Şimdi Ara

(39,95₺)Colgate Optic White Aktif Kömür Beyazlatıcı Diş Macunu 50mlx4, Diş Fırçası Kabı Hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İyi gibi değil gayet iyi. Kargo ücreti de yok, teşekkürler.

• Yalnız normal paketleri 75ml olur, burada 50ml ama yine de uygun fiyat. Getirde her indirimde 20 liraya fırça ile birlikte alıyordum, 12'ye falan geliyor 40/20 kod varsa.

• 2li macunu a101 10 liraya veriyordu gecen hafta( 10 tl alisveris ustune)..aynisi degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

2li macunu a101 10 liraya veriyordu gecen hafta( 10 tl alisveris ustune)..aynisi degil mi?

o aktif kömür değil.

• https://m.trendyol.com/signal/white-now-aninda-beyazlik-saglayan-dis-macunu-75-ml-x3-p-3984834?from=order-detail&merchantId=119794

Buda alternatif olabilir aktif kömür istemeyenler için
    Sahte olma ihtimalleri var mı bilmiyorum aktif kömür diş macunu aldım trendyol dan ancak çok kötü bir tadı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt

Ben aldım, kocaman aktif kömür yazıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürünlerin sahtesi oluyor mu? Hele Sensodyne'den daha çok şüpheleniyorum.

• Ben hiç birinden verim alamadım. Beyazlatıcı etkili macunların çoğunda karbonat gibi mikro tanecikler var ve aşındırarak iş yapıyor. Başta ulan ne güzel beyaz diyorsun ilerleyen günlerde ise o çizikler daha çok leke ve sarılık ile doluyor. Sonra tekrar bunları kullanmaya devam ediyorsunuz. Resmen kısır döngü.

Beyazlatıcı mikro tanecik içermeyen ama beyazlatıcı etkisi olan normal bir diş macunu bence daha iyi. Denemek için trendyolda gezerken famarisinin midir bilmiyorum aleoveralı bir diş macunu çıkmıştı. Jel gibi bir yapısı var, onunla fırçaladıktan sonra bembeyaz gözüküyordu dişlerim. O bitti şimdi colgate kömür mü karbon mu neyse onu kullanıyorum pek memnun kalmadım, hiç beyazlatma etkisi yok. Çok sık kahve içtiğim için maalesef sararıyor dişler. :\ Dişe zarar vermeden kimyasal olarak beyazlatacak bir madde olsa onu kullanıcam (39,95₺)Colgate Optic White Aktif Kömür Beyazlatıcı Diş Macunu 50mlx4, Diş Fırçası Kabı Hediyeli 

• https://www.rossmann.com.tr/white-glo-dis-macunu-ekstra-beyaz-24-gr-p-st16100153 24GR Küçük boy ancak 3 tanesinin fiyatı bile çok uygun.değişik tipleri de var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.