Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma günü yerler açıklanacak tam olarak. Ondan 2 gün yada 3 gün önce durum belgesinde gidiş tarihleri 2. Ve 3. Grup olanlar değişiyo. Bizlerde ordan hangi grupta olcağimizi anlayacağiz. Birde sonraki celbe kalanlarda oradan belli oluyo. Sonraki celbin tarihi yaziyo. Geçen celplerde bu şekilde oldu😀
  • Jensenn J kullanıcısına yanıt
    Hocam valla beni iyice strese soktun şimdi 😀😀
  • Aylardır bekliyoruz 3-5 günden bişey olmaz geçer hemen 😅
    Sonraki celbe kalma falan dedin korkuttun hocam 😂
  • Gencfenerli97 G kullanıcısına yanıt
    Benim diplomam geçen kasım celbinin son günü çıktı. Sistemde mezuniyetimin gözükmesini bekledim ama başvuralarin bittiği gün düştü ancak. Bende sonraki celbe kaldığımı açıklanma tarihinden 2 gün önce öğrendim. 2.-3. Gruba düşen arkadaşlar oldu 1-2 ay sonrasi yaziyodu tarih. İnşallah sizin başınıza gelmez 😀
    Aman hocam Eylülden beri bekliyorum.Gidelim bitsin artık. 😂
  • Gencfenerli97 G kullanıcısına yanıt
    Bende öyle 1 eylülden beridir bekliyorum inşallah mayısa atmaz tekrar 😂
  • Heyecana gerek yok beyler valizleri hazırlayıp cumayı bekleyin. Demek ki bir ben rahatım. 😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanTC -- 17 Ocak 2021; 0:30:15 >
  • OzanTC kullanıcısına yanıt
    Neresi olduğu belli olsunda ona göre hazırlayalım valizleri sonra 3-4 ay sonrası için valiz yapmayalım😀
    Ben geçen haftadan aklıma gelenleri koymaya başladım. Hissediyorum cuma günü yerim açıklanacak. Bir gram heyecan yok sanarsın tatile gidiyorum. 😁
  • merhaba arkadaşlar.bir kardeşim askerde 1 şubat itibariyle çıkacak şükür. en küçüğümüz de kasım içinde tecil bozarak yoklama aldırdı. şimdi sevk tarihler 22sinde açıklanacak anladığım kadarıyla duyuruyu okudum da. bizimkinin ocak sonundakine çağırılma ihtimali var mı? bazıları askerde 2 kardeş olmaz diyor. onu en erken şubat sonuna mı atarlar?

ayrıca 22 ocakta açıklanıyor sevk 26-28 arası çok kısa bir tarih değil mi keşke biraz daha önce açıklansaymış bari.

• arkadaşlar cuma günü 2 ve 3. grup ile gidecek kişilerin de yerleri ve gidecekleri tarihler belli olacak mı yoksa sadece 1. grup için mi belli olacak ?

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt

İki kardeşe de çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuzmaraz

Askerde lig tv beinsports olan yerler var mi? Herhalde acemi birliginde izleyemeyiz maclari ama belki usta birliginde olabilir bu tur seyler. Gerci coronadan dolayi herkes acemi birliginde kaliyormus ama neyse hayirlisi bakalim.

Birde askerde ceza evine girip cikmis kisilerle ayni yerde mi oluyoruz. Bunlardan baska askerden sonra ceza evine giricek kisiler oluyor mu? Şu linkteki kisi baya ilginc seyler anlatmis.

https://eksisozluk.com/entry/117939820

%95 legal yollarla maç izleyemezsiniz çünkü covid önlemleri. Acemi birliğinde kalma olayı kesin değil.

Odalarda kalacak kişiler sınıflandırılmıyor. Herkes rastgele.

• bilimist B kullanıcısına yanıt

inşallah ikisine birden çıkmaz hocam içerdekini 6 ay daha tutamayız delirdi oğlan  

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt

Orası sanslarına kalmış

• Beyler biraz saçma olacak belki ama, ben inşaat mühendisliği mezunuyum ingilizce. Yedek subaylık başvurusu yapmak istiyorum çıkma şansı nedir? Mesleğimden ötürü askeriyede ihtiyaç seviyesi ne durumda? Birde farzedelim ki yedek subaylık değilde er cıktı ben o saatten sonra bedelliye cevirebilirmiyim

• ımnayeon I kullanıcısına yanıt
    3 grubunda belli olacak
  • arkadaşlar şubat celbine başvurmuştum ben de şimdi yüksek lisans başvursam çoğu 25-29 u kesin kayıt bitiyor 1. grup çıkarsa falan erteleme şansım olur mu askerliği 22 si açıklanıyor 26sı covid testi sevk falan yazıyo açıklanır açıklanmaz alacaklar mı bizi nası olacak sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

arkadaşlar şubat celbine başvurmuştum ben de şimdi yüksek lisans başvursam çoğu 25-29 u kesin kayıt bitiyor 1. grup çıkarsa falan erteleme şansım olur mu askerliği 22 si açıklanıyor 26sı covid testi sevk falan yazıyo açıklanır açıklanmaz alacaklar mı bizi nası olacak sistem

26 sında covid testi yaptırırsan 1 Şubat'ta askersin

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.