Şimdi Ara

3899 TL Lenovo IdeaPad S145-15API AMD Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6' FHD Taşınabilir Bilg (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
3.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de bu fiyata aldım 1.5 ay önce. Gerçekten iyi bir f/p. Ofis işleri için çol hızlı, hafif ve ince. Oyun orta düşük ayarlarda birçoğunu makul fpslerde oynatıyor. Eksileri TN panel ve şarj süresinin 3.5 4 saat civarında oluşu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thinkpad mi ideapad mi daha iyi seri olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

5199 liraya Asus tuf satıldı bir hafta önce, ryzen 5 3550h gtx 1650

Alıntıları Göster
    hangi sitede satıldı?

• Gittigidiyor'da satılmıştı sanırım. Konusu burada ama güncellenmiş.
    https://forum.donanimhaber.com/asus-fx505dt-bq036-amd-r7-3750h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-5399-tl--144347917

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 10 Temmuz 2020; 21:30:37 >
  • Siparişi geçtik bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bongo47

Ben de bu fiyata aldım 1.5 ay önce. Gerçekten iyi bir f/p. Ofis işleri için çol hızlı, hafif ve ince. Oyun orta düşük ayarlarda birçoğunu makul fpslerde oynatıyor. Eksileri TN panel ve şarj süresinin 3.5 4 saat civarında oluşu.
    4saat pil süresi kötü mü oluyor? Piyasada 2saat üstü veren çok nadir ve onlarda pahali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Şahsen iş ağırlıklı kullandığım için 6 8 saat pil ömrü olan modellere bakıyordum. Ryzen 3200u 256 ssd 4 gb ramli asus marka 6 7 saat pil ömürlü bir notebooku gözüme kestirmiştim. 3225 tl idi. Bu modelin özellikleri daha iyi olunca aradaki fiyat farkını da gözeterek pil ömrünü göz ardı ettim.

3.5 saat fena değil ama iş bilgisayarı en nihayetinde, gaming laptop değil

• Fiyat artmış, 4299 olmuş.
  • 5 gün yazıyordu fiyat indirimi yeniden duser mi acaba

• sky_warrior S kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuda bir yanlış anlaşılma var. Yeni seri tuf da problem var. Eskisini ben kullanıyorum 4700e r5 1650 olanı almıştım. Eski seride bi problem yok.

• xunlei X kullanıcısına yanıt
    Yeni veya eski seri dediklerin hangileri oluyor örnek olarak gösterebilir misin veya ürün kodu söylesen de ben baksam. Ona göre aklımda bulunsun

• sky_warrior S kullanıcısına yanıt
    Bulursan bana da mesaj at hocam :)

Eski seri ve yeni seri olanları nasıl ayırt edeceğiz?

• Kayınpedere aldım cuma akşamı, muhtemelen yarın gelir, kurulumdan sonra yorum yaparım.

• ofamof kullanıcısına yanıt
    FX505D serisinde problem yok hocam. Yeni seri 4600H gibi güçlü işlemcileri barındırıyor. Benim dediğim seri r5 3550h ve r7 3750h işlemcilerine sahip genelde.

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

Eski seri ve yeni seri olanları nasıl ayırt edeceğiz?
    Laptop stres testinde 100 dereceyi geçiyor hocam, nerede inceleme izlediysem hep sıcaklıklar yüksek.
    https://www.youtube.com/watch?v=Z2pvSbRRUwc

Videonun 6:33 ve 7:19 dakikalarıba bakın.

İzlediğim diğer incelemerde oyunlarda cpu 90'ı geçiyor, gpu 80'i geçiyor. Gerçi bu sıcaklıklar kabul edilebilir zatem çoğu laptop görüyor bu sıcaklıkları ama stress testinde 103 derece çıkması iyi değil. Gerçi 5199 TL'ye kabul edilebilir bir durumn ve alınabilirdi laptop, kaçırdık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 12 Temmuz 2020; 13:5:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Laptop stres testinde 100 dereceyi geçiyor hocam, nerede inceleme izlediysem hep sıcaklıklar yüksek.
    https://www.youtube.com/watch?v=Z2pvSbRRUwc

Videonun 6:33 ve 7:19 dakikalarıba bakın.

İzlediğim diğer incelemerde oyunlarda cpu 90'ı geçiyor, gpu 80'i geçiyor. Gerçi bu sıcaklıklar kabul edilebilir zatem çoğu laptop görüyor bu sıcaklıkları ama stress testinde 103 derece çıkması iyi değil. Gerçi 5199 TL'ye kabul edilebilir bir durumn ve alınabilirdi laptop, kaçırdık :)

Alıntıları Göster
    Çok ilginç hocam. Müsait bir zamanımda video atayım işlemci bile nadiren 80C geçiyordu belki yaz kış farkı vardır yazın pek kullanmaya zamanım olmadı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.