Şimdi Ara

39'UNCU MKNZ. P. TUG. K.LIĞI İSKENDERUN (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
1
Favori
112.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim de ayni yere cikti. sabah 8 de orda oacagim. var mi yaptiginiz bir organizasyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceaners

5 kişiyiz arkadaşlar ve hemen hemen aynı saatlerde iskenderunda oluyoruz buluşup güzel bi kahvaltı öğle yemeği fln yaparız 3 gibide arka arkaya teslim olup ranzalarda üstlü altlı yatarız kebap :)

biz ilk gece, otobüste yanımda oturan arkadaşla altlı üstlü yattık ranzada, 2.gün sabah içtimasından sonra boy sırasına göre dizdiler herkesi ve ayrıldık, koca tugayın içinde bi daha da göremedim arkadaşımı...
  • bu arada iskenderun garaj, merkeze biraz uzak o yüzden herkese tavsiyemdir belli bir saat belirleyin ve pac meydanı var Atatürk heykelinin bulunduğu yer, orada buluşup bişeyler yiyebilirsiniz. zaten her yerde tavuk döner var, bol bol yiyip bıkacaksınız :D belediyenin karşısında kırmızı diye bı yer var tavsiyemdir, kırmızının tugayın içinde de ufak bi dükkanı var dürümcü, orada da yiyebilirsiniz boş zamanlarınızda, Allah kurtarsın şimdiden :D , 16 mayıs :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

bu arada iskenderun garaj, merkeze biraz uzak o yüzden herkese tavsiyemdir belli bir saat belirleyin ve pac meydanı var Atatürk heykelinin bulunduğu yer, orada buluşup bişeyler yiyebilirsiniz. zaten her yerde tavuk döner var, bol bol yiyip bıkacaksınız :D belediyenin karşısında kırmızı diye bı yer var tavsiyemdir, kırmızının tugayın içinde de ufak bi dükkanı var dürümcü, orada da yiyebilirsiniz boş zamanlarınızda, Allah kurtarsın şimdiden :D , 16 mayıs :D

Telefonlarımızı yanımıza alsak İskenderunda araşabilmek için nizamiyede güvenli bir şekilde tutarlar değilmi?
  • quote:

quote:

bu arada iskenderun garaj, merkeze biraz uzak o yüzden herkese tavsiyemdir belli bir saat belirleyin ve pac meydanı var Atatürk heykelinin bulunduğu yer, orada buluşup bişeyler yiyebilirsiniz. zaten her yerde tavuk döner var, bol bol yiyip bıkacaksınız :D belediyenin karşısında kırmızı diye bı yer var tavsiyemdir, kırmızının tugayın içinde de ufak bi dükkanı var dürümcü, orada da yiyebilirsiniz boş zamanlarınızda, Allah kurtarsın şimdiden :D , 16 mayıs :D

Telefonlarımızı yanımıza alsak İskenderunda araşabilmek için nizamiyede güvenli bir şekilde tutarlar değilmi?

ben riske etmemek için eski kullanmadığım telefonu alıcam yanıma
    birşey olsada gam yemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Druigard

quote:

Orijinalden alıntı: erixim

Sınıfı İKMAL
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 39'uncu Mknz. P. Tug. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Shr. Hiz. Bl. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY

Merhaba arkadaşlar, bende pazartesi 5.40 uçağı ile Hatay'a gidiyorum. Havaalanında görüşür tanışırız inş..

o uçağa tam bilet alırken son dk ile kaçırdım
    adana üzerinden geliyorum yolu uzatarak
    teslim olmadan buluşalım ki peş peşe girersek aynı yere düşme şansımız olur
    diyenler oldu böyle

bende ilk baktığımda bayağı ucuzdu sonra anında arttı pahalıya almak zorunda kaldım, koydu bayağı..
    neyse hayıırlısıya gidelim de alan da merkezde fln bi yerlerde buluşur öyle gireriz bencede...

• quote:

quote:

quote:

Sınıfı İKMAL
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    İSKENDERUN HATAY
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Shr. Hiz. Bl. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY

Merhaba arkadaşlar, bende pazartesi 5.40 uçağı ile Hatay'a gidiyorum. Havaalanında görüşür tanışırız inş..

diyenler oldu böyle

bende ilk baktığımda bayağı ucuzdu sonra anında arttı pahalıya almak zorunda kaldım, koydu bayağı..
    neyse hayıırlısıya gidelim de alan da merkezde fln bi yerlerde buluşur öyle gireriz bencede...

buluşamayanlar için tam giriş saati verebiliriz yada anıt önünde belirli bir saatte

• ben de eski telefon götürecem hattıma da bişey olmaz nizamiyede umarım:) pm ime dönüş yapan arkadaşları birazdan aricam, bi yer tespit ederiz muhtemelen pac meydanındaki anıtın orda buluşur zaman geçiririz.
  • quote:

ben de eski telefon götürecem hattıma da bişey olmaz nizamiyede umarım:) pm ime dönüş yapan arkadaşları birazdan aricam, bi yer tespit ederiz muhtemelen pac meydanındaki anıtın orda buluşur zaman geçiririz.

adanadan iskenderuna arkadaş getirecek geç katılabilirim size
    ama teslim olmadan muhakkak katılcam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sınıfı İKMAL
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    İSKENDERUN HATAY
    Temel Eğitimini Müteakip
    İSKENDERUN HATAY

diyenler oldu böyle

buluşamayanlar için tam giriş saati verebiliriz yada anıt önünde belirli bir saatte

ok dir o meydanda bi saat belirleyip buluşabiliriz..

