Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3900X ile Üst Seviye Sistem Toplama + Montaj REHBERİ ** [ Full ARGB Kasa Topluyoruz ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: prenssabahattin, deniz_sea, Kings Never Die Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
154
Cevap
26
Favori
17.441
Tıklama
180 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> 3900X ile Üst Seviye Sistem Toplama + Montaj REHBERİ ** [ Full ARGB Kasa Topluyoruz ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6441 Mesaj

Altınıza Bmw i8 çekip hemen g-m-g garaja yol alırsınız
    |
    |
    Chris Brown kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Chris Brown

Ama olmuyor böyle videolarımın bu izlenmeleriyle gmg nin önünden bisikletle geçerim ben anca Ben sizin için video editlemeye çalıştım kaç saat teesüf ederim
    |
    |

• Binbaşı
    1389 Mesaj

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. Fakat şu over/downclock işlerinden garip bir şekilde çekiniyorum. O işlemi otomatik yapan bir uygulama var mıdır acaba ?
    |
    |
    selahattın ısık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Chris Brown

Şunları buldum nette bakalım bende bir deneyeceğim , cpu ya yüklenen bir oyun söylermisiniz onunlada 1080p kastırayım bakalım bir sıcaklıkları öyle de görelim

• Binbaşı
    1389 Mesaj
    Hmm. Şu Ryzen Master'ı bir inceleyim hocam.

CPU'ya abanan bildiğim oyun Total War: Warhammer II var. Campaign haritası işlemciye çok dayanıyor.
    |
    |
    |
    |

Steam

ESL FIFA 16 (PC) 1on1 Community Cup #24 Europe 1.si

TSC V. Fifa 15 Online Turnuva 1.si

TSC IV. Fifa 15 Online Turnuva Finalisti

TSC III. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
  • Yarbay
    20213 Mesaj
    Çok emek vermişsin İso, eline emeğine sağlık. 2. Çocuktan sonra tamamen bıraktım PC işlerini, içim gidiyor baktıkça. O nedenle hiç takip etmiyordum yine dürtmüşsün.
    |
    |

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Haber Editörü
    17082 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Chris Brown

Yalçın abi gel sana da rgb sistem toplayalım bak çok tatlı olur

Ömer hocam bir bak bakalım bende inceliyorum bakalım neler yapılabiliyor. İşlemci sıcaklık testinde full kastırınca 90 dereceyi geçiyor, ama fpu testini iptal edince 79 da kalıyor sessiz ve serin. Cpu ya yüklenen bir oyunda da deneyim bakıyım nolcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    9260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Solid State Disk

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. Fakat şu over/downclock işlerinden garip bir şekilde çekiniyorum. O işlemi otomatik yapan bir uygulama var mıdır acaba ?

Alıntıları Göster
    min voltaj full stabil değer en mantıklısı diye bakıyordum.bu bakışım amd ve intelin artan oyuncaklarına rağmen aynen devam ediyor..

masaüstünde 4x 5x full yükte 75 i geçen sistem çalışırken bana kahve yetiştirse gözümde kalamaz..

bunn dışında imkan varsa 4x 16gb 2666Mhz 2933Mhz full buffered ECC ram bakmanızdır.

ölü fiyata denk geldimi arada bir teamlari öksüz bırakma pahasına kullanıp sistem stabilitesi nedir deneyimlemeli..
    |
    |

• Yarbay
    9260 Mesaj

biz daha r20 gelemedik..

aynı hassasiyetli r15 sonuçları beklenmekte..
    |
    |
    Chris Brown kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Chris Brown

R15 sonuçları ekleyeceğim en kısa sürede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    14814 Mesaj
    Zen2 leri sıvı soğutma veya iyi bir hava soğutma olmadan kullanılması zor.Ciddi derecede ısınıyorlar.Delid vb internet ortamında zen2 leri yapan hiç araştırmadım.Vardır muhakkak.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Mükemmel
    |
    |
    |
    |
    |
    |

AMD REAL SMOOTH GAMİNG EXPERİENCE Sizi yarı yolda bırakmaz.
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    elinize sağlık,süper paylasım
    |
    |
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yüzbaşı
    623 Mesaj
    Elinize sağlık çok güzel olmuş sistem. Güle güle kullanın
    |
    |
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
instagram takipçi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.