Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3990 lira sıfır alienware 17 (2013) bir yıl dell garantili

26
Cevap
2
Favori
2.309
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> 3990 lira sıfır alienware 17 (2013) bir yıl dell garantili
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    237 Mesaj
    Katılım Zamanı
    15 Ağustos 2012

Durum
    Forumda değil

alienware laptoplara istediginiz mxm 3 slotlu ekran kartlarini takabiliyorsunuz bios tanitma derdide yok ondan dolayi 1200 tl olan ya da 1850 tl olan cihazi alip bu ekran kartini takarsaniz yapabileceginiz en karli alisverisi yapmis olursunuz cunku adam ekran kartini bedavaya veriyor
    islemci dersen zaten cok guclu birisinde 2630qm birisinde 2720qm var bulunacak en guclu islemcilerden bence bu sekil yapin ,yurtdisindan getirirseniz dolar bu kadar yuksekken ve karog + %20 vergi varken size 3 kat daha pahaliya gelir ayrica gtx 675m ile gtx 765m hemen hemen denkler ayni gucteler ...

ekran kartinin ilani;
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-samsung-np700g7c-series-ekran-karti-148975869/detay

dikkat etmeniz gerekn nokta; bu laptoplar hangi guc adaptorune sahip 120w ise kesinlikle yetmez ,150w ise belki olabilir ,180 w olmasi lazim ancak adaptor olarak bunlara 180w olanlardan satin alinma sansi vardir diye dusunuyorum ya da m17 / 18 adaptorleri bununla uyumlu olabilirler ,120 w guc gtx 675m icin yetersiz kalir
    |
    |
    Laparzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    38 Mesaj
    Katılım Zamanı
    20 Kasım 2013

quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

alienware laptoplara istediginiz mxm 3 slotlu ekran kartlarini takabiliyorsunuz bios tanitma derdide yok ondan dolayi 1200 tl olan ya da 1850 tl olan cihazi alip bu ekran kartini takarsaniz yapabileceginiz en karli alisverisi yapmis olursunuz cunku adam ekran kartini bedavaya veriyor
    islemci dersen zaten cok guclu birisinde 2630qm birisinde 2720qm var bulunacak en guclu islemcilerden bence bu sekil yapin ,yurtdisindan getirirseniz dolar bu kadar yuksekken ve karog + %20 vergi varken size 3 kat daha pahaliya gelir ayrica gtx 675m ile gtx 765m hemen hemen denkler ayni gucteler ...

ekran kartinin ilani;
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-samsung-np700g7c-series-ekran-karti-148975869/detay

dikkat etmeniz gerekn nokta; bu laptoplar hangi guc adaptorune sahip 120w ise kesinlikle yetmez ,150w ise belki olabilir ,180 w olmasi lazim ancak adaptor olarak bunlara 180w olanlardan satin alinma sansi vardir diye dusunuyorum ya da m17 / 18 adaptorleri bununla uyumlu olabilirler ,120 w guc gtx 675m icin yetersiz kalir

bu samsung benim eski notebook modemim zaten kendisinde gtx675 256bit ekran kartı var ? böyle bişi olabilirmi dur hocam şimdi sen beni bir aydınlat bu olayda. istanbuldasın zaten ekran kartınıda pc yide alıp geliyorum yanına :)

eğer sökerek gtx 675 i takarsak ekstra soğutucu fan v.s. gerekmezmi çok ısınan bir ekran kartı ?

• Teğmen
    237 Mesaj
    Katılım Zamanı
    15 Ağustos 2012

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Laparzi

quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

ekran kartinin ilani;

bu samsung benim eski notebook modemim zaten kendisinde gtx675 256bit ekran kartı var ? böyle bişi olabilirmi dur hocam şimdi sen beni bir aydınlat bu olayda. istanbuldasın zaten ekran kartınıda pc yide alıp geliyorum yanına :)

eğer sökerek gtx 675 i takarsak ekstra soğutucu fan v.s. gerekmezmi çok ısınan bir ekran kartı ?

aslinda bence vazgecin bu modellerde kesin takilirmi tam olarak bilmiyorum 17 ve 18 lerde takiliyor ama 14 ,15 leri tam bilmiyorum
    zaten buna uygun 180w adaptor lazim olcak o da bir dert , isinmada olabilir gt 555m li testlerine baktim onlar bile isiniyorlardi ,zaten siz ince ve hafif bi laptop istiyordunuz diye hatirliyorum ,razer blade falan bakiyordunuz , bunlar 14" olanlari bile 2.8 - 2.9 kg haberiniz olsun kalin kasalilar ekranlarida ufak zaten
    bu arada ben dhaa istanbulda degilim suanda erzurumdayim :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Referanslar: 117

Katılım Zamanı
    21 Ocak 2006

İndirime devam durmak yok ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2013

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

İndirime devam durmak yok ....

sen on bin lira da versen satmam sana cihaza yazık olur bu arada tek kuruş indirim daha olmıycak boşuna takip etme sayfayı

15 Ağustos 2012

Durum
    Forumda değil

Haklisin alperen , bu modeller turkiyeye geldi fiyatlari 4900-5100 tl civarlarinda bununla ayni ozellikte sadece 12 degil 24 ay garantileri var ve arada net 1000 tl fark var ikiside sifir urun :)
    |
    |
    alperenyagcitr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    24 Mayıs 2013

Durum
    Forumda değil

adam çıkmış indirime devam diyo zihniyete bakar mısın

|
    |
Reklamlar
sohbet
üniversite
Paykasa
haberler
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.