Şimdi Ara

39.000 TL'ye SAAB 9-3 TiD alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
20.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır araç alternatiflerini değerlendiriyorum ama sahibinden.com da 39.000 ila 42.000 TL aralığında 2006 model Saab TiD dizel seçenekler kafamı çok karıştırdı. Siz olsanız sıfır C segment bir araç mı yoksa 2-3 yaşında D segment dizel seçeneklere mi yönelirdiniz ? Kafam fena karıştı yaw

• Sıfır C sınıfı araçların hepsi bu aracın yanında takoz gibi kalıyor:)

Maddi olarak aracı almak, bakımları, olası arızaları, vergileri korkutmuyorsa alın. Ayrıcalıklı ve zevkli sürüşler sizi bekler. Biraz daha yeni bir araç alayım derseniz bu araca yakın ancak daha bir C sınıfımsı duran Volvo S40'a bakabilirsiniz.
  • çok güzel bir araçtır. sağ ön koltuğuna oturmak nasip oldu bu yaz ne ararsan var arabada. fakat vurup kırmayacaksın. dikkatli kullanmak gerekir. aksi halde yedek parça ve servis ücretleri seni üzer.
  • Valla arkadaşlar 2.elini dert ederek araba almadım hiç. Mesela bundan önceki aracım Suzuki Grand Vitara idi. 3 hafta önce sattım. Kupon araba diye tabir ediliyor ama ben öyle her köşe başında görülen araçları sevmiyorum. Saab'a ise yıllar önce izlediğim bir filmde hayran olmuştum aracın ön ızgarasında bulunan turbo ibaresini çok iyi hatırlıyorum ama filmi hatırlamıyorum (araba filmin önüne geçmiş demekki)

Bu aracın eminim ki üstün nitelikleri vardır ama özellikle kullanmış veya içerisinde seyahat etmiş arkadaşlar görüşlerini detaylı yazabilirlerse sevinirim. Örneğin ses yalıtımı benim için çok önemli bir kriter...
  • Birkaç sene önce binmek nasip oldu.Yol tutuşunda,yalıtımında bir sorun göremedim.

SAAB,zaten ikinci el alınmalı zaten.
  • Çok da güvenli ve kullanımı zevkli bir araç, ikinci el satış derdinizde yokmuş, uzun yıllar keyifle kullanılabilecek bir araba bence...
  • O araç bir ara Almanyada BMW 3 den daha pahalıydı. Çok tutan bir araçtı Almanyada.Eniştemde var , çok iyi araç. 2008 de 80bin liraya almıştı
  • bir zamanlar bende babama düşünüyordum ama alıp 2.el fiyatları çok düştüğünden askıya alındı aslında çok güzel araba test sürüşüne çıkmıştım hayran kalmıştım kalitesine arabanın perfonmansı harika zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 5 Kasım 2009; 12:28:11 >
  • Saab'ı 2. el ve ekspertiz raporlu aldıktan sonra bir sorun yok. Şahsi görüşüm 2. el bir D sınıfı almaktır her zaman. Sürüş keyfi ve güvenlik açısından genel olarak daha iyi bana göre.
  • Saab'ın bence tek kötü yanı türkiyede tanınmamsı vede parça fiyatları bunun haricinde başka bi sıkıntısı yok bence.Diğer soruna gelirsek bence elindeki paraya d sıfı bi dizel çok güzel olur

• Hastayım bu arabaya ya
  • 2006 model yeni gibi neredeyse
    alınabilir
  • Ya bu alınır, ya da yine bu yaşta bir Alfa 159 jtd alınır. İkisi de alınır, binilir, güzel olur, hem de çokkk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruiserer -- 10 Kasım 2009; 16:43:51 >
  • Ben'de kendime bu bütçeyi ayırsam Sıfır C sınıfı alacağıma,Temiz 2.el az km'li D sınıfı alırım.

Tercihlerim

MAZDA 6

ACCORD

SAAB 9-3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

http://www.sahibinden.com/2006_saab_9-3_1_9_tid-31WQQaXQQ17878310WQQpXQQdisplayitem

çok asil bir araba hayran kaldım şuna özellikle ya
  • bir çok arabayı cebinden çıkartır alınır bence ama şöylede bir konu var 2 elde satarken biraz uğraştırır
  • Selam herkese;
    Üstad benimde 2sene önce bir saab 9-3 tid vardı daha sonra bu arabayı satıp şua anda 1,9 JTS 159 aldım.Saab hakikaten çok ciddi bir arabadır bence herkes kullanamaz anlamaz dilinden.Eğer temiz bi saab bulabirsen kaçırma düşünme yada bulamadın diyelim o modellerde benzin parası önemli değilse 1,9 Jts 159 yada önemliyse 19 JTD 159 alternatif olarak mutlaka düşün hiç pişman olmazsın.Ben hem saab hem alfayı alırken çevremden çok tepki aldım yok satamazsın yok tutulmadı yok çok sorun çıkarıyor vs. ama aynı kişiler arabama bindiğinde yorumlarının 360 derece döndüklerini gördüm.Saabın yol tutuşu yalıtım donanım vs. gibi beğenmeyen laf eden biri varsa ama parçası pahalı bundan şüphen olmasın.Bundan nasıl eminim saabım sorun çıkardıda parçasınımı değiştirdim hayır sadece serviste merak edip sordum maşallah taş gibiydi araba bir gün bile bir tık demedi motoruda hakkını verdi.TC. de bu aracı hatta hem saab hem alfa yı bir jetta passat yada bilmem ne seri bmw mercedes vs. gibi her köşe başında göremeye bilirsin.Bende bunu kendiime ayrılmış bir ayrıcalık köşesi diye adlandırıyorum.Şüphen olmasın Saab (yada alfa 159) kesinlikle pişman etmez ama arabanın dilinden de kemiğinden de çok iyi anlaman gerekli çünkü saab gerçekten çok ciddi bir araçtır.Saygılarımla...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.