Şimdi Ara

39 bin liraya bayana gidecek araç önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 39 bin liralık bütçemiz var, bayana gidecek 2. el bir araç bakıyoruz. İstediği nitelikler rahat, dar olmayan bir araç hatchback modellere sıcak bakıyoruz. Kullanımı güzel ve biraz da konforlu olmalı. Yakıt ekonomisi de önemli tabii.
    Aklımızda ki araçlar, Volkswagen golf, polo, Opel Astra, megane 3 hatchback ve Citroen c4.
    Sizce bu araçlardan hangisi bize daha uygundur?
    Bütçemiz dahilinde hangileri bulunur?
    Bu araçlar harici hangi araçları tavsiye edersiniz?
    Not: Alınacak araç uzun süre kullanılacak olduğundan km ne kadar az ise o kadar iyi olur.
    Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Demirok -- 25 Temmuz 2017; 3:18:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiesta ve polo olabilir.
  • Ford Fiestanın içi bana dar geldi açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Demirok -- 25 Temmuz 2017; 5:21:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiat bravo
  • Fiat Bravo
    Peugeot 308
  • Bravo bayan arabası değil bence. Siz Honda cazz bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkür ediyorum, aklımda bir liste oluştu sizlerle de paylaşayım:
    Renoult Megane 3, Opel Astra 3 - 4, Volkswagen Golf 6, Fiat Bravo ve Honda Jazz.
    Bu listedekilerden hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert Demirok

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum, aklımda bir liste oluştu sizlerle de paylaşayım:
    Renoult Megane 3, Opel Astra 3 - 4, Volkswagen Golf 6, Fiat Bravo ve Honda Jazz.
    Bu listedekilerden hangisini tavsiye edersiniz?

Hocam konunun ilk cümlelerini okurken gözümün önünde direk Jazz belirdi Jazz bence tam bir bayan arabası. Benim kız arkadaşımda kullanıyor ve sürüşü çok rahat bir araç. Kompakt görümüne rağmen iç hacmi mükemmel. Kendi segmentininde en iyisi zaten. Yakıt konusunda asla üzmez tam bir şehir aracıdır Jazz. Şahsen arada bende kullanma fırsatı buluyorum ve oldukça beğeniyorum. Hiç tereddütsüz Jazz bakmaya başlayın derim

• Astra H mantıklı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa vs olsun dersen fiat panda öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.