Şimdi Ara

3870x2 tek gpu çalışma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm vista 32 bit kullanıyorum.Format attim .net framework ve çeşitlerini kurdum .ati 9.4 sürücüsünü kurdum. catalyst ten baktığımda pci-e portu x1 olarak görünüyor.ekran kartımı x2 olarak görmesine rağmen gpu-z ile baktığımda tek gpu kullanıyor.elimde ki bi kaç vista ile denememe rağmen .net framework ve çeşitli versiyonlarını kurmama rağmen bi türlü sonuç alamadım.vista Pci-e portunu nasıl x16 olarak görücek ayrıca nasıl çift gpu yu aktif yapıcam?3 gündür uğraşıyorum sayısız format attım çözüm bulamadım.net framework problemi gibi geliyor fakat gta 4 ün framework kullanan rgsc programı normal çalışıyor.

lütfen yardımlarınızı esirgemeyin çok bunaldım teşekkürler.

• up
  • ati ccc den enabled cf yı secmen gerekiyor
  • dostum öyle bi seçenek yok.Problemim .net framework gibi geliyor.ccc de information altında pci-e yi x1 olarak görüyor.ayrıca 3d sekmesine tıkladığımda görüntü gelmiyor sadece loading diyor kalıyor.film falan izlediğim zaman ise film kare kare oynuyor.farklı bi sorun kaçıncı format oldu bilmiyorum sanırım xp ye geri dönüp şansımı orda deniycem
  • 8 gün sonunda problemimim çözümünü buldum. işlemcime overclock yaptığım için anakart tan nekadarda sabitleseniz pci-e frekansı stabil olmuyormuş.ufak bi bug. kuzey köprüsü voltajını 1.4 yapınca düzeliyormuş.şimdilik overclock u kaldırdım düzeldi bir ara voltaj vererek denerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.