Şimdi Ara

399 TL JBL Free Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Parasının kulaklığı değil gibi görünüyor. Bluetooth versiyonu bile 4.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 daha fazla verip amazon’dan alırım. hepsiburadanın elektronikte vukatları ortada.. yine de alacaklar için güzel fırsat tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chesstern -- 8 Mayıs 2021; 23:31:20 >
  • parasının hakkı değil kesinlikle bizzat kullanmış biri olarak çinli firmalardan daha ucuza daha iyiler var

• quote:

Orijinalden alıntı: caseon

parasının hakkı değil kesinlikle bizzat kullanmış biri olarak çinli firmalardan daha ucuza daha iyiler var

Ne var mesela? Qcy t7 aldım ama sağ kulaklık şarj tutmuyor. Sol kulaklık 3 4 saat giderken sağ kulaklık 20 dakikada bitiyor.

• Daha önce faklı bir model jbl aldım sahte çıktı iade ettim dikkat edin. Kulaklık iade almada sıkıntı yaratıyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SoNKaLe kullanıcısına yanıt

hocam ucuz derken nerdeyse 300 TL ucuz da demedim. Tüm bluethoot kulaklık piyasasını bilmiyorum hepsini test edip bu fiyata en iysi bu diyemem kaldı ki 3 sene önce falan denedim o kadar eski bir kulaklık hatta o dönem bende galaxy icon x vardı aşağı yukarı aynıydı fiyatları jbl'i kullanan arkadaşım bile keşke onu alsaydım demişti. .

• Kablosuz kulaklık olarak tavsiye bakıyorum ben de ama sanırım biraz iyi bir şey için en az 300 TL ayırmak gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Youtubeda Enes Özenin kanalı var adam bayağı bir kulaklık inceleyip karşılaştırıyor fiyatlarda genelde uygun seviyelerde bir göz atın derim.

• Kaçırdık galiba fiyat 569 tl olmuş

• iphone x e direkt uyumlumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impacto

Kaçırdık galiba fiyat 569 tl olmuş

Şu an 399...

• Eski teknoloji 6 mm ufak sürücü kaba duruyor 400 değil 200 vermem

Sırf üzerinde jbl yazısı var diye pahalı ederi bu değil

değiştirtin onu üsteleyip bozuk çünkü bariz. bende de 100tllik qcy var memnunum baya

• 2 senedir kullanıyorum. Gayet iyi bir kulaktır. Baktığınızda Jabra ve diğer bir çok modele göre özellikle bass performansı çok iyi. İnternetten incelemesini bulabilirsiniz. Ben çok memnunum.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/jbl/free-truly-wireless-2018

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    T7 modeli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinliler daha iyi. Sırf jbl diye buna 400 tl verilmez.

• eskikarateci kullanıcısına yanıt

t1c

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.