Şimdi Ara

380. Dönem (Ağustos 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
887
Cevap
11
Favori
91.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar konu sahibi arkadaşımıza telegram grubu oluşturması için mesaj gönderdim, bu şekilde eğer kurulur ise yerler açıklandığında daha hızlı bir şekilde aynı yere çıkanlar toplanabilir. Ben de yedek subay aday adayıyım, Mekatronik Mühendisiyim ve 3,03 ortalamam var. Bu mesajı gören arkadaşlar da bölüm, ortalama vs bilgilerini yazarsa sonuçlar açıklandıktan sonra editler diğer arkadaşlara ortalama sunabiliriz
    Edit1: durum belgem de 08/08/2020 askerlikle ilişiği yoktur yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurmusol -- 9 Temmuz 2020; 15:32:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek subay aday adayıyım. İnşaat Mühendisliği, 3.17 not ortalaması ile bitirdim.
  • 380 dönem telegram grubu 1.5 aydır var zaten hocam 😂😂

• Bölüm: Elektrik Elektronik Müh.
    Ortalama: 2.86
    Yedek Subay: Seçili
    E-Devlet'te yazan tarih: 08/08/2020
  • Bölüm:Enerji müh.
    Ortalama:2.93
    Yedek subay:evet
    08.08.2020

• zafer3123 kullanıcısına yanıt
    Valla haberim yoktu hocam rica etsem link atarmısınız ? Bir de konu sahibi ilk mesaja editler ise daha yararlı olacağı kanaatindeyim
    Edit1: telegram linkihttps://t.me/tsk380

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurmusol -- 9 Temmuz 2020; 16:2:41 >
  • 12. adimi goremiyorum sizde de oylemi?

Ayrica yoklama ya girince yukumlu kaydiniz olmadigi icin yoklama islemini gerceklestiremezsiniz diyor

380. Dönem (Ağustos 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Askere giderken yanımıza alacakların listesi nelerdir

• Arkadaşlar, 16 Ağustos normal şartlar da tarihinde ales'e gireceğim ve İzmit olarak işaretlemiştim. Şimdi askerde girmek istersem gittiğim yerde mi gireceğim? şehri nasıl değiştireceğim? veya geri gelmem için izin mi veriyorlar net bilgisi olan var mıdır?

Ayrıca;

Yedek subay aday adayıyım.

Bölüm : Spor Yöneticliği D.p: 3.06
  • Arkadaşlar Aöf mezunlarının yedek subay olma şansı yok mu? aöf mezunu olupta yedek subaylık yapan var mı? Yedek Subaylar neye göre belirleniyor?

• Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Lisans ve üzeri mezunu olmak yeterli neresi ve ne şekilde olduğu önemli değil. Ama bulunan dönemdeki tsk ihtiyaçlarına göre alınacak sayı ve hangi bölümlerden olacak ise belirleniyor. İnternetten bakabilirsiniz genel bilgiler var.
  • İyi günler herkese,

Askerlik hizmet tercih işlemlerini yapıyorum ancak ağustos 2020 seçenekler arasında. 380. dönem yedek subay şu an alım yok diye biliyorum. Yedek subaylık için ilk sıraya hangi dönemi yazmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmzn96

İyi günler herkese,

Askerlik hizmet tercih işlemlerini yapıyorum ancak ağustos 2020 seçenekler arasında. 380. dönem yedek subay şu an alım yok diye biliyorum. Yedek subaylık için ilk sıraya hangi dönemi yazmam gerekiyor?
    Kasım ayını başa almanız gerekiyor diye biliyorum. Ağustos celbi bitti çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmatVictoriaCuram -- 11 Temmuz 2020; 13:7:23 >
  • rmzn96 R kullanıcısına yanıt
    Ağustos celbi 1 Temmuz'da kapandı. Ağustos başta olsa bile yetişeceğinizi sanmıyorum. Kasımda büyük ihtimal sizin askerlik.
  • Arkadaşlar yedek subay ve astsubay kadroları celpten celbe değişiyor mu yoksa ortalama olarak yakın sayılarda mı alınıyor her celpte?

• Her celpt döneminde 5 bin yedek subay
    5 bin yedek astsubay alınıyomuş

• Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    Benim de öyle hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atsızbey1 A kullanıcısına yanıt
    Az değilmiş yine
  • Ağustos celbi içi komando olmak istiyor musun sorusuna evet diyenler var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.