Şimdi Ara

380. Dönem (Ağustos 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
887
Cevap
11
Favori
91.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozanoka

Hocalarim bende mezun erteli yaziyor 4 haziran. Yani sonuna kadr kullandim hakkimi. Simdi ne olacak ne zaman gidecegim ben 4 haziranda belli olup bir iki ay sonra mi gidecegim. Yedek subay basvurusu nasil yapiyoruz hic bilgim yok :)
    Hocam muayene falan oldun mu asal yoklama başvurusu yaptın mı yoksa hiçbir şey yapmadın mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayra.kayra K kullanıcısına yanıt
    Askerlik şubesinden işlem yaptığım için e devlette bir şey yapamıyorum. Ama bana kağıt verdiler gidebileceğim tarihler için. O da 2020 Temmuzdan başlayıp bir dahaki sene 2021 Hazirana kadar. Çok saçma bir sistem dönüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erteleme yapmadan once aile hekimi birkaç soru sordu hastalik vs. O ordan sisteme girdi bende erteledim. Baska detayli bisey olmadi

• Ya beyler allah kitap aşkına biri aydınlatsın beni 2019 aralıkta tecil bozdurdum şubat celpinde yerim belli olmadı bu celpte belli olacak mı? askerlik durum belgesinde böyle yazıyor;

ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA SONUÇLARI (*)
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 01/08/2020 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.
    ERTELEME NEDENİ : SINIF VE TERTİBAT BEKLİYOR

yemin ediyorum isyan edeceğim artık askere gitmek için 6 aydır bekliyorum hala ne olacak belli değil iş bu sebepten iş güç de bulamıyorum yeter amk gitmek istesek ayrı dert gitmesek ayrı dert kafayı yiyeceğim evde oturmaktan.
  • akbulut59 A kullanıcısına yanıt
    Hocam siz tecili subeden mi bozdunuz edevletden mi bozdunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    E devlet ama sonra şubeye gittim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbulut59 -- 28 Mayıs 2020; 14:27:45 >
  • Ben 5 haziranda tecil bozmak için işlem başlayacağım, Kasım celbi oluyor dimi?

• akbulut59 A kullanıcısına yanıt
    Subeye ne işlem için gittiniz?

Edevletten bozup doktora gidip ardından edevletten tercihleri yapıp beklemediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezun olduktan sonra doktora gittim askerlik şubesine gidip tecili yeniletmiştim sonra kafam attı e devletten tecil ettirdim ama bir şey görünmüyordu sonra şubeye gittim. Tecilin olmuş şubatta askersin denmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaithFullFatih

Ya beyler allah kitap aşkına biri aydınlatsın beni 2019 aralıkta tecil bozdurdum şubat celpinde yerim belli olmadı bu celpte belli olacak mı? askerlik durum belgesinde böyle yazıyor;

ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA SONUÇLARI (*)
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 01/08/2020 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.
    ERTELEME NEDENİ : SINIF VE TERTİBAT BEKLİYOR

yemin ediyorum isyan edeceğim artık askere gitmek için 6 aydır bekliyorum hala ne olacak belli değil iş bu sebepten iş güç de bulamıyorum yeter amk gitmek istesek ayrı dert gitmesek ayrı dert kafayı yiyeceğim evde oturmaktan.
    Bende de ayni durum, Bugun bitiyordu agustosta giderim diyordum bi baktim ayni yazi bende de var. Ki sen aralikta bozmussun bi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac591

Merhaba. 01/08/2020 ise ağustos celbinde gideceksiniz bizim gibi. Daha önce de bu tarih sürekli değişti ise onun için bir şey diyemiyorum maalesef.

Alıntıları Göster
    Hocam emin misiniz? Benim tecilim bugun bitti ve baktigimda aynen o yaziyi gordum, kasimda gitmeyecek miyim? Umarim dediginiz gibidir :( herhangi bir basvuru da yapmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: MachinaeSupremacy

Hocam emin misiniz? Benim tecilim bugun bitti ve baktigimda aynen o yaziyi gordum, kasimda gitmeyecek miyim? Umarim dediginiz gibidir :( herhangi bir basvuru da yapmadim

Alıntıları Göster
    01/08/2020 yazmasına istinaden öyle söyledim. Bende de aynı tarih ve yazı var.

