaralıların alayını buraya göndermişler
  • öyle olur zaten ankaralılar olsunn iyidir ben has turizm den biletimi 22.30 ayın 11 i çarşambaya aldım devrelerim hatta 2 numara koltuk sizide bekelrim netten alınıyo
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    335'inci Dönem Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları
    Sonuç Açıklama Tarihi: 10 Ağustos 2010

Adı ve Soyadı İZZET AVCIBAŞI

Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 39'uncu Mknz. P. Tug. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY

kayseriden gidecek tertiplr msn adresimden irtibata geçelim kayavci38@hotmail.com
  • Ben de Manisa Akhisar'dan gelicem bakımcı olarak, bileti biraz önce aldım İzmir'den yola çıkıcam.
  • İzmir'den geliyorum. Adana'ya uçak bileti bulabildim, oradan artık bir çaresine bakıp otobüsle gelicem. Peki acemilik bitince biz burada mı kalacağız yoksa sınıra verecekler mi?
  • kayseriden kimse yokmu
    39'uncu Mknz. P. Tug. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY
    nerde topraklarım...
  • 1200 km'ye yakın yol otobüs kasar gibime geliyor. zaten varınca birsürü prosödür bizi bekliyor, perişan olunur bence... ben onur airden aldım. 115.50'ye ilgilenenlerin dikkatine...
  • bende İzmir'den gelicem Hatay'a bilet bulabildim varmı İzmirden gelicek uçakla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mccloud

bende İzmir'den gelicem Hatay'a bilet bulabildim varmı İzmirden gelicek uçakla?

İzmir'den Hatay'a direkt uçan firma var mı ? Varsa hangisi acaba?
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    İSKENDERUN HATAY

Arkadaşlar ben farklıyım piyadeyim piyade nasıldır zor mu ne yapar bilgi verirmisiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: feza61

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    İSKENDERUN HATAY

Arkadaşlar ben farklıyım piyadeyim piyade nasıldır zor mu ne yapar bilgi verirmisiniz???

Ben de piyadeyim. Kara Kuvvetleri'nin en alt mertebesindeki dümdüz G3'lü askeriz. Bol bol nöbet diyorlar :) Bizim gideceğimiz yer baya büyük olduğu için nöbet yerleri de fazlaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergenyalcin

quote:

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    İSKENDERUN HATAY

Ben de piyadeyim. Kara Kuvvetleri'nin en alt mertebesindeki dümdüz G3'lü askeriz. Bol bol nöbet diyorlar :) Bizim gideceğimiz yer baya büyük olduğu için nöbet yerleri de fazlaymış.

hadi yaa yandık o zaman desene... bari bakımcı filan çıksaydık daha mı rahat olurduk nee... bu arada yer olarak nasılmış zor bi yermiymiş sıkıntılımıymış biz buradan dağıtıma nerelere gideriz acaba???

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mccloud

bende İzmir'den gelicem Hatay'a bilet bulabildim varmı İzmirden gelicek uçakla?

İzmir'den Hatay'a direkt uçan firma var mı ? Varsa hangisi acaba?

kardeşim İzmirden direk yok İstanbul aktarmalı gidiyor thy nin sitesine bir bak derim bu arada benim sınıf topçu varmı başka topçu olan?
  • quote:

quote:

quote:

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    İSKENDERUN HATAY

hadi yaa yandık o zaman desene... bari bakımcı filan çıksaydık daha mı rahat olurduk nee... bu arada yer olarak nasılmış zor bi yermiymiş sıkıntılımıymış biz buradan dağıtıma nerelere gideriz acaba???

Okuduğum kadarıyla, gideceğimiz yer çok büyük, içinde her şey var, hamam, kantinler, ıvır zıvır, tam teşekküllü Akbank. Komutanlar iyi niyetli düzgün insanlar diye belirtiliyor değişik forum ve sözlüklerde. Onun haricinde benim en çok canımı sıkan bir yerde "hırsızlık olayları çok oluyor" diye yazmışlar ona moralim bozuldu diyebilirim. Gerçi şu var askere giden çok arkadaşım oldu, ben hatta içlerinde en son gidenim diyebilirim, kısa dönemler bir arada olduğu zaman pek bişey olmuyor dediler. Sonuçta hepimiz okumuş etmiş görmüş geçirmiş insanlarız ama usta birliğine geçince iş biraz şansa kalıyor dediler.

• evet arkadaşlar bende yanınzda olucam :))
    orda 5 ay 5 günümüzü birlikte geçirecez umarım herkes için iyi olur orada görüşmek üzere.

buarada iskenderun' vadığımızda ondan sonra nasıl gidicez bilginiz var mı ?
  • Ordan kaparlar zaten bizi. Genelde askeriye ile ilgili bir büro felan oluyor, havalimanlarında ve otobüs garlarında.
  • istanbulda adana ya iniyorum ondan sonra yakşalık 2.5 saat yolculuk umarım gidiceğimiz yer iyi biyerdir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.