• arkadaşlar şimdi biz konuştuk Druigard arkadaşımla 12-1 gibi müsait olacak büyük ihtimalle onla o saatlerde buluşacaz yanımızda telefonlar olacak nizamiyede bırakırız ya da buluştuktan sonra herhangi bir kargo şirketiyle geri evlere yollarız. ben 8.30 9 gibi iniyorum iskenderuna o saatlerde gelecek olan varsa özel mesajdan telefon numaralarımızı verelim buluşalım kahvaltı yaparız gezeriz vs vs.. ortalama 1 gibide pac meydanında anıtta buluşuruz topluca.
  • adslimi iptal ettirdigim icin telefondan giriyorum ve ozel mesaj atamiyorum. yanima telefon almayacagim. uatatunc@gmail e telefon numaranizı atarsaniz kontorluden arayip bulusmak isterim
  • off torunlar gitmiş. iskenderunda kalacak olanlar yardım için pm atabilir. ;)
  • eskiler şimdi size bi sorum var yemin töreninden sonra dışarı çıkabilmek için illa aileninmi gelmesi lazım ya şartlar nelerdir bi cevap yazın
  • Pazar günü teslim oluyorum,usta birliğim orasıymış bakalım neler bekliyor bizi 14 ay boyunca

2.tabur 1.bölük iç güvenlik
  • quote:

acemilik çok rahat geçecek emin olun içinizi ferah tutun, burada uzum dönemlerin acemileri gelmiyor, sadece kısa dönemler eğitiliyor, o yüzden profesyonel eğitimler olmayacak,ilk hafta bol bol sağ sola dön, selam ver öğretilir, ikinci hafta silahlarla haşır neşir olursunuz ve 2.hafta sonunda hepiniz atış yapmış olursunuz, son 2 hafta da yemin töreni için bol bol,abartmıyorum, bol bol yürürsünüz arkadaşlarım. Allah yardımcınız olsun, zevk almaya bakın çalışanlar kafasını dağıtsın mana ile. ne bilim geçiyor zaman arkadaşlar, ben gideli 2 yıl oldu tam, hala dün gibi, evdeki boş vakitlerinizin , halıya basmanın, anne baba, eş, sevgili , yatarak televizyon izlemek, yatağınızın yorganınızın, akşam sahilde boş boş yürümenin vb.her şeyin değeriniz anlıyorsunuz, o yüzden hayatımda geçireceğim en ilginç 6 ay diye düşünün ve kafanızı dağıtın. unutmadan yanınzıa çok bişi almayın zaten devlet bı ton şey veriyor üstteki iletilerde de mevcut verilenler, ayrıca geldiğiniz gün içinde sızı kantine de götürürler, yaparsıznız lazım olan alışverişinizi. çok uzattım sıkıntısı, sorusu olan varsa iletebilir, Allah kaza bela vermesin kimseye... gel 16 mayıs gel... (teskere tarihiniz :) )

• 39'uncu Mknz. P. Tug. 2'nci Hd. A. K.lığı
    ANTAKYA HATAY

Bilgisi olan?
  • 39'uncu Mknz. P. Tug. 2'nci Hd. A. 3'üncü Hd. Tb. K.lığı YAYLADAĞI/HATAY bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H_a_L_i_L

39'uncu Mknz. P. Tug. 2'nci Hd. A. 3'üncü Hd. Tb. K.lığı YAYLADAĞI/HATAY bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

benim askerlik yaptğım yer. güzel yere düşmüşsün. acemilikten sonra karakollara dağıtım olcak. karakollarda askerlik rahattır. kısa dönemler ya termalci ya santralci oluyorlar. taburda kalma ihtimalinde var tabii. tabur biraz daha sıkıntılı. tabura düşen arkadaşlar. çok rahat olmadığını söylüyorlardı. fazla donanımlı olduğunu belli etme. tabur seni karakollara yollasın. rahat bir askerliğin olsun
  • Kuvveti: Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı: TOPÇU
    Statüsü :Kısa Dönem Er

Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri: 39'uncu Mknz. P. Tug. K. Yrd. Top. Tb. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY

arkadaşlar iyi yada kötü bi bilgi verebilcek olan varmı nasıl bi yerdir nelere dikkat etmem gerek ustabirliğim burası??
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.