Tecilinizin bittiği tarih başvuru tarihi olarak geçiyor bildiğim kadarıyla. Benim tecil 30 Mart'ta bitti mesela, hizmet tercihi sayfasında başvuru tarihi 30/03/2020 yazıyor. Bu arada, 31 Mayıs son gün tercih için. İsterseniz hemen yapın yoksa ağustos celbinde er olarak sınıflandırılabilirsiniz.

• quote:

01/08/2020 yazmasına istinaden öyle söyledim. Bende de aynı tarih ve yazı var.

Tecilinizin bittiği tarih başvuru tarihi olarak geçiyor bildiğim kadarıyla. Benim tecil 30 Mart'ta bitti mesela, hizmet tercihi sayfasında başvuru tarihi 30/03/2020 yazıyor. Bu arada, 31 Mayıs son gün tercih için. İsterseniz hemen yapın yoksa ağustos celbinde er olarak sınıflandırılabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    "Askerlik Hizmet Tercih İşlemleri" ni yaptım hocam,

benden doktor muayenesi istemedi ama. Fotoğraf da istemedi. Asal yoklama sayfasında "ASAL Gn.Md.lüğü kayıtlarındaki durumunuz e-Yoklama yapabilmek için uygun değildir.Lütfen en yakın Askerlik Şubesine müracat ediniz!" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MachinaeSupremacy -- 28 Mayıs 2020; 16:27:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akbulut59

Askerlik şubesinden işlem yaptığım için e devlette bir şey yapamıyorum. Ama bana kağıt verdiler gidebileceğim tarihler için. O da 2020 Temmuzdan başlayıp bir dahaki sene 2021 Hazirana kadar. Çok saçma bir sistem dönüyor
    Herkesin öyle oluyor hocam. Benimde öyleydi ben e devletten yaptım işlemlemlerimi sonra o haziran ve temmuz 2020'yi alta aldım. Üstte olmasıda sorun değil aslında her türlü ağustos celbine tabiyiz yani

• quote:

benden doktor muayenesi istemedi ama. Fotoğraf da istemedi. Asal yoklama sayfasında "ASAL Gn.Md.lüğü kayıtlarındaki durumunuz e-Yoklama yapabilmek için uygun değildir.Lütfen en yakın Askerlik Şubesine müracat ediniz!" diyor.

Alıntıları Göster
    Hocam yetişebilirseniz bugün yetişemezseniz yarın askerlik şubesini arayıp bilgi almanızda fayda var fikrimi söyleyip sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum bence en sağlıklısı bu konuda, şubeyi aramanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Sweet lifes

Ben 5 haziranda tecil bozmak için işlem başlayacağım, Kasım celbi oluyor dimi?
    Evet hocam kasım celbi oluyor

• MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    Askerlik hizmet tercihinden ben kasım ayını başa koydum. Benim de bugün bitti tecilim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yoklamayla ilgili şubeden bilgi almak en doğrusu bana kalırsa. Bende de aynı uyarı var, gidip sorduğumda bir sorun olmadığını söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra.kayra

Hocam yetişebilirseniz bugün yetişemezseniz yarın askerlik şubesini arayıp bilgi almanızda fayda var fikrimi söyleyip sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum bence en sağlıklısı bu konuda, şubeyi aramanız

Alıntıları Göster
    Bugün yetişemem, telefonlar da meşgul. Sabah erkenden gitmem lazım sanırım teşekkürler :)
  • quote:

Yoklamayla ilgili şubeden bilgi almak en doğrusu bana kalırsa. Bende de aynı uyarı var, gidip sorduğumda bir sorun olmadığını söylediler.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, yarın gidip bakayım erkenden. Böyle olursa hiçbir bilgi girmemiş ve fotoğraf eklememiş oluyorum sadece tercih yapmış oluyorum, muayene olmamış oluyorum, siz de mi öyle yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MachinaeSupremacy -- 28 Mayıs 2020; 16:52:41 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.